Labākie VPN, kas pieņem WeChat Pay

WeChat PayTie, kas pārzina WeChat, zina, ka tajā ir WeChat Pay funkcija, kas ļauj savienot bankas kontu ar lietotni, lai apmaksātu pakalpojumus. Ir vairāki VPN pakalpojumi, kas pieņem WeChat Pay. Varat izmantot maksājumu pakalpojumu, lai abonētu VPN mūsu ārpus Ķīnas. Pēc brīža mēs dalīsimies vairāk informācijas par VPN izmantošanu, lai aizsargātu jūsu privātumu. Tikmēr apskatiet mūsu labāko VPN sarakstu, kas pieņem WeChat Pay.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3PureVPN2,95 USDDrošāksVPN180Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4TorGuard4,99 USDTorGuard68Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5ibVPN4,83 USDNordVPN63Izvēles rūtiņa

WeChat Pay ir digitālā maka, kas iekļauts WeChat lietotnē. Izmantojot WeChat Pay, lai iegādātos VPN abonementu, ir viegli. Varat izmantot mobilo tālruni, lai nosūtītu maksājumus un baudītu privātumu, ko piedāvā VPN. Īpaši tas attiecas uz tiem, kas atrodas Ķīnā. Mēs iesakām izmantot ExpressVPN, jo tie kontinentālajā Ķīnā darbojas labi. Šajā reģionā nav neviena VPN, kas strādātu 100% laika, bet ExpressVPN ir izrādījies ļoti uzticams, salīdzinot ar citiem VPN. Ja rodas kādas problēmas, jūs vienmēr varat sazināties ar viņu atbalsta personālu.

Tagad mēs apskatīsim jūsu labākās VPN iespējas, kas pieņem WeChat Pay:

1. Labākais VPN, kas pieņem WeChat Pay: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN, kas pieņem WeChat Pay: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 65%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Nogalināšanas slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad VPN neizdosies. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no 3,49 USD mēnesī ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

3. Labākais VPN, kas pieņem WeChat Pay: PureVPN

PureVPN

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,88 mēnesī (atlaide 74%)

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu iespēju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera vietām tikai no vietas Mēnesī 4,99 USD.

Apmeklējiet vietni PureVPN

4. Labākais VPN, kas pieņem WeChat Pay: TorGuard

TorGuard

TorGuard 2012. gadā uzsāka komandas locekļi, kas atrodas Nevisā, Rietumindijā. Salīdzinot to ar citiem pakalpojumiem, šis VPN pakalpojums ir salīdzinoši jauns. Tomēr viņiem ir vairāk nekā 1250 serveri, kas atrodas 42 dažādās pasaules valstīs. Viņu mērķauditorija ir aizraujoša kopiena, taču tā darbosies lieliski, ja kaut ko vēlaties darīt Taizemes reģionā. Lai arī Bangkokā nav neviena servera, tur esošie serveri ir labākais risinājums.

TorGuard ir stabils serveru atrašanās vietu sajaukums, spēcīga šifrēšana un spēja atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime, kā arī straumējošas aktivitātes. Bieži vien jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam vairākās dažādās vietās. Izmantojot Windows klientu, jums ir iespēja anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.), Izvēlēties serveri un daudz ko citu..

Tā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri Bangkokā, mēs atvērām Windows klientu un izvēlējāmies OpenVPN protokolu. Tagad jūs varat ritināt valstu sarakstu alfabēta secībā. Pēc tam jūs varat izvēlēties pilsētu. TorGuard tīklā ietilpst daži serveri Bangkokā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, lejupielādes ātrums bija 27,86 Mb / s.

TorGuard VPN pakalpojums ir iecienīts failu koplietošanas kopienā. Viss ir ērti lietojams un saprotams, lai jūs varētu viegli aizsargāt tiešsaistes privātumu. Bieži vien mobilajām versijām tiek pievienotas arī funkcijas. Viņu pašreizējās reklāmas laikā jūs varat pieteikties uz pilnīgu piekļuvi, sākot no USD 4,99 mēnesī.

Apmeklējiet TorGuard

5. Labākais VPN, kas pieņem WeChat Pay: ibVPN

IBVPN

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,83 mēnesī (atlaide 56%)

ibVPN nav jaunpienācējs tirgū. To faktiski ir kopš 2004. gada. Uzņēmums, lietojumprogrammas, darbības un atbalsts atrodas Rumānijā (īpaši Transilvānijā). Tas viņus droši atstāj ārpus 14 acu programmas, bet tomēr nodrošina lietotājam Eiropas Savienības aizsardzību. Tam ir 63 serveru atrašanās vietas, tāpēc jūs esat aptvēris šo mazo, bet spēcīgo pakalpojumu sniedzēju.

Lai arī tie nepiedāvā milzīgu tīklu, tiem ir vairākas citas funkcijas, kas nodrošina lielu vērtību. Pirmkārt, viņiem ir pieejamas operētājsistēmas Windows, Mac OSX, Linux, Android un iOS, kā arī Opera un Chrome paplašinājumi. Daudziem lietotājiem patīk tas, ka viņi ir neatkarīgs uzņēmums. Tas nozīmē, ka tie nav saistīti ar ieguldījumu fondiem, mitināšanu, datu ieguvi vai citiem uzņēmumiem, kas ir ieinteresēti datu vākšanā.

Dažas no pakalpojuma piedāvātajām funkcijām ietver vairākus dažādus protokolus, dubultus VPN, Smart DNS, KillSwitch, WebRTC aizsardzību pret noplūdi un daudz ko citu. Kā redzat, viņiem ir vairākas uzlabotas funkcijas, un pakalpojums ir lieliski piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. ibVPN piedāvā vislabāko piekļuvi USD 4,83 mēnesī ar 15 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni ibVPN

Un tur jums ir labākie VPN, kas pieņem WeChat Pay. Protams, jūs vienmēr esat laipni aicināti pārbaudīt mūsu top 10 saraksts citām iespējām. Paturiet prātā, kaut arī viņi visi, iespējams, nepieņem WeChat Pay. Izlasot mūsu ceļvedi, mēs varam palīdzēt jums atrast labākās iespējas, kas šodien piemērotas jūsu vajadzībām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map