Labākie VPN Čīlei

ČīleČīle ir gara un šaura valsts, kas atrodas Dienvidamerikas rietumu krastā. Lai gan jūs to nezināt, valsts ir ierindota 37. vietā pasaulē. Tai ir augstākā celtne kontinentā, kas ir 64 stāvus augsta. Valstī ir daudz skaistu vietu, ieskaitot viņu galvaspilsētu Santjago. Ja jūs dodaties ceļojumā uz Čīli, jūs nevēlaties izmantot publisko internetu bez VPN. Pēc brīža mēs izskaidrosim vairāk, bet vispirms apskatīsim labāko Čīles VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Čīle savu neatkarību no Spānijas ieguva 1810. gadā. Tiek uzskatīts, ka valsts nosaukums cēlies no pamatiedzīvotāju kultūras, kas nozīmē to, kur beidzas zeme. Protams, pastāv kultūras pierādījumi, kas meklējami ilgi pirms neatkarības atgūšanas. Pašlaik valsts valdība ir vienota prezidenta konstitucionāla republika un visstabilākā Dienvidamerikā.

Tā lieluma un garuma dēļ valstī ir plašs un daudzveidīgs klimatu klāsts. No Andu kalniem līdz pludmalei līdz tuksnesim un dienvidu tropiskajiem apgabaliem, tur var atrast visu veidu klimatu. Ja jūs meklējat jaunus pieredzes veidus, tos viegli varat atrast kaut kur valstī. Pārliecinieties, ka esat ģērbies atbilstoši konkrētajam apgabalam un gada laikam, kuru apmeklējat.

Interneta piekļuve un privātums Čīlē

Lai gan Čīle ir diezgan daudz apsolījusi, valsts pilsoņi internetu izmanto tikai aptuveni 40%. Tas nozīmē, ka lielākā daļa valsts to neizmanto. Lai arī ir vietas, kas piedāvā ātrgaitas internetu, vairums savienojumu ir no 1 līdz 10 Mb / s. Tomēr nevajadzētu rasties problēmām atrast ātrgaitas interneta kafejnīcā vai viesnīcā. Tas nozīmē arī to, ka var plēsēji, tāpēc laba ideja ir izmantot VPN.

Izmantojot VPN, jūs šifrēsit trafiku, lai labāk aizsargātu to no ziņkārīgajām acīm. Arvien vairāk vietu piedāvā bezmaksas WiFi. Jums ir paaugstināts risks, ka kāds iegūs jūsu privātus un slepenus datus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir finanšu dokumenti, uzņēmuma noslēpumi vai citas lietas, jūs esat neaizsargāts, ja nepieslēdzaties VPN, lai šifrētu savus datus un palīdzētu nodrošināt jūsu privātumu. Šādi rīkojoties, jūs daudz grūtāk ziņkārīgajām acīm nozagt savu personisko informāciju.

Čīle bija viena no pirmajām valstīm, kas parakstīja tiesību aktus par tīkla neitralitāti. Tie neaizkavē jebkāda veida likumīgu saturu, un interneta pakalpojumu sniedzējiem ir aizliegts to darīt. Liekas, ka viņi arī nespiego savus lietotājus. Tas nenozīmē, ka varat piekļūt savai iecienītajai programmai no mājām. Tas ir otrais iemesls, lai izmantotu VPN. Dažreiz licencēšanas tiesību dēļ saturs ir ierobežots noteiktā pasaules vietā. Ja vēlaties kaut ko skatīties no mājām, jums būs nepieciešams VPN, lai varētu to izbaudīt.

Kā izvēlēties VPN Čīlei

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties aizsargāt savu privātumu no ziņkārīgo acīm vai izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, ar kuriem jūs varētu saskarties, jūs vēlēsities izmantot VPN, atrodoties Čīlē. Ir vairākas izvēles iespējas, ciktāl pakalpojumu sniedzēji izmanto, un dažreiz ir grūti zināt, kura ir labākā izvēle. Kā jau minējām, VPN aizsargā jūsu privātumu, izmantojot šifrēšanu. Daudzi no mūsu pieminētajiem pakalpojumu sniedzējiem ļaus jums izvēlēties starp protokoliem. Jums vienmēr vajadzētu izvēlēties OpenVPN.

Tas ir tāpēc, ka tā tiek uzskatīta par labāko izvēli sabiedrībā. Ja jums tiek dota opcija starp UDP un TCP versiju, abi veiks darbu labi. Atšķirība ir tāda, ka UDP ir ātrāks, tāpēc tas varētu būt vēlams. Ja rodas savienojuma problēmas, ieteicams pārbaudīt TCP versiju. Lai arī tas notiek lēnāk, jums ir lielākas iespējas saglabāt savienojumu.

Par dažām citām mūsu izvēlēm varat apskatīt mūsu top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Tomēr mēs nedomājam, ka jums tas būs nepieciešams. Iespēju pamatā ir drošība, ātrums, uzticamība un cena. Viņi ir arī pakalpojumu sniedzēji ar labu VPN serveru tīklu Dienvidamerikas reģionā. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko ātrumu. Protams, viņiem visiem ir lieliski tīkli. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat piekļūt saturam, to lejupielādēt vai straumēt. Mēs ceram, ka mūsu ceļvedis ir palīdzējis jums izvēlēties labāko variantu jūsu vajadzībām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map