Labākie VPN lietotāji Reddit lietotājiem

Reddit logotipsReddit.com ir ārkārtīgi liela lietotāju bāze. Faktiski tā ir 4. vietne, kurā visvairāk pārvietota vietne ASV, un 6. vietne, kurā visvairāk pārvietota vietne pasaulē. Pašaprakstītā interneta mājaslapa var radīt ziņas vai padarīt tās jaunākas. Tajā ir arī gandrīz katra tēma, par kuru varat domāt. Viena no labākajām šīs populārās vietnes daļām ir tā, ka tā ir bezmaksas un pieejama visiem. Kamēr jums ir Reddit konts, jums ir atļauts izlikt ziņas forumos. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns privātuma kopienas loceklis vai pieredzējis veterāns, atbilstoša VPN atrašana atbilstoši jūsu vajadzībām var būt satraucoša. Dažas vietnes, pamatojoties uz dažādiem faktoriem, sagrozīs VPN pārskatu rezultātus. Tāpēc saskaņā ar Reddit komentāriem mēs jums pateiksim par labākajiem VPN nodrošinātājiem.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Ir daudz iemeslu, kāpēc Reddit lietotāji meklē lieliskus VPN. Savas identitātes saglabāšana ir svarīgs iemesls VPN izmantošanai, taču tas nav vienīgais. Citi ietver produkta atrašanu, lai aizsargātu jūsu privātumu WiFi karstajos punktos un palīdzētu jums apiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu. Labs VPN palīdzēs ātri sasniegt šos mērķus un vēl vairāk. Tātad, kādi ir labākie VPN saskaņā ar Reddit lietotājiem? Apskatīsim.

1. Labākais VPN Reddit lietotājiem: IPVanish

IPVanish

IPVanish ir viens no mūsu iecienītākajiem. Šeit ir tiešs nesena komentārs Reddit lietotājs.

“Es izmantoju IPvanish tikai tāpēc, ka tas darbojas ar jebkuru ierīci, kas man ir. Pat Firestick. Es neesmu pārliecināts par PIA, bet tas var arī viegli izveidot savienojumu ar OpenVPN. Man tas pat ir tālrunī, tāpēc man pat nav jālejuplādē lietotne IPvanish. IPvanish ir arī SOCKS starpniekserveris…. tas ir lieliski pievilcīgs. Kad izdarīju ātrāko ātrumu, es saņemu aptuveni 200–250 Mbps ar ieslēgtu VPN, izmantojot UDP. To es arī maksāju. Viens no lielākajiem IPvanish plusiem ir tas, ka viņiem ir viens no ātrākajiem serveriem. Viņiem ir arī aptuveni 400 serveru, no kuriem izvēlēties. ”

ValstisLocationsServersProtocolsSoftwareMonth12 Mo.Refund
60891200OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTPVPN programmatūra7,50 USD58,49 USD7 dienas

IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls vienmēr ir bijis ātrākais VPN mūsu ātruma pārbaudēs. Kā redzat komentārā iepriekš, jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas valstīs visā pasaulē. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

2. Labākais VPN Reddit lietotājiem: PIA

Privāta piekļuve internetamKā lietotājs privātā interneta piekļuve (PIA) piedāvā vairākas atšķirīgas iespējas. Iepriekš jums bija jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad ir viegli izveidot savienojumu ar serveri to 28 atrašanās valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

ValstisLokācijasServeriProtokoliProgrammatūraMēneša mēnesī2 Atmaksa
30473282OpenVPN, PPTP, L2TPWindows6,45 USD59,95 USD7 dienas

Šeit ir ar PIA saistīts komentārs Reddit lietotājs.

“Man patīk PIA, jo tas viegli integrējas OpenVPN. Tas nozīmē, ka jums nebūs problēmu to darbināt ar Linux datoru, maršrutētāja programmaparatūru, piemēram, DD-WRT, vai tādu tīkla ierīci kā Raspberry Pi.

Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par VPN klientu savā Windows personālajā datorā. Viņi vai jebkura ierīce var izmantot PIA VPN jūsu maršrutētājā vai citā ierīcē, kas veltīta uzdevumam. ”

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tā jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to uztvert kā pašsaprotamu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN tikai no Mēnesī – 2,50 USD.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

3. Labākais VPN Reddit lietotājiem: ExpressVPN

ExpressVPN

Izmantojot ExpressVPN, ātra VPN piekļuve un MediaStreamer darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Nav grūti saskatīt ExpressVPN lietošanas priekšrocības.

ValstisLocationsServersProtocolsSoftwareMonth15 Mo.Refund
941603000OpenVPN, SSTP, L2TP, PPTPVPN programmatūra12,95 USDUSD 99,9530 diena

Šeit ir komentārs no Reddit lietotājs par pakalpojumu.

“ExpressVPN man ir bijis ārkārtīgi uzticams un ātrs. Es izmantošu (to), kad es gribu degošu ātru savienojumu un ExpressVPN, lai apietu apgabala bloķēšanu. ”

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar gada abonementu.

Apmeklējiet ExpressVPN

4. Labākais VPN Reddit lietotājiem: NordVPN

NordVPNNordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs atradīsit, ka NordVPN ir ļoti izplatīta, jo tai ir serveri, kas atrodas visā pasaulē. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam visā pasaulē par ļoti labu cenu.

ValstisLokācijasServeriProtokoliProgrammatūraMēneša MēnesisAtmaksa
59703300OpenVPN, PPTP, L2TPWindows11,95 USD69,00 USD30 diena

Šeit ir citāts no a Reddit lietotājs par NordVPN.

“Personīgi es domāju, ka nordvpn ir diezgan lieliski.”

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir viens no labākajiem pakalpojumu maisījumiem par cenu. Protams, jūs vēlēsities abonēt garāku kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 2,75 USD ar 3 gadu dalību.

Apmeklējiet NordVPN

5. Labākais VPN Reddit lietotājiem: StrongVPN

SpēcīgsVPN

StrongVPN galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir viens no labākajiem VPN tīkliem valstī. Agrāk uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tas ir mainījies, jo StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

ValstisLokācijasServeriProtokoliProgrammatūraMēneša MēnesisAtmaksa
2646682OpenVPN, PPTP, L2TPVPN programmatūra7,50 USD52,49 USD7 dienas

Šeit ir a citāts Reddit lietotājs par StrongVPN.

“Mācību gads ir bijis pilns mēnesis, un vēl nav bijis neviena paziņojuma / problēmas ar StrongVPN izmantošanu. torrenting + universitātes pils joslas platums = FTW ”

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno ceļot uz citām pasaules vietām un vēlas piekļūt Netflix.

StrongVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un bezmaksas piekļuvi SmartDNS tikai par 7,50 USD mēnesī vai 52,49 USD gadā. Gada pārskats darbojas taisnīgi Mēnesī 4,37 USD. Jauniem lietotājiem tiek garantēta 7 dienu naudas atdošanas garantija.

SpēcīgsVPN

Un tur jums ir mūsu galvenā izvēle par labākajiem VPN, kā saka Reddit. Tomēr varat justies brīvi, apskatot mūsu top 10 saraksts no VPN pakalpojumu sniedzējiem. Rezultāts ir tāds, ka tur ir daudz labu produktu. Viss ir atkarīgs no tā, ko meklējat. Mēs ceram, ka šī ziņa un citu Reddit lietotāju komentāri ir palīdzējuši jums izdarīt labāko iespējamo lēmumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map