Labākie VPN Gruzijai

Gruzijas valstsGruzija atrodas Eirāzijā un ir bijušā padomju valsts. Tajā dzīvo 3,79 miljoni iedzīvotāju, un tās blīvums ir 138 uz kvadrātjūdzi. Ir daži labi iemesli, lai apmeklētu šo valsti, ieskaitot labu un lētu ēdienu, lētus muzejus, vēsturiskas vietas un daudz ko citu. Kaut arī internets valstī ir vispāratzīts, noteikti izmantojiet VPN, ja plānojat izmantot publisko WiFi. Pēc brīža mēs izskaidrosim vairāk. Vispirms, lūdzu, apskatiet labāko Gruzijas VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
2PureVPN2,88 USDDrošāksVPN180Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Saskaņā ar Freedomhouse.org ziņojumu Gruzija ir brīva valsts tīmeklim. Tomēr tuvība Krievijai ir pietiekama, lai daudzus uztrauc. Tāpēc jums ir jāizmanto VPN, lai aizsargātu savu privātumu, atrodoties tajā. Šādi rīkojoties, jūsu drošais un privātais savienojums jebkuram apgrūtina jūsu datu kompromitēšanu vai jūsu darbību skatīšanos.

Otrs VPN izmantošanas iemesls, atrodoties Gruzijā, ir palīdzēt jums izvairīties no valdības cenzūras un ģeogrāfiskiem blokiem. Lai gan nav niknu pierādījumu, ir norādes, ka valdība dažos aspektos manipulē ar internetu. Lai izvairītos no šīm problēmām, jums būs jāveido savienojums ar VPN citā vietā. Tas jebkurai no bloķējošajām programmatūrām apgrūtina jūsu bloķēšanu.

Kāds ir labākais VPN Gruzijā?

Kaut arī interneta lietošana valstī ir pamattiesības, tuvība Krievijai mūs mazliet uztrauc. Tāpēc ir svarīgi pasargāt sevi no zagļiem. Tāpēc vispirms mēs vairāk pievērsīsimies drošībai un pateiksim, kāds ir labākais VPN Gruzijai.

 • Stingra politika bez žurnāliem, lai jūs būtu drošībā Gruzijā
 • Spēcīga šifrēšana ar militārā līmeņa komponentiem, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu no ziņkārīgo acīm, atrodoties reģionā
 • Iespēja apbraukt ugunsmūrus un valdības cenzūra, kamēr atrodaties šajā apgabalā
 • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
 • Ātri serveri, kas labi darbojas Gruzijā un reģionā
 • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir lieli un stabili tīkli, kas palīdz novērst pārtrauktus savienojumus

Tagad apskatīsim dažus no labākajiem Gruzijas VPN.

1. Labākais VPN Gruzijā: HMA

HMA VPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par 2,99 USD mēnesī (75% atlaide)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Georgia ātruma testsTiem, kas vēlas atrast VPN pakalpojumu sniedzēju ar visvairāk serveru atrašanās vietām, HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina dažus VPN serverus Gruzijā. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Tbilisi. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, lai pārbaudītu, un ātrums bija 121,46 Mbps.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no tikai 4,99 USD mēnesī un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju..

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

2. Labākais VPN Gruzijā: PureVPN

PureVPN

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,88 mēnesī (atlaide 74%)

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu iespēju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

PureVPN Georgia ātruma testsTā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Gruzijā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Valsts izvēles rīks”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri, izmantojot cilni “Pārlūkot visus serverus”. PureVPN tīklā ir vairāki serveri, kas atrodas Gruzijā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem Tbilisi un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 27.80 Mbps.

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera atrašanās vietām, sākot no tikai 4,99 USD mēnesī. Gada plāns ir liela vērtība.

Apmeklējiet vietni PureVPN

3. Labākais VPN Gruzijā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Georgia ātruma pārbaudeLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Eiropu un pēc tam atveriet Gruziju. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad mēs pārbaudījām serveri Tbilisi, Gruzijā, ātrums bija 5,85 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

4. Labākais VPN Gruzijā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 2,99 mēnesī (atlaide 75%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja vēlaties saņemt abonementu uz ilgāku laika periodu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Georgia ātruma pārbaudeNordVPN mitina serverus Tbilisi. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontālajiem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri, kas atrodas Tbilisi, Džordžijas štatā, un lejupielādes ātrums bija 1,21 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 2,99 USD ar 3 gadu dalību.

Apmeklējiet NordVPN

Tagad jūs varat redzēt dažus skaidrus iemeslus VPN izmantošanai, atrodoties Gruzijas valstī. Protams, jūs varēsit atrast citus pakalpojumu sniedzējus mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Visi pakalpojumu sniedzēji veiks labi, taču mēs optimizējām savus lēmumus, lai sniegtu jums labākās iespējas Gruzijai. VPN aizsardzība ir laba ideja neatkarīgi no tā, ko plānojat darīt valstī. Izmantojot mūsu ceļvedi, mēs palīdzēsim jums pieņemt apzinātu lēmumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map