Labākie VPN Maskavā, Krievijā

Maskava, KrievijaMaskava ir Krievijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Pilsētas teritorijā dzīvo 17,1 miljons cilvēku, un tā ir 15. lielākā pilsēta pasaulē. Maskava ir interesanta apmeklējuma vieta diezgan daudzu iemeslu dēļ. Ja dodaties uz šo rajonu biznesa vai izklaides nolūkos, jūs nevēlaties tur izmantot publisku WiFi vai pat internetu, neizmantojot VPN. To darot, jūs riskēsit novērot un cenzēt. Pēc brīža mēs iedziļināsimies sīkāk. Vispirms apskatiet mūsu labāko Maskavas VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

1147. gadā Jurijs Dolgorukijs un Sviatoslavs Olgovičs tikās Maskavā pie Volgas upes. Tā bija pirmā norāde uz pilsētu. 1156. gadā Knjaz Jurijs Dolgorukijs nocietināja pilsētu ar koka žogu un pievienoja grāvi. Nocietinājumi, kas notika līdz Ghengis Khan mazdēlam, Batu Khan sadedzināja pilsētu un 1237. gadā nogalināja tās iedzīvotājus.

Kopš tiem laikiem pilsētā ir noticis daudz lietu. To skaitā ir Padomju Sociālistisko Republiku (ASV) galvaspilsēta, protesti, revolūcijas un daudz kas cits. Pēc komunisma krišanas 1991. gadā Maskava ekonomiski nonāca īstermiņa spolē. Tomēr tas lielākoties ir stabilizējies, un tagad tam klājas diezgan labi. Cilvēki apmeklē pilsētu uzņēmējdarbības iespēju, muzeju, vēsturisko orientieru, tēlotājmākslas, arhitektūras un daudz ko citu dēļ.

Maskava 2012. gadā uzsāka savu bezmaksas WiFi sistēmu. Tas kļuva pieejams daudzās vietās, sākot no vilcieniem līdz parkiem un beidzot ar vietējiem uzņēmumiem. Lai arī tas var likties lieliski, kibernoziedznieki un Krievijas valdība (saukta par Kremli) uzrauga interneta aktivitātes. Izveidojot drošu un šifrētu savienojumu, jūs zagļiem ievērojami apgrūtināt jūsu datu kompromitēšanu. Bez viena jūs esat neaizsargāti pret uzbrukumu. Tomēr dažos gadījumos jūs, iespējams, neesat pilnīgi drošs no citiem avotiem.

Otrs iemesls VPN izmantošanai Maskavā ir cenzūras dēļ. Ir labi zināms, ka Kremlis cenzē internetu, un jums, iespējams, radās problēma, mēģinot apskatīt dažas no jūsu iecienītākajām vietnēm. Šī iemesla dēļ, izmantojot VPN, jūs izveidosit savienojumu ar serveri citā valstī. Tas palīdzēs jums izvairīties no Krievijā atrastās cenzūras.

Šie ir divi ļoti labi iemesli VPN izmantošanai, atrodoties Maskavā. Pēc pierakstīšanās servisā, iespējams, jūs sapratīsit arī citus iemeslus. Neatkarīgi no tā, vai jūs mēģināt pasargāt sevi no ziņkārīgo acīm vai vēlaties uzvarēt cenzūru, VPN nodrošinās jūs. Tagad, kad jūs zināt, kāpēc izmantot vienu, atrodoties Maskavā, ir ļoti svarīgi, apskatīsim to, kas jums jāmeklē.

VPN darbojas, izmantojot šifrēšanas protokolus. Lielākā daļa pakalpojumu jums piedāvās vairākus protokolus, no kuriem izvēlēties. Labākais pieejamais protokols, ko izmantot, ir OpenVPN. Tas ir tāpēc, ka tajā ir lielisks ātruma un drošības sajaukums. Ja jums tiek dota opcija starp šī protokola UDP un TCP versiju, UDP ir ātrākais. Ja rodas savienojuma problēmas, labākā izvēle ir TCP versija. Lai arī tas notiek lēnāk, tomēr, visticamāk, jums nebūs savienojuma problēmu.

1. Labākais Maskavas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

Maskava ir liela pilsēta ar daudzām iespējām. Tomēr viņu privātās dzīves un cenzūras likumi gandrīz visiem pakalpojumu sniedzējiem ir likuši visus serverus izvest no valsts. Tāpēc ExpressVPN ir serveri, kas atrodas Kijevā, Ukrainā. Serveri, kas atrodas Kijevā, ir ātri, un tas labi jādara. To ātrums padara ExpressVPN par mūsu labāko pakalpojumu izvēli, kas izmantojami, atrodoties Maskavas pilsētā.

Izmantojot ExpressVPN, ātra VPN piekļuve un MediaStreamer darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi cenzētam saturam. Pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un izvairīties no Krievijas cenzūras noteikumiem. Maskavā ir viegli saskatīt ieguvumus, izmantojot vienu.

ExpressVPN tīklā ir simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Tas ietver atrašanās vietas Ukrainā (jo tā ir vistuvāk Maskavai). Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un izbaudītu saturu, kuru esat pieradis redzēt.

ExpressVPN Maskavas ātruma tests

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Eiropu un pēc tam atvērt Ukrainu. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties tur esošos serverus. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Ukrainā, un ātrums bija 121,01 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais Maskavas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Maskavas ātruma tests NordVPN

Mēs pārbaudījām ātrumu Ukrainā, un, kā redzat zemāk, skaitļi ir labi ar lejupielādes ātrumu 99,45 Mbps. Izmantojot tur esošo serveri, jums nevajadzētu būt problēmu darīt visu, ko vēlaties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. Labākais Maskavas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Maskavas ātruma pārbaude CyberGhost

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Kijevā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Ukrainai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu valstī. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 5,33 Mb / s.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

Mūsu piedāvātās iespējas ir vislabākā izvēle Maskavai, taču laipni lūdzam ielūkoties mūsu piedāvātajā top 10 VPN sarakstu, ja vēlaties redzēt vairāk iespēju. Tikai pārliecinieties, ka jūsu izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam ir serveri, kas atrodas šajā apgabalā. Mēs pieņēmām lēmumus, balstoties uz drošību, ātrumu, cenu un uzticamību. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem tajā pašā pasaules reģionā kā Maskava. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko pieejamo ātrumu. Tā kā viņiem visiem ir labi tīkli, jūs nevarat kļūdīties ar jebkuru izdarīto izvēli. Ja vēlaties straumēt saturu, ļoti svarīgs ir labs ātrums. Jūs varat pieņemt pareizo lēmumu savām vajadzībām, izmantojot mūsu ceļvedi, kas jums palīdzēs.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map