Labākie VPN mūža filmu klubā

Mūža filmu klubsA + E Networks paziņoja, ka Lifetime sekos citu kabeļtelevīzijas kanālu vadībai un piedāvās augšējā straumēšanas pakalpojumu ar nosaukumu Lifetime Movie Club. Tas nozīmē, ka programmēšana no stacijas tiek piedāvāta pati, un to nekontrolē kabeļu vai satelītu uzņēmums. Mūža garums ir pēdējais kanāls iecienītajā staciju steigā, lai rūpētos par personu grupu, kuru nozare dēvē par auklas griezējiem. Šajā filmu veidošanas 30 gadu jubilejā LMC piedāvās vairāk nekā 30 filmas, kuras tiek atsvaidzinātas katru nedēļu. Šis kanāls, tāpat kā citi pakalpojumi, nebūs pieejams ārpus ASV un teritorijām, taču varat to skatīties no jebkuras vietas, izmantojot VPN.


RankVPN ServicePriceVisitServer
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Šeit ir šī jaunā straumēšanas pakalpojuma funkciju saraksts.

 • komerciāls bezmaksas
 • katru nedēļu tiek pievienotas jaunas filmas
 • Mēnesī mēnesī pēc vienas nedēļas bezmaksas izmēģinājuma
 • nav nepieciešams kabeļa vai satelīta abonēšana.

LMC ir dažas atšķirības, kas dažām var būt šķēršļi. Vienam, atšķirībā no konkurentiem, klubs nepiedāvā lineāru padevi. Tātad, ja jūs vēlētos redzēt filmu tajā laikā, kad tā tiek rādīta, jums tā faktiski būtu jāskatās televizorā. Otrā atšķirība ir attiecībā uz pieejamajām platformām. Filma Lifetime Movie Club pašlaik ir pieejama tikai iPhone, iPad un iPod Touch. Pašlaik netiek runāts par citām platformām, taču Apple ekskluzivitāte var būt tikai īslaicīga, kā bija HBO.

Labs pakalpojuma punkts ir komerciālais bezmaksas statuss. Dažiem citiem tirgū šodien piedāvātajiem OTT pakalpojumiem, straumējot saturu, ir periodiskas reklāmas. Tas nozīmē, ka tās pašas stacijas straumē arī tiešraides saturu. Iespējams, nepiedāvājot tiešraides iespēju, viņi var izvēlēties, vai jums nav reklāmas.

Ja nevarat iegūt pietiekami daudz, lai sagatavotu TV filmām, un vēlaties skatīties tādas filmas kā Ziedi bēniņos, Koko Šanele, Meitene, piemēram, es: Gvenas Araujo stāsts, Ceļojums uz bagātīgo, Pārāk jauna, lai apprecētos , un Dawn Anna, tas ir pakalpojums jums.

Nav pārsteidzoši, ka LMC ir pieejams tikai ASV un ASV teritorijās. Tas nozīmē, ja plānojat ceļot ārpus ASV vai ja dzīvojat ārpus ASV, jums tiks bloķēta piekļuve bez VPN. Šādu bloķēšanu sauc par ģeogrāfisko bloķēšanu. Ģeogrāfiskā bloķēšana tiek veikta kā veids, kā ierobežot piekļuvi noteiktam ģeogrāfiskajam apgabalam, pamatojoties uz līgumā paredzētajām licencēšanas tiesībām.

Izmantojot VPN, jūs tomēr varēsit atbloķēt šo pakalpojumu. VPN pakalpojums varētu jums palīdzēt divos atšķirīgos veidos. Pirmais veids ir atbloķēt saturu, un otrais ir drošības palielināšana pārlūkošanai, izmantojot šifrēšanu. Kad esat izvēlējies labu VPN uzņēmumu, nākamais solis būtu klienta lejupielāde. Pēc tam jūs izvēlaties valsti, kuru vēlaties izmantot. LMC gadījumā jūs izvēlaties jebkuru serveri ASV un noklikšķiniet uz savienojuma ikonas. Šajā gadījumā mēs iesakām izmantot ExpressVPN. ExpressVPN ir ātrs tīkls ASV, un jūs to varētu ērti straumēt, izmantojot LMC.

Tas pats būtu taisnība, ja vēlaties izmantot kādu no citiem populāriem straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix. Jūs varētu izveidot savienojumu ar jebkuru Netflix reģionu, kuru vēlaties, kā arī piekļūt saturam, kas nav pieejams tur, kur atrodaties. Kāpēc jums vajadzētu izlaist dažādu saturu, vienkārši ģeogrāfiskās bloķēšanas dēļ?

VPN pakalpojumi piedāvā šifrēšanu. Lai gan jums var rasties kārdinājums skatīties bez apsardzes, mēs to neieteiktu. Visur, kur griežaties, dzirdat, kā cilvēki nozog personas datus. ExpressVPN netur žurnālus par pārlūkošanas vēsturi, tāpēc par šo daļu nav jāuztraucas. Patiesi, labākais veids, kā aizsargāt savus personas datus, ir šifrēšana, ko nodrošinātu VPN pakalpojums.

1. Labākais VPN mūža filmu klubam: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN mūža filmu klubā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN mūža filmu klubam: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN mūža filmu klubam: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties pilnīgai piekļuvei CyberGhost tīklam ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN mūža filmu klubam: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Šos īpašos VPN pakalpojumus mēs izvēlējāmies dažādu iemeslu dēļ, tostarp ātruma, pieejamības, uzticamības un drošības dēļ. Izmantojot mūsu sniegto izvēli, jums vajadzētu būt iespējai sasniegt jebkuru mērķi, kas jums ir prātā, taču, lūdzu, nekautrējieties pārskatīt mūsu top 10 saraksts par papildu iespējām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map