FilipīnasFilipīnu salu tauta ir suverēna valsts, kas gadsimta pirmajā pusē atradās ASV pakļautībā, un ASV ietekme joprojām ir diezgan acīmredzama. Valsti veido vairāk nekā 7000 salu, un tā ir 12. apdzīvotākā valsts pasaulē. Šī valsts, kurā ir 100 miljoni cilvēku, ir ārkārtīgi katoļticīga. Neskatoties uz dažiem likumiem par privātumu un e-komerciju, nav definēti sensitīvi vai personas dati. Citiem vārdiem sakot, spēkā esošie likumi nenosaka, ko tie faktiski aizsargā. Valdība parasti neuzrauga savus pilsoņus, ja vien tā nenosaka nodokļu atbilstību. Ja jums nav reālu noteikumu par privātuma aizsardzību, ja jūs ceļojat uz Filipīnām, būtu prātīgi izmantot VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Interneta ātrums Filipīnās turpina uzlaboties. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties valstī, vienmēr ir kibernoziedznieki, kas vēlas satvert nenojaušamas personas datus. Tas ir pirmais iemesls VPN izmantošanai. Neviens nevēlas, lai viņu konfidenciālie dati tiktu nozagti. Pieslēdzoties VPN, tiek izveidots drošs un šifrēts savienojums. Tas kibernoziedzniekiem ir daudz grūtāk nozagt jūsu datus.

Otrais VPN izmantošanas iemesls ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Lai gan jums tur nav jāuztraucas par cenzūru, normāli redzama satura skatīšana vai straumēšana var būt sarežģīta. Bieži vien uzņēmumi bloķē piekļuvi medijiem, kas atrodas ārpus to mērķa apgabala. Kad izveidojat savienojumu ar VPN serveri reģionā, kuru vēlaties apskatīt, bloķēšanas programmatūra domā, ka atrodaties kaut kur citur. Vienkārši izvēlieties serveri citā reģionā, un jums ir labi iet.

Šie ir divi lielākie VPN izmantošanas iemesli, ja apmeklējat Filipīnas. Pēc pierakstīšanās pie pakalpojumu sniedzēja, iespējams, atradīsit arī citus lietojumus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus vai pasargāt sevi no kiberuzbrukuma, jūs viegli pārklājat ar VPN.

Kāds ir labākais VPN Filipīnām?

Zemāk mēs apskatījām vairākus faktorus, kas mums palīdz izlemt par labākajiem VPN Filipīnām:

  • Ātrgaitas serveri, kas labi darbojas reģionā
  • Atbalsts mobilajām lietotnēm, ieskaitot Amazon Firestick
  • Nav anonimitātes žurnālu politikas
  • Liela servera stabilitāte, lai izvairītos no atvienošanās
  •  Iespēja apiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu
  • Militārā līmeņa šifrēšana, lai pasargātu jūs no ziņkārīgajām acīm

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Filipīnu VPN:

1. Labākais VPN Filipīnām: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Philippines ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar mūsu pieminētajām pilsētām. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Āzijas un Klusā okeāna reģionu un pēc tam atveriet Singapūru. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties vienu no serveriem tur. Mēs izvēlējāmies serveri Singapūrā, un ātrums bija 106,83 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Filipīnām: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Philippines ātruma pārbaude

NordVPN šajā reģionā mitina vairākus serverus. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no tuvumā esošajiem serveriem. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Singapūrā un ātrums bija 100,03 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Filipīnām: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Filipīnu ātruma pārbaude

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA Filipīnās darbojas labi. Kad izveidojām savienojumu ar serveri Singapūrā un ieguvām ātrumu 67,73 Mb / s.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN Filipīnām: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Philippines ātruma pārbaude

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Singapūrā (tā kā tā ir tuvākā vieta), mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Singapūrai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu valstī. CyberGhost tīklā ir iekļauti daži serveri. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Singapūrā un ieguvām ātrumu 84,60 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Filipīnām: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

Tiklīdz valstī pieaug lietas, nav pārsteigums, ka daudziem VPN ir vietas galvaspilsētā. Tas ietver IPVanish. No personīgajām zināšanām mēs varam pateikt, ka tas darbosies labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Jūs varat sagaidīt ātrus serverus vairākās serveru vietās nekā daudzos citos VPN pakalpojumos. Šo iemeslu dēļ mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, kas izmantojama, atrodoties Filipīnās.

IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, kur mēs veicam savus ātruma testus. Jūs atradīsit vairākas servera atrašanās vietas visā reģionā. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Philippines ātruma pārbaude

IPVanish mitina vairākus serverus šajā apgabalā, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar kādu no tiem. Ja redzat serverus, kuru servera nosaukumā ir burts “a”, tie ir ātrākie. Piemēram, jūs meklētu vienu, kas marķēts līdzīgi nml-a01.ipvanish.com. (atrodas Manilā). Vairumā gadījumu jūs pamanīsit, ka ātrākais ir “a” serveris. Mēs tur pārbaudījām IPVanish serveri (mnl-a05) un konstatējām, ka ātrums ir 96,52 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Jūs būtu varējuši paskatīties uz mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi ja vēlaties dažādas iespējas, bet mēs uzskatām, ka jums tas nevajadzēs. Mēs ar rokām atlasījām mūsu pieminētās iespējas, jo tās ir labākās kopumā. Noteicošie faktori mūsu atlasē balstās uz ātrumu, drošību, reģionālo atrašanās vietu un cenu. Turklāt mēs izvēlējāmies tos, kuriem ir lieli serveru tīkli, kuriem, iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu. Uzticami VPN sniedzēji ir tie, kas nodrošinās ātrdarbīgus tīklus HD satura straumēšanai no citām vietām un aizsargās jūsu privātumu. Protams, mūsu izlase veic abus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me