iOS 9Ja esat Apple ventilators, jūs droši vien jau zināt, ka viņu iDevices jaunā operētājsistēma iOS 9 beidzot ir pieejama lejupielādei. Ikgadējā Apple izstrādātāju konferencē Tims Kuks paziņoja, ka, ieviešot šo jauno OS, būs jāmeklē diezgan daudz izmaiņu. Viens no jautājumiem, ko Kuks uzrunāja, bija privātums. Jaunais iOS 9 sniedz vairākus privātuma uzlabojumus, kas papildina VPN izmantošanu.

5 labākie VPN iOS 9

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Apple ir paveicis dažas pozitīvas lietas ar šo jauno operētājsistēmu. Šīs versijas piedāvātās izmaiņas ir vairāk nekā tikai virspusējas. IOS 9 novērš programmatūras iOS 8 izlaistās programmatūras kļūdas. Viss ir paredzēts un tagad darbojas nevainojami. Kopš jaunā atjauninājuma izlaišanas visvairāk iegūst iPad. Īpašās funkcijas, piemēram, vairāku uzdevumu veikšanas iespējas, atver iPad potenciālu un padara to daudz vairāk, nekā tikai izklaides ierīci.

Jauns un uzlabots Siri, Apple asistents, apņem iOS 9 sienas. Šis jaunais Siri solās būt noderīgāks un proaktīvāks nekā iepriekšējā versija. Tajā ir precīzi ieteikumu saraksti, kur atradīsit nesen atvērtās lietotnes un kontaktpersonas. Pēc Apple teiktā, Siri ir par 40% ātrāks un par 40% precīzāks.

Jaunais atjauninājums piedāvā arī jaunas kartes, ieskaitot versijas ar sabiedriskā transporta versijām un pat maršrutus ar prāmjiem, metro un autobusiem. Šīs maršrutu kartes ir pieejamas lielākajām pasaules pilsētām. Apple kartes ir viņu atbilde uz Google Maps, un viņi beidzot spēj konkurēt šajā telpā.

Šī OS ir mazāka par citām iOS atkārtojumiem, un tā lielums ir tikai 1/3. Tas var būt liels darījums, it īpaši, ja jūsu ierīcē ir tikai 16 GB vietas. Tas ir arī savietojams ar atpakaļejošu spēku un atbalsta tādas pašas ierīces kā iPhone 4S un iPad 2. Skaidrs, ka Apple ir paņēmis daudz laika lietu sakopšanai..

Viena liela iezīme ir privātuma funkcija. Tims Kuks paziņoja, ka vēlas, lai ierīce jūs pazītu, nevis uzņēmums, kas atrodas aiz ierīces. IOS 9 ir iekļauta arī papildu reklāmu bloķēšanas programmatūra. Konferences laikā viņš lika norādīt uz iPhone atdalīšanu no Android balstītām ierīcēm. Jā, šķiet, ka Apple mēģinās noteikt privātuma tendenci. Tātad, ņemot vērā visu šo konfidencialitāti, kāpēc jūs izmantojat VPN??

Ja jūs to lasāt, jūs droši vien jau zināt, kas ir VPN. Tomēr, ja jums nav nepieciešama atsvaidzināšana, mēs izskaidrosim ieguvumus, lietojot vienu ar iOS 9. Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir programmatūra, kas rada drošu savienojumu ar serveri, iespējams, citā valstī, atkarībā no jūsu mērķis. Šādi rīkojoties, visam, ko darāt tiešsaistē, tiek pievienots šifrēšanas slānis, ja vien esat izveidojis savienojumu ar VPN. Neatkarīgi no tā, vai jūs sazināties ar kādu personu vai pārlūkojat materiālus tiešsaistē, visas bezvadu darbības var tikt pārtvertas. Pat ja atrodaties vietā, kas norāda, ka viņiem ir drošs bezvadu savienojums, neuzticieties šiem vārdiem. Tas rada nepatiesu drošības sajūtu.

Vēl viens labs iemesls VPN izmantošanai ir tā spēja atbloķēt piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Ģeogrāfiskā bloķēšana ir tehnoloģija, kas identificē lietotāja atrašanās vietu, pamatojoties uz IP adresi. Šī tehnoloģija rada blokādi, kas ierobežos saturu noteiktā apgabalā. Izvēloties serveri citā valstī, jūs varētu izvairīties no šiem ierobežojumiem. Izmantojam šī scenārija piemēru. Pieņemsim, ka jūs dzīvojāt ASV, un jums bija Amazon Prime abonements un / vai Netflix abonements. Izmantojot VPN, jūs varat izveidot savienojumu ar serveri Lielbritānijā un apskatīt viņu bibliotēku vai arī visaptveroši. Tā kā ir zināms, ka abiem šiem straumēšanas pakalpojumiem ir atšķirīgas bibliotēkas dažādos reģionos, jūs varētu piekļūt apgabaliem, kas atšķiras no parastā. To pašu varētu teikt par jebkuru citu reģionu, ar kuru vēlējāties izveidot savienojumu.

Vēl viena laba VPN izmantošana tieši attiecas uz tālruņa minūtēm. Izmantojot Voice over IP (VoIP), varat veikt zvanus vai sūtīt tekstus internetā, pat ja jums nav datu plāna. Ņemiet vērā, ja plānojat izmantot datu plānu, nevis wi-fi, VoIP ātri izmantos datus. Labāk ir izmantot Wi-Fi savienojumu, ja tas ir iespējams. Arī dažās valstīs VoIP ir aizliegts. Jūs varētu apiet šo ierobežojumu, izveidojot savienojumu ar serveri, kur tas nav aizliegts. Kā jau minējām, ikreiz, kad izmantojat Wi-Fi savienojumu, esat neaizsargāts, tāpēc jūs vēlaties izmantot VPN, lai nodrošinātu papildu šifrēšanas slāni.

Tagad, kad esam izskaidrojuši jēdzienus, izpētīsim uzņēmumus. Neatkarīgi no tā, kurā uzņēmumā jūs apmeklējat, viņiem būs dažādi protokoli, kurus jūs varētu izmantot. Visi šeit esošie uzņēmumi piedāvā drošu šifrēšanu, taču OpenVPN protokola versijas izmantošana vienmēr būs jūsu drošākā pieeja. Ja ātrums ir būtisks, jūs izmantojat OpenVPN (UDP). Tas ir labākais risinājums VoIP, Skype, tiešsaistes spēlēm vai pat tādu straumēšanas pakalpojumu izmantošanai kā Amazon Prime, Netflix, Hulu vai Pandora. Ja jums ir nestabils savienojums, mēs iesakām pārslēgties uz OpenVPN (TCP). Protokola kļūdas TCP versija pārbauda datus, tāpēc tas nav tik ātrs kā otrs. Ja jums tomēr ir ātrs bezvadu savienojums, tam nevajadzētu būt tik svarīgam. Pēc tam, kad mēs to apskatīsim, mēs pāriesim pie uzņēmumiem, kas ir labi īpašu iemeslu dēļ.

Ja vēlaties atbloķēt saturu vai aizsargāt savus datus, mēs iesakām IPVanish. Viņi neuzglabā nekāda veida žurnālus un piedāvā nogalināšanas pārslēgšanas funkciju, tāpēc jūs pārliecināsities, ka esat aizsargāts, kad un ja savienojums pārtrūkst. Ja vēlaties izmantot straumēšanas pakalpojumus, labākā izvēle ir IPVanish. Tā kā viņi piedāvā iOS klientu, jums to nevar izmantot, izmantojot jebkuru iDevices. Viņiem ir arī ātrākais tīkls Ziemeļamerikā un Eiropā, tāpēc jums būs nepieciešams tikai izveidot savienojumu, un jūs varētu baudīt bloķēta satura straumēšanu no citām valstīm.

Tas nozīmē: ja jūs interesē tikai ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšana, jūsu labākais risinājums ir izmantot IPVanish vai OverPlay. Abi šie pakalpojumi piedāvā interneta trafika šifrēšanu, taču OverPlay ietver arī SmartDNS ar savu VPN, kas var palīdzēt atbloķēt kanālus bez neliela ātruma zuduma. Protams, tas ir atkarīgs no tā, vai SmartDNS atbloķē konkrēto kanālu, kuru vēlaties redzēt. Wi-Fi rakstura dēļ mēs iesakām izmantot šifrētu opciju. Par ātrumu ātrums nav jāziedo. Tā kā ātrums varētu būt problēma, ja straumējat lēnā tīklā, taču, kamēr neredzat nekādas kvalitātes atšķirības, jebkurš ātruma zudums, kas varētu notikt, tiek kompensēts drošībā.

Protams, jūs vienmēr varat ielūkoties mūsu 10 labāko VPN pakalpojumu sarakstā, ja vēlaties citas izvēles, taču mēs izvēlējāmies tos īpaši. Izvēloties labākās vispārējās iespējas, mēs lēmumos kā faktorus izmantojām ātrumu, drošību, cenu un servera pieejamību. Mēs izvēlējāmies arī uzņēmumus ar lielu skaitu tīkla serveru, kuriem, iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu, lai vislabāk apskatītu, pārlūkotu Web vai pat veiktu zvanus. Attiecībā uz VPN vēlaties meklēt uzticamu pakalpojumu sniedzēju. Tie ir tie, kas aizsargās jūsu privātumu, un tiem ir ātrs tīkls, lai dotu jums iespēju straumēt augstas izšķirtspējas saturu no citām valstīm.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me