Naudas atmaksaMint Payments ir Austrālijas uzņēmums, kas uzsāka darbību 2013. gadā un tika izveidots ar PayWall. Viņi nodarbojas ar mobilo norēķinu un transakciju pakalpojumiem, palīdzot jebkura lieluma uzņēmumiem apstrādāt maksājumus. Viņi ir viens no lielākajiem maksājumu apstrādātājiem kontinentā. Ja vēlaties izmantot šo uzņēmumu, lai apmaksātu jūsu VPN pakalpojumu, mēs varam palīdzēt. Mēs esam izveidojuši sarakstu ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, kas uzņemas maksājumu apstrādātāju. Tos varat redzēt zemāk mūsu labākajos VPN, kas pieņem naudas kaltuvju maksājumus.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3PureVPN2,88 USDDrošāksVPN180Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4TorGuard4,99 USDTorGuard68Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5DrošāksVPN3,29 USDDrošāksVPN34Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Ir vairāki dažādi žanri, kas pieņem naudas kaltuvju maksājumus. Tie ietver spēles, sociālos medijus, filmas, mūziku, abonementus, ziedojumus un daudz ko citu. Pakalpojums ir bezriska, lokāls, elastīgs un efektīvs. 2015. gadā pakalpojums kļuva tik populārs, ka kļuva par neatkarīgu vienību. Savā stratēģijā tā izmanto B2C (biznesa – klienta) pieeju. Tas viņiem ļauj noteikt pašreizējo pieprasījumu un labāk palīdzēt klientiem.

Tagad mūsu sarakstā.

1. Labākais VPN, kas pieņem naudas kaltuvju maksājumus: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazāk, droši, jo ExpressVPN piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN, kas pieņem naudas kaltuvju maksājumus: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 65%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privātā interneta piekļuve piedāvā VPN no 3,49 USD mēnesī kopā ar 7 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

3. Labākais VPN, kas pieņem naudas kaltuvju maksājumus: PureVPN

PureVPN

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,88 mēnesī (atlaide 74%)

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu iespēju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera atrašanās vietām, sākot no tikai 4,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni PureVPN

4. Labākais VPN, kas pieņem naudas kaltuvju maksājumus: TorGuard

TorGuard

TorGuard 2012. gadā uzsāka komandas locekļi, kas atrodas Nevisā, Rietumindijā. Salīdzinot to ar citiem pakalpojumiem, šis VPN pakalpojums ir salīdzinoši jauns. Tomēr viņiem ir vairāk nekā 1250 serveri, kas atrodas 42 dažādās pasaules valstīs. Viņu mērķauditorija ir aizraujoša kopiena, taču tā darbosies lieliski, ja kaut ko vēlaties darīt Taizemes reģionā. Lai arī Bangkokā nav neviena servera, vislabākais ir serveri, kas atrodas tur.

TorGuard ir stabils serveru atrašanās vietu sajaukums, spēcīga šifrēšana un spēja atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime, kā arī straumējošas aktivitātes. Bieži vien jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam vairākās dažādās vietās. Izmantojot Windows klientu, jums ir iespēja anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.), Izvēlēties serveri un daudz ko citu..

TorGuard VPN pakalpojums ir iecienīts failu koplietošanas kopienā. Viss ir ērti lietojams un saprotams, lai jūs varētu viegli aizsargāt tiešsaistes privātumu. Bieži vien mobilajām versijām tiek pievienotas arī funkcijas. Viņu pašreizējās reklāmas laikā jūs varat pieteikties uz pilnīgu piekļuvi, sākot no USD 4,99 mēnesī.

Apmeklējiet TorGuard

5. Labākais VPN, kas pieņem naudas kaltuvju maksājumus: SaferVPN

SaferVPN sākumlapa

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 3,29 mēnesī (75% atlaide)

SaferVPN apvieno vairākas funkcijas, kas palīdzēs jums sasniegt vislabāko iespējamo ātrumu, kā arī lielu drošību. Dažas no pieejamajām lieliskajām funkcijām ietver automātisku WiFi drošību, slēdzi un citas. Pašlaik viņi apgalvo, ka viņiem ir vairāk nekā 700 ātrgaitas serveru. Tie atrodas vairāk nekā 34 vietās visā pasaulē, un, protams, jūs iegūstat neierobežotu servera maiņu.

Kā redzat iepriekšējā tabulā, SaferVPN ir diezgan liels VPN tīkls. Ārpus ASV SaferVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

SaferVPN nodrošina labu vērtību, tai ir lieliskas iespējas un pienācīga lieluma tīkls. Varat savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un daudz ko citu ar vienu VPN kontu tikai par USD 3,20 mēnesī ar 2 gadu abonementu..

Apmeklējiet vietni SaferVPN

Ir vairāki lieliski VPN pakalpojumu sniedzēji, kas pieņem naudas kaltuvju maksājumus. Tomēr mūsu rīcībā ir vairāk iespēju top 10 saraksts. Tomēr paturiet prātā, ka viņi visi, iespējams, nepieņem naudas kaltuvju maksājumus. Izlasot mūsu ceļvedi, mēs varam palīdzēt jums atrast labākās iespējas, lai pieņemtu apzinātu lēmumu un atbilstu jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me