Labākie VPN koledžas stacijai

Koledžas stacijaKoledžas stacija, Teksasa, atrodas štata austrumu un centrālajā daļā Brazosas ielejas centrā. Lai dotu jums atskaites punktu, tas atrodas 90 jūdzes uz ziemeļrietumiem no Hjūstonas. Metro rajonā uzturas 255 000 cilvēku, savukārt faktiskajā pilsētā dzīvo apmēram 93 000 cilvēku. Ir vairāki iemesli, kāpēc jūs apmeklētu pilsētu. Tomēr lielākais iemesls pilsētas apmeklēšanai ir Teksasas A&M universitāte. Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu apmeklējuma iemesls, jūs nevēlaties izmantot publisko WiFi, vispirms neizmantojot VPN. Pirms mēs paskaidrojam sīkāk, lūdzu, apskatiet mūsu labāko koledžas stacijas VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Koledžas stacijas pirmsākumi meklējami 1860. gadā. Kad caur šo reģionu sāka būvēt Hjūstonas un Teksasas centrālo dzelzceļu. Pēc 11 gadiem likumdevējs izvēlas teritoriju, kas ir lauksaimniecības mājvieta & Teksasas Mehāniskā koledža. Tikai 1963. gadā skola sevi pārdēvēja par Texas A&M. Kā jūs varat nojaust, koledžu sistēma ir lielākais darba devējs reģionā.

Protams, koledžu sports ir nozīmīgi notikumi šajā apgabalā. Konkrētāk, koledžu futbols ir milzīgs. Teksasas A&M stadionā ir aptuveni 102 000 cilvēku. Šis sports pievelk daudzus, un tas ir lieliski piemērots pilsētas ekonomikai. Viņi nebaidās tērēt naudu labam futbola trenerim.

Neatkarīgi no tā, kāpēc apmeklējat pilsētu, iespējams, ka jums būs dīkstāve. Par laimi, daudzi uzņēmumi piedāvā bezmaksas WiFi. Pirms izmantojat šo iespēju, jāizmanto VPN. Tas ir tāpēc, ka arī noziedzniekiem tas patīk. Var derēt, ka vienmēr kāds aizkavējas, tikai gaida, lai atrastu neaizsargātu mērķi. Izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu un privātu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tas padara daudz slepenāku jebkuru slepeno datu iegūšanu, izmantojot jebkuru kibernodaļu.

Nākamais iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Pieņemsim, ka vēlaties skatīties futbola spēli, bet nevarat saņemt biļetes. Tā vietā, lai dotos uz bāru, jūs to gribētu skatīties tiešsaistē. Tomēr licencēšanas tiesību dēļ jūs sastopsities ar elektrības padevi. Šajā gadījumā izmantojot VPN, jūs varat izveidot savienojumu ar serveri citā apgabalā. Apturēšanas programmatūra nezina, kur atrodaties. Tādā veidā jūs varat izbaudīt spēli tā, kā parasti.

Ir vēl viens piemērs, ko varam izmantot. Ja skolā mēģināt izmantot WiFi, tie parasti liedz jums piekļūt dažām vietnēm, kuras jums parasti patiktu. Tādi ugunsmūri ir izplatīti visās skolās un pat uzņēmumos. Arī VPN palīdzēs jums apiet šos ierobežojumus. Tagad mēs apskatīsim dažas no labākajām izmantojamajām iespējām.

1. Labākais VPN koledžas stacijā: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94160Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Kā redzat iepriekšējā tabulā, ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Tas attiecas uz Dalasu (jo tā ir vistuvākā iespēja College Station). Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Dalasa. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Dalasā un ātrums bija 59,55 Mb / s.

ExpressVPN Hjūstonas ātruma pārbaude

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN koledžas stacijā: IPVanish

IPVanish

Koledžas stacijas ekonomikas lielākās nozares ir saistītas ar sportu un universitāti. Lai arī konkrēti Koledžas stacijā nav neviena servera, savienojums ar serveri Dalasā nodrošinās jums lielu ātrumu. IPVanish ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs nekā lielākajā daļā VPN uzņēmumu. Tas padara viņus par vienu no mūsu galvenajām izvēlēm VPN izmantošanai, atrodoties Koledžas stacijā.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6389Ešbērna, Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanhosē. Sietla, Vašingtona DC

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish mitina 36 serverus Dalasā, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem, kurus vēlaties. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram dal-a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Dalasā dal-a26 tā tuvuma dēļ koledžas stacijai un atklājām, ka ātrums ir 63,83 Mbps.

IPVanish Houston ātruma pārbaude

Runājot par vērtību, IPVanish ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

3. Labākais VPN koledžas stacijā: PureVPN

PureVPN

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android

ValstisServeriProtokoli
58. lpp750SSTP, PPTP, L2TP, atvērts

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu opciju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

Tā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri netālu no koledžas stacijas, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Valsts izvēles rīks”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri, izmantojot cilni “Pārlūkot visus serverus”. PureVPN tīklā ir vairāki serveri, kas atrodas Hjūstonā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 61.35 Mb / s.

PureVPN Hjūstonas ātruma tests

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera atrašanās vietām tikai no vietas Mēnesī 4,99 USD. Gada plāns ir liela vērtība.

Apmeklējiet vietni PureVPN

Lai arī mēs uzskatām, ka esam jums piedāvājuši labākās pieejamās iespējas, jūs vienmēr varat ielūkoties mūsu piedāvātajā top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Mēs tos izvēlējāmies, ņemot vērā ātrumu, uzticamību, cenu un drošību. Daudziem pakalpojumu sniedzējiem ir serveri, kas atrodas reģionā vai ap to. Tādā veidā jūs varat būt pārliecināti, ka jūs saņemat vislabāko ātrumu. Protams, viņiem visiem ir lieliski tīkli. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat lejupielādēt vai straumēt dzīvu saturu. Pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs minējām iepriekš, ir vislabākās iespējas to izdarīt neatkarīgi no tā, kādus populāros pakalpojumus vēlaties izmantot. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat pieņemt labāko pieejamo lēmumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map