Geinsvilla, Florida, atrodas štata ziemeļu daļā. Tā iedzīvotāju skaits ir aptuveni 127 000, bet metro rajons ir 337 000. Pilsētas, kuras ranžētas un novērtētas, 2007. gadā nobalsoja par labāko dzīvesvietu ASV, un tā ir mājvieta 5. lielākajam universitāšu pilsētiņai, kuras uzņemšana ir notikusi, Florida Gators universitāte. Skola ir neapšaubāmi lielākais darba devējs pilsētā. Ja jūs dodaties apmeklēt Geinsvilu, izmantojiet publisko WiFi, izmantojot VPN. Mēs jums to pastāstīsim vairāk pēc tam, kad būsit apskatījis mūsu labākos VPN Gainesvilas sarakstā.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4Surfshark3,49 USDSurfshark68Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Ja esat pazīstams ar ASV vēsturi, jūs jau varat zināt, ka paleoindiāņi apdzīvoja Geinsvilas apgabalu pirms 12 000 gadiem. Kad Hernando de Soto 1539. gadā šķērsoja teritoriju, indiāņiem bija maz pretestības pret Eiropas slimībām. Tāpēc slimības iznīcināja vietējās populācijas. Spānijas sacelšanās apspiešana samazināja arī iedzīvotāju skaitu. Spāņi atlikušos iedzīvotājus pārveidoja par Romas katoļticību un organizēja misijās.

Mūsdienās vairākas lietas piesaista cilvēkus apkārtnei. Tas ietver Floridas Dabas vēstures muzeju, Harna mākslas muzeju, Floridas Universitātes Mākslas koledžu, kā arī 2 lielus mākslas festivālus, teātrus, mūzikas festivālus un daudz ko citu. Kā mēs minējām, pilsētā atrodas Florida Gators. Viņu futbola komanda ir viena no dominējošākajām Dienvidaustrumu konferencē.

Neatkarīgi no tā, kādi iemesli ir pilsētas apmeklēšanai, pastāv liela iespēja, ka kādā brīdī izmantosit publisko WiFi. Pirms veikt šo darbību, vispirms ir svarīgi izmantot VPN. Lai arī visi iecienījuši bezmaksas WiFi rajona uzņēmumos, to mīl arī noziedznieki. Varat derēt, ka ir kiberkrekli, kas tikai gaida, lai izmantotu priekšrocības, kuras publiskajā WiFi tīklā tiek nodrošinātas nenodrošinātas. Aplūkojot vietu, kur atrodaties, kāds, kam ir klēpjdators, varētu nozagt jūsu informāciju, kad jūs uz viņiem skatāties. Izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu un privātu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tas ikvienam padara ārkārtīgi sarežģītu piekļuvi jūsu slepenajai informācijai.

Otrā VPN lietošanas daļa ir paredzēta, lai palīdzētu jums apiet tīkla ierobežojumus un ģeogrāfiskos bloķēšanu. Tiem ir daudz vārdu, ieskaitot ugunsmūrus un aptumšošanu. Ja atrodaties tīklā un tiek parādīts ziņojums, kurā teikts, ka bloķēts ir tas, ko mēģināt redzēt, tas ir ugunsmūris. Tāpat, ja jūs mēģināt skatīties futbola spēli tiešsaistē, jūs tiksit bloķēts, jo viņi to rāda televizorā. Pieslēdzoties VPN serverim, jūs varat likt bloķēšanas programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Turklāt trafiks ir šifrēts, tāpēc ir grūti bloķēt to, ko nezināt.

Ja kāds no šiem vai abiem šiem iemesliem jums ir jēga, VPN jums to attiecas. Neatkarīgi no tā, pie kura pakalpojumu sniedzēja pierakstāties, pakalpojumu sniedzēji nodrošinās jūs ar daudzām un dažādām protokolu izvēlēm. Divi labākie izmantojamie ir IKEv2 un OpenVPN. Lai gan ne visi pakalpojumu sniedzēji piedāvā pirmo iespēju visās platformās, abi darbosies vienkārši lieliski. Izvēloties OpenVPN, pakalpojumu sniedzēji var jums izvēlēties starp TCP un UDP versijām. Ja tā, UDP ir ātrāks, savukārt TCP ir lieliska izvēle tiem, kuriem ir problēmas ar savienojumu.

1. Labākais VPN Gainesville: IPVanish

IPVanish

Geinsvilla ir lieliska vieta, kur apmeklēt, tajā ir daudz atrakciju, kā arī lieliski laika apstākļi. Tomēr pilsētā nav neviena servera. Tāpēc jums vajadzētu izveidot savienojumu ar serveri Atlantā (jo tā ir tuvākā pilsēta rajonā). Kad jūs to darīsit, jūs atradīsit, ka savienojumi pilsētā ir ātri, un tam vajadzētu darboties tikai jūsu vajadzībām. Tas padara IPVanish par vienu no labākajām izvēles iespējām, atrodoties Geinsvilā.

ValstisLocationsServersProtocolsSoftwareMonth12 Mo.Refund
60891200OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTPVPN programmatūra7,50 USD58,49 USD7 dienas

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls vienmēr ir bijis ātrākais VPN ASV mūsu ātruma pārbaudēs. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas visā reģionā. Jūs varat izvēlēties noteiktu atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish mitina 50 serverus Atlantā (tuvākais serveris reģionā), un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar kādu no tiem. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Atlantā, atl-a47, un konstatējām, ka ātrums ir 129,95 Mbps.

IPVanish Jacksonville ātruma tests

Runājot par vērtību, IPVanish ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. Biedriem tiek dota 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet IPVanish

2. Labākais VPN Gainesville: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN ātrās piekļuves serverim un MediaStreamer kombinācija darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu ģeogrāfiski bloķētu saturu. Pakalpojums ne tikai palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu, bet arī atbloķēs sporta notikumus tiešsaistē. ExpressVPN vietnē ir pat saraksts ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94160Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Kā redzat iepriekšējā tabulā, ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Atlanta. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Atlantā un ātrums bija 68,01 Mbps.

ExpressVPN Džeksonvilas ātruma pārbaude

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar gada abonementu.

Apmeklējiet ExpressVPN

3. Labākais VPN Gainesville: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

ValstisLocationsServersProtocolsSoftwareMonthly18 Mo.Refund
60802960. gadsOpenVPN, PPTP, L2TP / IPSecWindows11,99 USD49,50 USD45 diena

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai citās valstīs. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri netālu no Geinsvilas, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Izvēlēties manu serveri”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt konkrētu serveri. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Atlantā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 122,51 Mbps.

CyberGhost Jacksonville ātruma tests

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam no vienkārši Mēnesī 3,50 USD viņu pašreizējās paaugstināšanas laikā.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais Geinsvilas VPN: NordVPN

NordVPNNordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6180Atlanta, Bufalo, Čikāga, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanhosē, Sietla, Sentluisa, Vašingtona DC

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina serverus Atlanta (jo tas atrodas netālu no Gainesville). Diemžēl klients nerāda servera pilsētu. Tomēr viņi mums ir laipni nodrošinājuši Atlanta serveru numurus. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no servera numuriem, ko mēs esam uzskaitījuši iepriekš. Jūs varat redzēt ielādes laika procentuālo daudzumu un attālumu līdz katram serverim. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri Atlantā un noskaidrojām, ka veiktspēja ir 98,41 Mbps.

NordVPN Džeksonvilas ātruma pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 3,99 USD ar 2 gadu dalību.

Apmeklējiet NordVPN

5. Labākais Geinsvilla VPN: PIA

Privāta piekļuve internetamPrivātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru vietām 28 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Viņi uzskaitīja servera atrašanās vietas alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, jūs varat viegli izveidot savienojumu ar vietām Atlantā.

ValstisLokācijasServeriProtokoliProgrammatūraMēneša mēnesī2 Atmaksa
30473282OpenVPN, PPTP, L2TPWindows6,45 USD59,95 USD7 dienas

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Windows klients ir ļoti vienkāršs. Cik daudz izmantojat un iestatījāt, jūs to daudz neatradīsit. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojās ar ātrumu 126.47 Mbps, kad bija izveidots savienojums ar Džeksonvilas serveri (vistuvāk apgabalam)..

PIA Džeksonvilas ātruma pārbaude

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas patiešām var noderēt tiem, kuri vēlas nodrošināt anonimitāti Gainesvilā. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN tikai no Mēnesī – 2,50 USD.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Pat ja mēs uzskatām, ka esam jums piedāvājuši labākās pieejamās iespējas, jūs vienmēr varat ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Mūsu izvēles pamatā ir ātrums, uzticamība, cena un drošība. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem, kas atrodas tajā pašā Geinsvilas reģionā vai ap to. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko pieejamo ātrumu. Protams, visām mūsu iespējām ir lieliski tīkli. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat lejupielādēt vai straumēt saturu. Sporta notikumu tiešraide var būt neapmierinoša, ja svarīgas spēles laikā tas tiek buferizēts. Pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs minējām iepriekš, ir vislabākās iespējas to izdarīt neatkarīgi no tā, kādus populāros pakalpojumus vēlaties izmantot. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat atrast vislabāko variantu savām vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me