Labākie VPN Havaju salās

hawaiiHavaju štats ir virkne salu, kas bija pēdējais ASV štats, kurš uzņemts savienībā. Tas pēc lieluma ir ierindots 43. vietā, un tajā pastāvīgi dzīvo 1,42 miljoni cilvēku. Valsts ir darbības vieta vairāk nekā vienā veidā. To apmeklē arī dabiskā skaistuma un mērenā klimata dēļ. Lai gan Honolulu, Maui un citur ir darāmā daudz, jūs, ļoti iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu ar internetu, izmantojot savu mobilo vai klēpjdatoru. Tomēr jūs nevēlaties to darīt, vispirms neizmantojot VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
5CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Lielākais VPN izmantošanas iemesls Havaju salās ir palīdzēt aizsargāt jūsu privātumu. Šis ASV štats dažreiz tiek uzskatīts par vārtiem uz austrumiem. Laika apstākļi ir lieliski, un tā ir milzīga tūristu atrašanās vieta, bet tas ir lieliski kibernoziedzniekiem. Neviens nevēlas, lai no viņiem tiktu nozagta privāta informācija. Izmantojot VPN, jūs varat izveidot drošu un privātu savienojumu ar jūsu izvēlēto VPN serveri. Tas ikvienam padara daudz grūtāk kompromitēt jūsu slepenos datus.

Otrais VPN izmantošanas iemesls ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Lai arī Havaju salas ir ASV štats un īsti nenodarbojas ar cenzūru, tomēr jums joprojām var rasties problēmas, kas saistītas ar ģeogrāfisko bloku novēršanu. Tās ir blokādes, ko izpilda plašsaziņas līdzekļu uzņēmumi un organizācijas, lai lietotāji neredzētu materiālus ārpus mērķa teritorijas. Šajā gadījumā izmantojot VPN serveri, varat izveidot savienojumu ar citu reģionu. Tas ļaus jums redzēt iecienīto saturu mājās vai pārbaudīt jaunu saturu.

Šie ir lielākie VPN izmantošanas iemesli, taču, reģistrējoties pakalpojumam, jūs varat atklāt citus. Laba ideja ir aizsargāt savu privātumu un izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Tagad, kad jūs zināt, kāpēc tas ir svarīgi, runāsim par iespējām.

Kāds ir labākais VPN Havaju salās?

Lai noteiktu mūsu vislabāko VPN sarakstu Havaju salās, mēs pievērsāmies šādiem kritērijiem:

 • Iespēja apiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu un sporta aptumšošanu
 • Tīkla stabilitāte, lai palīdzētu samazināt atvienojumus
 • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem nav žurnālu politikas
 • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
 • Militāras pakāpes šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu
 • Ātruma testi, kas labi darbojās šajā reģionā

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir Havaju salu labāko VPN pakalpojumu saraksts:

1. Labākais VPN Havaju salās: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Losandželosa. Kā redzat, mēs pārbaudījāmies uz Honolulu un Mililani. Ātrums pārsniedza 165 Mb / s.

Ātruma pārbaude ExpressVPN Havaju salās

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Havaju salās: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina vairākus serverus Kalifornijā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri, kas atrodas Losandželosā līdz Havaju salām. Kā redzat, veiktspēja bija iespaidīga ar lejupielādes ātrumu virs 144 Mb / s.

Ātruma tests NordVPN Havaju salās

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Havaju salās: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojas godīgi šajā reģionā. Kad izveidojām savienojumu ar LA serveri, ieguvām ātrumu no 112 Mbps līdz 164 Mbps.

PIA Havaju ātruma tests

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN Havaju salās: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Virdžīnijā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Losandželosā serveriem Havaju salās un konstatējām, ka ātrums ir no 76 Mbps līdz 94 Mbps.

IPVanish Havaju salu ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

5. Labākais VPN Havaju salās: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Losandželosā (salām tuvākā vieta), mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz ASV un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas tur parādīs pilnu serveru sarakstu. CyberGhost tīklā ietilpst serveri LA. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri un pārbaudījām Havaju salās ar ātrumu no 6 Mbps līdz 12 Mbps.

CyberGhost Hawaii ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Tiem, kurus interesē citas iespējas, varat justies brīvi top 10 VPN saraksts. Tomēr mēs nejūtam, ka jums tas būs nepieciešams. Mūsu izvēles pamatā bija drošība, ātrums, uzticamība un pat cena. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem, kas atrodas diezgan tuvu Havaju salām. Tādā veidā jums būs pieejams vislabākais iespējamais ātrums. Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, viņiem visiem ir labi tīkli. Ātrumi noteikti var būt svarīgi neatkarīgi no tā, ko plānojat darīt salās. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat atrast labāko risinājumu jūsu vajadzībām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map