IzraēlaIzraēlas valsts ir maza valsts, kas atrodas Rietumāzijā pie Vidusjūras. Tiek lēsts, ka tajā dzīvo 8,9 miljoni cilvēku. Ebreji, kristieši un musulmaņi šo valsti uzskata par Bībeles svēto zemi. Daudzi tūristi, svētceļnieki, misionāri un uzņēmumi dodas uz šo teritoriju vēsturiskās nozīmes un iespēju dēļ. Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu iemesls apmeklēt valsti, pastāv liela iespēja, ka vēlēsities izmantot publisko WiFi. Pirms jūs to darāt, vispirms tomēr vēlaties izveidot savienojumu ar VPN. Šeit ir Izraēlas labāko VPN saraksts.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1CyberGhost2,75 USDCyberGhost112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
3ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
5NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Izraēlas valdība ierobežo un pilnībā bloķē kādu saturu. Iesācējiem viņi bloķē pornogrāfiskas vietnes. Tehniski lietotāji var atteikties no cenzūras, pieprasot piekļuvi savam ISP, taču tas ir milzīgs privātuma aizskārums. Sociālie mediji lielākoties ir atvērti Izraēlā, taču tie ierobežos piekļuvi saturam, ko uzskata par nepiemērotu. Tēzes parasti ir naidīgas ziņas. Tas pats attiecas uz presi. Valdībai ir tiesības ierobežot presi ziņot par traucējumiem.

Neskatoties uz valsts mazo lielumu, ātrdarbīga interneta savienojuma potenciāls ir liels. Tomēr tas arī nozīmē, ka tas ir lieliski piemērots kiberkrekļiem. Neviens nevēlas, lai viņu personas dati tiktu nozagti neatkarīgi no tā, vai viņi dodas komandējumā, atvaļinājumā vai komandējumā. Izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu un privātu savienojumu ar jūsu izvēlētu serveri. Tā kā tas ir šifrēts, potenciālajiem zagļiem ir daudz grūtāk nozagt jūsu slepeno informāciju.

Otrais VPN izmantošanas iemesls ir palīdzēt jums izvairīties no ģeogrāfiskiem blokiem un ierobežojumiem. Kaut arī Izraēlai nav reālu cenzūras jautājumu, izņemot naida runu, noteikti ir lietas, kurām jūs varētu vēlēties piekļūt no ārpuses. Ja tādā gadījumā izmantojat VPN, varat izveidot savienojumu ar serveri citā vietā. Tas liks bloķējošajai programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Pēc tam jūs varat pārlūkot, kā parasti.

Kaut arī šie ir divi lielākie VPN izmantošanas iemesli, atrodoties Izraēlā, jūs varētu atklāt citus. VPN izmantošana ir spilgta ideja, sākot no piekļuves ģeogrāfiski ierobežotam un aizliegtam saturam līdz vienkārši aizsargājot jūsu privātumu. Tagad, kad redzat iemeslus, kuru dēļ to izmantojat, ir dažas lietas, kas jums jāaplūko.

Kāds ir labākais VPN Izraēlai?

Apsverot šo jautājumu, jums jāņem vērā vairāki faktori. Lai atrastu labākos Izraēlas VPN, mēs izmantojām šādus kritērijus:

  • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana palīdz aizsargāt jūs no zagļiem
  • Ātrgaitas serveri, kas darbojas labi Izraēlā
  • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem nav žurnālu politikas
  • Daudzplatformu mobilās lietotnes atbalsts, ieskaitot Amazon Firestick
  • Iespēja apbraukt ģeogrāfiskos blokus gan reģionā, gan ārpus tā
  • Augsta tīkla stabilitāte, kas palīdz samazināt vai novērst atvienošanas iespējas

Un tagad mūsu labāko Izraēlas VPN sarakstā.

1. Labākais VPN Izraēlai: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Israel ātruma tests

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Izraēlā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Izraēlai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu valstī. CyberGhost tīklā ir iekļauti daži serveri Telavivā. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri un ieguvām ātrumu 125.39 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

2. Labākais VPN Izraēlai: HMA

HMA VPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par 2,99 USD mēnesī (75% atlaide)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Israel ātruma tests

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru vietām, tad HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina dažus VPN serverus Izraēlā, ieskaitot vairākus serverus lielākajās pilsētās. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes Pilsētas un meklējiet Petah Tikva (labākā atrašanās vietas izvēle valstī). Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, lai pārbaudītu, un ātrums bija 86.09 Mbps.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no tikai 4,99 USD mēnesī un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju..

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

3. Labākais VPN Izraēlai: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Israel ātruma tests

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar mūsu pieminētajām pilsētām. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Vidējos Austrumus un Āfriku un pēc tam atveriet Izraēlu. Šajā brīdī tur var izvēlēties serveri. Kad mēs pārbaudījām serveri Telavivā, ātrums bija 34,20 Mb / s.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

4. Labākais Izraēlas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Izraēla var šķist maza, taču viņiem noteikti ir sava daļa Rietumu kultūras. Daudziem VPN pakalpojumu sniedzējiem valstī ir serveri. Protams, tas ietver IPVanish. Var gaidīt ātru ātrumu vietās, kas atrodas vairākās pasaules daļās. Šī iemesla dēļ mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, kas izmantojama, atrodoties Izraēlā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas visā Āzijā. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Israel ātruma pārbaude

IPVanish mitina vairākus serverus tajās vietās, kuras mēs minējām iepriekš, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Ja redzat serverus, kuru servera nosaukumā ir burts “a”, tie ir ātrākie. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Telavivā un konstatējām, ka ātrums ir 29,65 Mb / s.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

5. Labākais VPN Izraēlai: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 2,99 mēnesī (atlaide 75%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Israel ātruma tests

NordVPN mitina dažus serverus šajā apgabalā, tostarp dažus Izraēlā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri Telavivā un atklājām, ka tā lejupielādes ātrums ir 9,81 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

Visiem, kas vēlas citu pakalpojumu sniedzēju iespējas, lūdzu, nevilcinieties ieskatīties mūsu vietnē 10 labākie VPN pakalpojumi. Tomēr mēs nedomājam, ka jums tas būs vajadzīgs. Reģionālās atrašanās vietas, ātruma, cenas un drošības dēļ mēs izvēlējāmies savu izvēli, salīdzinot ar citiem vadošajiem pakalpojumiem. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar labu VPN serveru tīklu. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko iespējamo ātrumu. Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, nav sliktu iespēju. Ja plānojat straumēt saturu vai vienkārši nodrošināties ar drošību Izraēlā, ātrums ir svarīgs. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat pieņemt apzinātu lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me