Labākie VPN Irānai

IrānaIrāna ir sena valsts, kas atrodas Āzijas rietumos. Tajā atrodas arī viena no vecākajām civilizācijām pasaulē. Sākotnēji to sauca par Persiju, Irāna ir pieredzējusi savu kāpumu un kritumu daļu. Lielākā daļa zemes iedzīvotāju ir šiītu musulmaņi, un galvenā valoda joprojām ir persiešu. Mēs visi labi zinām par dažādiem likumiem, kas attiecas uz internetu visā pasaulē. Irānai, protams, nav svešas cenzūras, un tai nav zināmu iespēju bloķēt piekļuvi vietnēm. Ar to jūs joprojām varat izmantot labu VPN pakalpojumu, lai piekļūtu bloķētam saturam. Šeit ir apskatīti daži no labākajiem Irānas VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Surfshark3,49 USDSurfshark68Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Pēc Apvienotās Karalistes 1953. gada valsts apvērsuma Irāna pamazām kļuva arvien autokrātiskāka. Līdz 1979. gadam, kad irāņi sāka pārņemt rietumu kultūru, arvien vairāk izcēlās domstarpības, kas tajā pašā gadā izraisīja revolūciju. 1979. gadā Irāna kļuva par islāma republiku, un tā tikai izvairījās no visa, ko viņi uzskatīja par islāmistu. Arī šodien, lai aizsargātu jūsu privātumu, jums vajadzētu izveidot savienojumu ar VPN. To darot, jūs izveidojat šifrēšanas slāni. Tas padara daudz grūtāku valdībai vai kādam citam iegūt privātu informāciju vai redzēt jūsu trafiku.

Otrs iemesls, lai izveidotu savienojumu ar VPN, ir palīdzēt jums novērst ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ja jūs to nezināt, valstī tiek bloķētas daudzas parastās vietnes, kuras citi apmeklētu. Risinājums tam ir izveidot savienojumu ar VPN citā reģionā. Tādā veidā jūs varat maldināt programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur. Pēc šī brīža jums nevajadzētu būt papildu problēmām.

Kāds ir labākais VPN Irānai?

Irānai ir virkne dažādu jautājumu, sākot ar privātuma jautājumiem un beidzot ar ierobežojošiem interneta jautājumiem. Tāpēc mēs apskatīsim abus faktoru kopumus un pateiksim, kāds ir vislabākais VPN Irānai.

 • Spēcīga šifrēšana ar militārā līmeņa komponentiem, lai aizsargātu jūsu privātumu no valdības ziņkārīgajām acīm
 • Augsta tīkla stabilitāte, lai izvairītos no atvienošanās, atrodoties reģionā
 • Pakalpojumu sniedzēji ar stingru aizliegumu reģistrēties
 • Spēja apiet valdības ierobežotu saturu, atrodoties Irānā
 • Ātrgaitas serveri, kas labi darbojas ātruma pārbaudēs šajā apgabalā
 • Mobilās lietotnes un mobilo ierīču, tostarp Amazon Firestick, atbalsts.

Apskatīsim labākos VPN, ko izmantot, atrodoties Irānā.

1. Labākais VPN Irānā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Irānas ātruma pārbaudeLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Vidējos Austrumus un Āfriku. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties serverus Pakistānā. Kad mēs pārbaudījām Karači, Pakistānā, ātrums bija 152,04 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazāk, droši, jo ExpressVPN piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Irānai: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Irānas ātruma tests NordVPNNordVPN mitina serverus Stambulā, Turcijā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri, kas atrodas Instanbulā, Turcijā. Lejupielādes ātrums bija 181,04 Mb / s.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Irānas VPN: Surfshark

Surfshark

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 1,99 mēnesī (atlaide 83%)

Surfshark savu VPN pakalpojumu sāka ieviest 2018. gadā. Kopš tā laika uzņēmums sabiedrībā ir diezgan izveicīgs. Komanda turpina augt un pievienot vietas visu laiku, un tā ir ļoti koncentrējusies uz cenu noteikšanu un privātumu. Tajā ir arī svilpieni un zvani, ko jūs varētu gaidīt, saņemot lielākus pakalpojumus

Ar vairāk nekā 500 serveriem 50 valstīs, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime, viņiem ir daudz iespēju izbaudīt savu pakalpojumu. Jums pat ir iespēja skatīties dažus pakalpojumus, kas ir pieejami vairākos reģionos. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju privāti sērfot, aizsargāt savu WiFi trafiku, torrent anonīmi un daudz ko citu, izvēloties serveri.

Irānas ātruma tests SurfsharkPārbaudei attiecībā uz Irānu mēs vēlējāmies izvēlēties serveri, kas atrodas Stambulā, Turcijā. Kad esat pieteicies, meklēšanas joslā vienkārši meklējiet Stambulu. Pēc tam jūs varat izveidot savienojumu ar serveri, kas atrodas tur. Kad izveidojām savienojumu ar serveri, ātrums bija 228,75 Mb / s.

Par naudu un funkcijām Surfshark ir labs risinājums tiem, kuriem, atrodoties tur, nav obligāti nepieciešams ļoti ātrgaitas savienojums. Viss ir ērti lietojams, un jums nevajadzētu radīt nekādas problēmas. Pērkot 2 gadu plānu, jūs varat pieteikties uz neierobežotu kontu ar neierobežotām ierīcēm par USD 1,99 mēnesī.

Apmeklējiet Surfshark

4. Labākais Irānas VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 67%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

PIA Irānas ātruma pārbaudePIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri AAE, kas pārbaudīts uz Dubaiju. Mēs nāca klajā ar ātrumu 35,43 Mb / s.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no 3,49 USD mēnesī ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

5. Labākais Irānas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Ierīces CyberGhost ātruma pārbaudeTā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Pakistānā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Izvēlēties manu serveri”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt konkrētu serveri. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Pakistānā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Teherānā. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 6.13 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Jūs varat izlasīt mūsu sarakstu ar top 10 VPN pakalpojumus, ja vēlaties saņemt vairāk ieteikumu, taču mēs domājam, ka jūs iepriecinās kāds no VPN, kas atrodas šajā amatā. Mēs tos esam izvēlējušies citiem vadošajiem VPN pakalpojumiem, pamatojoties uz privātumu (žurnālu politika un šifrēšana), servera atrašanās vietu pieejamību, ātrumu, uzticamību un cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu reģionā. Jūs vēlaties, lai uzticams VPN sniedzējs palīdzētu aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Iespējams, vēlēsities arī ātru tīklu HD satura straumēšanai citās valstīs. Ziņojumā kopīgotie pakalpojumi ir vislabākie VPN, kas nodrošina privātumu un atbloķē ģeogrāfiskos ierobežojumus populārām straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix, Hulu, Amazon Instant Video, kā arī daudziem citiem populāriem kanāliem..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map