Labākie VPN, kas pieņem iDEAL maksājumus

iDEAL maksājumiMaksājumu uzņēmums iDEAL ir vispopulārākā maksājumu sistēma Nīderlandē. 2014. gadā tas tika izmantots 54% no visiem holandiešu maksājumiem tiešsaistē. Pašlaik tā pieder holandiešu organizācijai Currence, un 2016. gadā tai bija 282 miljoni pārskaitījumu. Ja vēlaties izmantot iDEAL maksājumus, lai apmaksātu jūsu VPN pakalpojumu, mēs varam palīdzēt. Pēc brīža mēs apskatīsim iespējas sīkāk. Pirms mēs to darām, lūdzu, apskatiet mūsu ātro sarakstu ar labākajiem VPN, kas pieņem iDEAL maksājumus.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDCyberGhost112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4PureVPN2,88 USDDrošāksVPN180Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5Bezdarbība2,25 USDBezdarbība73Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Neatkarīgi no tā, vai esat holandietis vai tikai kādu laiku atrodaties valstī, iespējams, vēlēsities izmantot iDeal maksājumus, lai iegādātos savu VPN pakalpojumu. Tā kā tā ir lielākā norēķinu sistēma Nīderlandē, daudzi īpaši meklē uzņēmumus, kas pieņem iDEAL maksājuma veidu. Atcerieties, ka jūsu nauda ir neaizsargāta, tāpēc, ja tiek ņemti slepenie dati, jūs varētu zaudēt daudz vairāk nekā naudu. Protams, risinājums ir izmantot VPN. Par laimi ir vairāki pakalpojumu sniedzēji, kas veic iDEAL maksājumus.

Tagad mēs apskatīsim jūsu labākās VPN iespējas, kas pieņem iDEAL maksājumus:

1. Labākais VPN, kas pieņem iDEAL maksājumus: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN, kas pieņem iDEAL maksājumus: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 2,99 mēnesī (atlaide 75%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN, kas pieņem iDEAL maksājumus: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais VPN, kas pieņem iDEAL maksājumus: PureVPN

PureVPN

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,88 mēnesī (atlaide 74%)

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu opciju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera atrašanās vietām tikai no vietas Mēnesī 4,99 USD.

Apmeklējiet vietni PureVPN

5. Labākais VPN, kas pieņem iDEAL maksājumus: Ivacy

Bezdarbība

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,25 mēnesī (atlaide 77%)

Ivacy sāka savu ceļojumu 2007. gadā, un viņi ir vieni no vecākajiem VPN uzņēmumiem tirgū. Protams, svarīgi ir tas, kur jūs ejat no turienes. Kopš tā laika tie ir paplašinājušies un ieviesuši jauninājumus, un, lai arī tie nav tik labi pazīstami kā daži citi pakalpojumu sniedzēji, viņiem ir stabils produkts. Viņiem ir lietotnes Windows, Mac, Linux, iOS, Android, XBox, PS3&4, Amazon Firestick un vairāk.

Inovācijas palīdz uzņēmumam kļūt par sekotāju. 2010. gadā viņi bija pirmie uzņēmumi, kas izlaida Split Tunneling. Kopš tā laika viņi turpina pievienot pakalpojumam jaunas funkcijas un papildinājumus. Daži no tiem ietver interneta nogalināšanas slēdzi, uzlabotus protokolus, aizsardzību pret vīrusiem un daudz ko citu.

Nepieejamība tikpat labi attiecas uz cenu noteikšanu. Viņi ir samazinājuši cenas, jo pakalpojums turpina augt. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera vietām tik zemu kā USD 2,25 mēnesī. Tas ir ar 2 gadu plānu, un tā ir liela vērtība.

Apmeklējiet Ivacy VPN

Un tur jums ir labākie VPN, kas pieņem iDeal maksājumus. Protams, jūs vienmēr esat laipni aicināti pārbaudīt mūsu top 10 saraksts citām iespējām. Paturiet prātā, ka, iespējams, visi ne pieņem iDEAL maksājumus. Izlasot mūsu ceļvedi, mēs varam palīdzēt jums atrast labākās iespējas, kas šodien piemērotas jūsu vajadzībām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map