KalifornijāKalifornija ir trešais lielākais štats ASV un atrodas Klusā okeāna piekrastē. Tajā kopumā dzīvo vairāk nekā 40 miljoni cilvēku, un tā ir ļoti populāra štats, kuru apmeklēt. Kaliforniju sauc par Zelta štatu, un tūrisms štatā ir milzīgs dažādu iemeslu dēļ. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties štata ziemeļu daļā vai tās dienvidu daļā, ja plānojat tur izmantot publisko WiFi, jūs noteikti vēlēsities izmantot VPN. Pēc brīža mēs izskaidrosim, kāpēc. Vispirms apskatiet mūsu labāko Kalifornijas VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Kalifornijā ir daudz dažādu pilsētu, kuras jāapmeklē, ieskaitot Silīcija ielejas apgabalu (ieskaitot Sanfrancisko, Sanhosē, Et Al), Tahoe ezera apgabalu (tā skaistumam un dabai), Losandželosas apgabalu (ieskaitot Anaheimu, Holivudu, Beverlihilsu, un citi), Sandjego (par savu jūras spēku bāzi un tuvumu Meksikai) un vairākas citas teritorijas. Štatā atrodas otra lielākā CSA ar gandrīz 19 miljoniem cilvēku L.A reģionā, un Silīcija ielejas apgabals ir mājvieta daudziem labi zināmiem tehnoloģiju uzņēmumiem. Patiesība ir tāda, ka kaut kur štatā varat atrast jebko un visu, ko vēlaties darīt.

Tiem, kas plāno apmeklēt valsti biznesa vai izklaides nolūkos, jūs, visticamāk, kādā brīdī izmantosit publisko WiFi. Pirms to izdarīt, noteikti izveidojiet savienojumu ar VPN. Tā kā ir daudz cilvēku, kas plūst cauri valstij, jūs tur nepārtraukti esat pakļauts digitālajām briesmām. Tas ir tāpēc, ka slēpjas kibernoziedznieki. Var derēt, ka vismaz daži cilvēki gaida, lai gūtu labumu no nenojaušamiem mērķiem. Pieslēdzoties VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlētu serveri. Tas apgrūtina slepenu datu nozagšanu.

Vēl viens labs iemesls, kāpēc jūs varētu vēlēties izmantot VPN, ir palīdzēt izvairīties no elektroenerģijas padeves pārtraukumiem un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Ar visām štata sporta komandām jums tiks liegts redzēt tiešsaistē visas dzimtā pilsētas komandas. Mērķis ir panākt, lai jūs to skatītos televizorā, nevis tiešsaistē. Ja esat sporta līdzjutējs, jūs jau zināt, ka var būt nepatīkami straumēt iecienīto komandu tiešsaistē, ja vietējais filiāle to ir izlaidusi. Turklāt uzņēmumi, valstis un iestādes arī bloķēs saturu. Ikvienam, kas atrodas mērķa apgabalā vai ārpus tā, šie ģeogrāfiskie ierobežojumi noteikti var radīt problēmas. Izmantojot savienojumu ar VPN, jūs bloķējošajai programmatūrai domājat, ka atrodaties kaut kur citur. Tādā veidā jūs varat izveidot savienojumu ar serveri citā apgabalā, lai skatītos iecienīto komandu.

Kāds ir labākais VPN Kalifornijā?

Zemāk mēs apskatījām vairākus faktorus, kas nosaka labākos Kalifornijas VPN:

  • Spēja apiet sporta elektrības padeves pārtraukumus un citus ģeogrāfiskos ierobežojumus
  • Tīkla stabilitāte spēlēm un straumēšanai
  • Ātri rezultāti mūsu ātruma pārbaudēs Losandželosā un Sanfrancisko
  • Atbalsts galddatoriem, mobilajām ierīcēm un Amazon Firestick ierīcēm
  • Stingra politika nepierakstīties, lai aizsargātu lietotāja privātumu
  • Vairāki protokoli un spēcīgs šifrēšanas līmenis

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Kalifornijas VPN.

1. Labākais VPN Kalifornijā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas konkrēts serveris. Tā vietā klients vislabākajai veiktspējai izvēlas serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties ASV – Losandželosu, Sanfrancisko, Sanhosē vai Holivudas serveru atrašanās vietas. Varat arī noklikšķināt uz cilnes “Visi” un virs tās ievadīt pilsētas nosaukumu. Kā redzat, mēs pārbaudījām ātrumu uz Losandželosu, Sanfrancisko un Sandjego ar lejupielādes ātrumu ap 150 Mbps visās trīs pilsētās.

ExpressVPN Kalifornijas ātruma tests

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Kalifornijā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina vairākus serverus Kalifornijā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontālajiem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serverus, kas atrodas Losandželosā un Sanfrancisko. Kā redzat, veiktspēja bija iespaidīga ar lejupielādes ātrumu no 101 Mbps līdz 132 Mbps.

NordVPN Kalifornijas ātruma tests

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Kalifornijā: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveriem Kalifornijā un pārbaudījām ātrumu Losandželosā, Sanfrancisko un Sandjego. Rezultātus varat redzēt zemāk.

PIA Kalifornijas ātruma tests

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN Kalifornijā: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Losandželosā un Sanfrancisko, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Izvēlieties manu serveri”. Pēc tam jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri. CyberGhost tīklā ietilpst vairāki serveri Losandželosā un Sanfrancisko. Tāpēc mēs savienojāmies ar vairākiem no tiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums svārstījās no 36 Mbps līdz 124 Mbps.

CyberGhost Kalifornijas ātruma tests

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Kalifornijā: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Virdžīnijā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Kalifornijā līdz serveriem LA, Sanfrancisko un Sandjego un atradām ātrumu no 105 Mbps līdz 129 Mbps.

IPVanish California ātruma tests

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Iepriekš jums ir labākās iespējas Kalifornijas štatā. Mēs izvēlējāmies, pamatojoties uz drošību, ātrumu, uzticamību, cenu un servera atrašanās vietu. Mēs arī speciāli meklējām nodrošinātājus, kuru serveri ir īpaši štatā. Tādā veidā jums būs pieejams vislabākais iespējamais ātrums. Visi mūsu pakalpojumi kādu laiku darbojas uzņēmējdarbībā, tāpēc nav sliktu iespēju. Ja plānojat straumēt jebkāda veida saturu, ātrums ir ļoti svarīgs. Izmantojot mūsu ceļvedi, lai palīdzētu, jūs varat pieņemt apzinātu lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me