KanzassitijaKanzassitija, Misūri štats ir lielākā štata pilsēta. Lēš, ka 2016. gadā tās iedzīvotāju skaits bija 481 000. Metro rajonā dzīvo aptuveni 2,1 miljons cilvēku. Kanzassitijai ir vairākas iesaukas, un ir diezgan daudz iemeslu, kuru dēļ daudzi cilvēki dodas uz KC. Ja plānojat pats apmeklēt turieni un plānojat izmantot publisko WiFi, savienošanai noteikti vēlēsities izmantot VPN. Tas palīdzēs arī atbloķēt ierobežojumus. Šeit ir daži no labākajiem VPN, ko izmantot Kanzassitijā.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Neatkarīgi no tā, kāpēc plānojat apmeklēt pilsētu, jūs atradīsit veselīgu tūristu piedāvājumu. Tā kā WiFi kļūst arvien izplatītāks, daudzas iestādes saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Lai gan tas ir lieliski piemērots lielākajai daļai, tas ir lieliski piemērots arī kibernoziedzniekiem. Izmantojot VPN, lai izveidotu drošu un šifrētu savienojumu, jūs nopietni ierobežojat iespēju, ka jūsu privātie dati tiks nozagti. Neviens nevēlas, lai viņu identitāte tiktu nozagta ceļojuma laikā.

Papildus privātā privātuma aizsardzībai, VPN palīdzēs izvairīties no elektroenerģijas padeves pārtraukumiem un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Visaugstākā līmeņa sporta fani zina visu par iecienītāko komandu elektrības padeves pārtraukumiem. Uzņēmumi, valstis un iestādes lietotājiem bieži liedz lietotājiem redzēt saturu, ja viņi atrodas mērķa apgabalā vai ārpus tā. Šajā gadījumā savienojums ar VPN citā apgabalā liks programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur.

No konfidenciālas informācijas pasargāšanas no noziedzniekiem līdz dažādu ģeogrāfisko bloku versiju izmantošanai ir labs iemesls izmantot VPN Kanzassitijā. Tomēr, reģistrējoties, jūs varat atklāt citus pakalpojuma izmantošanas veidus. Tagad, kad redzat, ka ir svarīgi izmantot VPN, mēs runāsim par jūsu iespējām. Jūsu vajadzībām atbilstoša pakalpojuma izvēle dažreiz var būt mulsinoša.

Kāds ir labākais Kansas City VPN?

Veidojot Kanzasas pilsētas labāko VPN sarakstu, mēs meklējām vairākus faktorus, kas jāņem vērā.

  • Nav žurnālu politikas
  • Spēcīga šifrēšana, lai aizsargātu lietotāju privātumu
  • Labs ātrums reģionā
  • Tīkla stabilitāte
  • Iespēja apiet ģeogrāfiskos bloķējumus un tīkla ierobežojumus

Apskatīsim mūsu Kanzasas pilsētas labāko VPN sarakstu.

1. Labākais Kansas City VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Kansas City ātruma testsLietojumprogrammā ExpressVPN ir norādīta katra servera atrašanās vieta. Tas nozīmē, ka jums nevajadzēs izvēlēties atsevišķu serveri. Tā vietā klients izvēlas ātrāko serveri jūsu izvēlētajai vietai. Tā kā mēs izveidojam savienojumu ar serveri Kanzassitijā, mēs jums pateiksim, kā to izdarīt. Sāciet, atverot klientu. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Izvēlēties atrašanās vietu”. Šeit jums būs jānoklikšķina uz cilnes “visi”. Iepriekš esošajā meklēšanas lodziņā ierakstiet Kanzassitija. Visbeidzot, vienkārši noklikšķiniet uz tā, un tas savienos jūs ar serveri pilsētā. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Kanzassitijā, un ātrums bija 235,24 Mb / s.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Kansas City VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Kansas City ātruma testsNordVPN Dalasā uztur vairākus serverus. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri Dalasā uz KC, un lejupielādes ātrums bija 221,20 Mb / s.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Kansas City VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Kansas City ātruma testsPIA Windows klientu ir viegli iestatīt un lietot. Tomēr nevajadzētu domāt, ka tam nav labu īpašību. PIA piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus atkarībā no tā, ko meklējat. Tā kā jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, varat atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojās ar ātrumu 86.38 Mbps, kamēr bija savienots ar serveri Dalasā.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Kansas City VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Kansas City ātruma pārbaudeTā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Dalasā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Amerikas Savienotajām Valstīm un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu ASV. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Dalasā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu Kanzassitijā. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 116,37 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Kanzassitijā: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, ieskaitot IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis starp ātrākajiem Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

IPVanish Kansas City ātruma testsIPVanish mitina vairāk nekā 75 serverus Dalasā, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram dal.a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Dalasā līdz Kanzassitijai un konstatējām, ka ātrums mūsu kabeļtelevīzijas savienojumā ir 104,35 Mb / s..

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Ja vēlaties citas VPN izvēles, varat droši apskatīt mūsu top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Mēs izvēlējāmies savas iespējas, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību, drošību un pat cenu. Mēs arī meklējām serverus Kanzassitijas reģionā un ap to. Tādā veidā jums ir pieejams vislabākais pieejamais ātrums. Ja plānojat veikt straumēšanu, jūs jau zināt, cik svarīgs var būt ātrums. Neatkarīgi no tā, kuru opciju izvēlaties, visiem pakalpojumu sniedzējiem ir labi tīkli. Izmantojiet mūsu ceļvedi, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko variantu savām vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me