Labākie VPN L2TP / IPsec

PCL2TP / IPsec ir tunelēšanas protokols, ko VPN pakalpojumu sniedzēji izmanto šifrēšanas piedāvāšanai. Lai arī tā ir ļoti droša metode, tā parasti nav vēlamais protokols, ja OpenVPN ir pieejams. Tomēr to var plaši izmantot gandrīz jebkas, kas ir savienots ar internetu, bet to var viegli bloķēt, jo tam ir jāizmanto UDP ports. Tā kā tas ir iebūvēts, tas neprasa trešās puses programmatūru. Šajā gadījumā OpenVPN var izmantot UDP vai TCP portus, taču tam nav vietējās platformas.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Nosaukums apzīmē 2 protokolus, kas darbojas kopā, 2. slāņa tunelēšanas protokolu un IPsecure. Tas ir tāpēc, ka L2TP pēc savas būtības nav šifrēts, bet, lai nodrošinātu drošību, tas nodod datus caur IPsec daļu. Sākotnēji interneta sabiedrība to ierosināja 1999. gadā, un tas bija paredzēts kā 2 vecāku protokolu priekštecis, no kuriem viens bija Microsoft PPTP un Cisco Systems L2F. Kopš tā laika ir bijušas dažas versijas, ieskaitot jaunāko, kuras nosaukums ir L2TPv3. Šī versija, kas izstrādāta 2005. gadā, piedāvāja paaugstinātu drošību un iespēju pārvadāt datus, izmantojot Ethernet. Citiem vārdiem sakot, tas nodrošināja celtniecības blokus, kurus mūsdienās izmanto šifrēšanas standartos.

Kā jau minējām, L2TP protokolu var izmantot bez trešās puses programmatūras. Iestatīšana tomēr var būt nedaudz sarežģīta, ja precīzi nezināt, ko darāt. Tomēr mums ir vairākas rekomendācijas, ja izmantojat mazliet vecāku ierīci. Vēl nesen mobilās operētājsistēmas neatbalstīja OpenVPN protokolu, taču mūsu izvēles iepriekš minētajā sarakstā atbalsta OpenVPN, kā arī L2TP. Izmantojot viņu programmatūru, iestatīšana un lietošana ir vienkārša, tāpēc pēc instalēšanas jūs atrodaties ceļā.

Apskatīsim, kāpēc jūs vēlaties izmantot VPN. Protams, pirmais iemesls ir drošība. Neatkarīgi no tā, vai nolemjat izmantot L2TP / IPsec vai OpenVPN, viena izmantošana nodrošinās jums aizsardzības līmeni. Ir arī citi standarta protokoli, taču šobrīd šie divi ir visdrošākie. Pat vecākā ierīcē nevēlaties atstāt sevi neaizsargātu, tāpēc izmantot VPN ir jēga. Pēdējais, kas jums nepieciešams, ir panākt, lai jūsu konfidenciālie dati tiktu apdraudēti, jo jūs neizmantojāt VPN.

Nākamais iemesls VPN izmantošanai ir tā atbloķēšanas potenciāls. Lai arī dažos gadījumos L2TP / IPsec var būt bloķēts, citos tas var nebūt bloķēts. VPN palīdzēs jums novērst ģeogrāfiskos ierobežojumus. Šī ir tehnoloģija, kas nosaka jūsu atrašanās vietu, pamatojoties uz jūsu IP adresi, un, ja jūs neatrodaties mērķa apgabalā, jums tiks liegts šīs vietnes skatīšana. Piemēram, ja esat Apvienotās Karalistes pilsonis un ceļojat uz ārzemēm, skatoties jums pazīstamu televizoru tiešsaistē, parādīsies ziņojums, ka tas nav pieejams jūsu reģionā. Izvēloties serveri Lielbritānijā, tehnoloģija domā, ka jūs tur atrodaties, un jūs varētu apskatīt jebkuru saturu, tāpat kā jūs. To pašu varētu sacīt ikvienam, kurš dzīvo ārpus Lielbritānijas vai jebkuras citas valsts, ar kuru vēlējies izveidot savienojumu.

Visbeidzot, ja jūs strādājat no vietas, kas neatrodas birojā, jums būs jāizmanto VPN. Dažus dokumentus un programmas var apskatīt vai izmantot tikai uzņēmuma serveros. Jums nebūtu piekļuves šiem vienumiem, neizmantojot VPN, jo tie ļauj jums attālināti izveidot savienojumu.

Jums vajadzētu būt iespējai redzēt priekšrocības, kas saistītas ar L2TP / IPsec protokola, kā arī VPN izmantošanu kopumā. Nav svarīgi, vai jums ir jāaizsargā sava privātums vecākā ierīcē vai ja vēlaties atbloķēt saturu, VPN palīdzēs sasniegt jūsu mērķus. Atgriežoties pie mūsu pieminētajiem pakalpojumu sniedzējiem, viņiem visiem ir laba reputācija un tie ir labi pazīstami privātuma telpā. Mēs tos izvēlējāmies, pamatojoties uz drošības, cenas, lietošanas vienkāršības, ātruma un servera atrašanās vietas kritērijiem. Mēs esam pārliecināti, ka jums labi izdosies ar jebkuru no tabulā norādītajiem. Ja jūs izmantojat vecāku vai jaunāku ierīci, jums tās nevajadzētu izmantot, neizmantojot VPN.

Apskatīsim labākos VPN, ko izmantot kopā ar DraftKings.

1. Labākais VPN L2TP / IPSec: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazāk, droši, jo ExpressVPN piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN L2TP / IPSec: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN L2TP / IPSec: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN L2TP / IPSec: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN L2TP / IPSec: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map