Labākie VPN Lielbritānijā

Apvienotā KaralisteApvienotajā Karalistē (ko bieži sauc par Lielbritāniju vai Lielbritāniju) dzīvo 22. lielākais pasaules iedzīvotājs. Valsts lieluma ziņā ir 78. vieta pasaulē. Tomēr apgalvojums, ka Apvienotā Karaliste ir ietekmīga, ir nepietiekami. Jūs varat redzēt tās ietekmi daudzās dažādās pasaules valstīs. Sākot no neskaitāmo slaveno vietu apskatīšanas līdz biznesa ceļojumiem, tur ir daudz darāmā. Ja plānojat izmantot internetu, vēlēsities izmantot arī VPN. Mēs īsumā dalīsimies ar iemesliem. Apskatiet mūsu labāko VPN sarakstu Apvienotajai Karalistei.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Viens no Apvienotās Karalistes trūkumiem ir reģiona tuvums Eiropai. Tas nozīmē, ka uz apkārtni vienmēr ir svaigi ceļotāji. Tas nozīmē arī to, ka daudzi uzņēmumi saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Lai arī tā izklausās kā laba ideja, tas nozīmē, ka jums vajadzētu izmantot VPN, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu. Tagad gandrīz visi ir dzirdējuši par Snooper hartu. Terēza Meja parlamenta priekšā oficiāli paziņoja, ka Lielbritānijas valdība 1984. gadā sāka spiegot savus pilsoņus. Papildus tam, ka valdība jūs uzrauga, daudzi citi noziedznieki gaida, lai saņemtu roku uz jūsu privātajiem datiem. Izmantojot VPN, lai izveidotu šifrētu savienojumu, jums ziņkārīgajām acīm būs daudz grūtāk iegūt jūsu slepeno informāciju..

Nākamais iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Kamēr valstī nav pārāk daudz cenzūras likumu, par ko jāuztraucas, jums var būt citi jautājumi. Ja mēģināsit kaut ko skatīties ārpus savas dzimtenes, jūs tiksit bloķēts. Pieslēdzoties VPN, jūs varat maldināt programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur. Jums nevajadzētu palaist garām savu iecienīto izrādi, jo jūs atrodaties Apvienotajā Karalistē, nevis savas mājas vietā.

No kibernoziegumu novēršanas līdz novērošanas bloķēšanai līdz ģeogrāfisko bloku novēršanai, izmantojot VPN, atrodoties Lielbritānijā, ir laba ideja. Tiklīdz jūs reģistrēsities savam plānam, jūs varat atrast citus pakalpojuma izmantošanas veidus. Tikai šodien pierakstieties, lai pasargātu sevi. Cerams, ka mēs esam izskaidrojuši, kāpēc ir svarīgi izmantot VPN. Ja neesat pazīstams ar to, ko meklēt pakalpojumu sniedzējā, izvēles iespējas var būt milzīgas. Tomēr mēs jums to padarīsim vienkāršu.

Kāds ir labākais VPN Lielbritānijā?

Lai atbildētu uz šo jautājumu, mums jāaplūko daži vissvarīgākie faktori. Izmantojot tos, mēs izveidojām savu sarakstu ar labākajiem VPN Apvienotajai Karalistei:

 • Militārās klases šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu.
 • Apvienotajā Karalistē esošo VPN serveru ātrums
 • Stabili savienojumi, kas palīdzēs izvairīties no atvienošanās
 • Iespēja skatīt ģeogrāfiski bloķētu vai aizklātu saturu
 • Nav žurnālu politikas
 • Vairāku platformu atbalsts mobilajām ierīcēm

Pārleksim tieši pie Lielbritānijas labāko VPN sarakstu.

1. Labākais VPN Lielbritānijā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

Ja plānojat ceļot uz Lielbritāniju, laba ideja ir izmantot ExpressVPN MediaStreamer funkciju un viņu ātro VPN pakalpojumu. Abas kopā dod jums gan VPN, gan viedā DNS iespēju. Tas nozīmē, ka jūs varat piekļūt saturam, kam noteikts ģeogrāfiskais ierobežojums. Ja vēlaties straumēt un gribējāt skatīties kaut ko savam dzimtajam reģionam vai citu, varat to skatīties, nezaudējot ātrumu. Tomēr jūs joprojām varat izmantot VPN pakalpojumu, lai šifrētu savienojumu, ja vēlaties. Ja esat sporta cienītājs, tie ir lieliski instrumenti, lai uzmundrinātu iecienītās komandas, un viņu vietnē varat atrast dzīvo sporta notikumu sarakstu. ExpressVPN ir Lielbritānijas serveri, kas atrodas Docklands, Londonā, Berkshire, Kent, Maidenhead un East London. Visi šie faktori padara tos par mūsu labāko izvēli.

Kā jūs varat redzēt no augšējās tabulas un Lielbritānijas serveru atrašanās vietām, kuras mēs jau minējām iepriekš, ExpressVPN ir milzīgs serveru tīkls. Lielbritānijā viņiem ir vairāki serveri galvenajos punktos, kas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties aizsargāt savu privātumu, atbloķēt cenzūru, skatīties tiešraides notikumu vai apiet citus ģeogrāfiskos ierobežojumus, ExpressVPN palīdzēs sasniegt jebkurus mērķus, kas jums ir.

ExpressVPN UK ātruma pārbaudeIzmantojot lietotni ExpressVPN, varat izveidot savienojumu, lai izvēlētos konkrētu pilsētu, ar kuru izveidot savienojumu. Lietotne atlasīs serveri šajā vietā, lai sasniegtu visātrāko ātrumu. Lai izvēlētos konkrētu pilsētu, noklikšķiniet uz pogas “izvēlēties atrašanās vietu” un dodieties uz cilni “visi”. Pēc tam atveriet “Eiropa” un izvēlieties Apvienoto Karalisti. Lai pārbaudītu, mēs izvēlējāmies serverus Londonā. ExpressVPN veiksmīgi darbojās ar lejupielādes ātrumu no 271 Mbps līdz 342 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Lielbritānijā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Lielbritānijas ātruma pārbaudeMēs pārbaudījām serveru ātrumu Londonā un Mančesterā. Veiktspēja bija laba abās vietās ar ātrumu virs 270 Mb / s. Labākais no visiem pakalpojumiem ir laba izvēle ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšanai Apvienotajā Karalistē.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Lielbritānijā: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, varat viegli izveidot savienojumu ar atrašanās vietām Lielbritānijā.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA UK ātruma pārbaudePIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojas labi Londonā un Mančesterā ar lejupielādes ātrumu no 59 Mbps iup līdz 119 Mbps.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Nogalināšanas slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad VPN neizdosies. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN Lielbritānijā: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost dibināja 2001. gadā 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost UK ātruma pārbaudeŠajā gadījumā mēs nolēmām pārbaudīt serverus Londonā un Mančesterā. mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Apvienotajai Karalistei un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu valstī. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Londonā Mančesterā. Mēs izveidojām savienojumu ar viņiem, lai pārbaudītu viņu veiktspēju, un rezultāti bija no 67 Mbps līdz 172 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Lielbritānijā: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Virdžīnijā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish UK ātruma pārbaudeMēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs pārbaudījām IPVanish serverus Londonā un Mančesterā un atradām ātrumu no 60 Mbps līdz 86 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Iepriekš mēs parādījām labākos pakalpojumu sniedzējus, kurus varat izmantot, atrodoties Lielbritānijā. Tomēr jūs vienmēr varat ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN citu iespēju saraksts. Tikai pārliecinieties, ka izvēlētajam serverim ir serveri, kas atrodas Lielbritānijā. Mēs izvēlējāmies augstāk norādītās iespējas, pamatojoties uz drošību, ātrumu, uzticamību un cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar vairākiem serveriem Lielbritānijā. Tādā veidā jūs iegūsit vislabāko pieejamo ātrumu. Visiem mūsu pakalpojumu sniedzējiem ir lieliski tīkli, tāpēc jūs nevarat noiet greizi. Ja plānojat straumēšanu, jūs zināt, cik svarīgi ir labi ātrumi. Izmantojot mūsu ceļvedi, mēs varam palīdzēt jums pieņemt apzinātu lēmumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map