Labākie VPN maziem uzņēmumiem

uzņēmumiem


Uzņēmumi vienmēr meklē konkurences priekšrocības. Ja jums ir tiešsaistes bizness vai strādājat birojā, internets var būt liela dienas daļa. Daudzi uzņēmumi saviem darbiniekiem dod iespēju strādāt mājās. Izpētot šo iespēju, labumu gūst gan darba devējs, gan darba ņēmējs. Uzņēmumiem tas ietaupa izmaksas un novērš kosmosa problēmas, lai varētu pieņemt darbā vairāk cilvēku. Darbiniekiem, strādājot no mājām, tiek ietaupīts laiks, braucot uz darbu un atpakaļ. Neatkarīgi no tā, vai strādājat mājās vai nelielā birojā, mēs ļoti iesakām VPN. Apskatīsim mūsu labāko biznesa VPN sarakstu.

RankVPN ServicePriceVisitServer
Vietas
1Šifrēt.me7,99 USDŠifrēt.me48
2Perimetrs818,00 USD81. perimetrs40
3NordVPN11,95 USDNordVPN87
4VyprVPN12,95 USDVyprVPN73
5TunnelBear9,99 USDTunnelBear20

Neatkarīgi no tā, kā jūs veicat uzņēmējdarbību, jums, iespējams, laiku pa laikam ir jātiek galā ar sensitīviem datiem. Tas varētu ietvert darbinieku e-pastus, klientu maksājumu ierakstus, personiski identificējamu informāciju, privātu informāciju par veselību vai citas lietas. Tā kā arvien vairāk uzņēmumu virzās uz šo modeli, šīs informācijas nodrošināšana un aizsardzība kļūst ļoti svarīga. Ja šāda aizsardzība nav ieviesta, uzņēmums, iespējams, pārkāpj likumus, un tam var uzlikt naudas sodu, tāpat kā tad, ja darbinieks atrastos birojā.

Ir daži scenāriji, kas potenciāli var izraisīt katastrofu uzņēmumam vai darbiniekam, īpaši, ja informācija tika pārtverta. Tādā gadījumā VPN izmantošana ļautu darbiniekam izveidot drošu savienojumu ar serveriem darbā un dot viņiem pilnīgu piekļuvi šiem datiem. Dažu iemeslu dēļ, ieskaitot drošību, daži uzņēmumi ir sākuši izmantot Voice over IP (VoIP) pakalpojumus. Varat arī aizsargāt VoIP trafiku, novirzot zvanus caur VPN.

Dažu valstu uzņēmumi izmanto arī VPN, lai izvairītos no ierobežota satura, kā tas notiek Ķīnā. Viņu “Lielais Ķīnas ugunsmūris” ir leģendārs par informācijas daudzumu, kuru tas bloķē no vidējiem pilsoņiem. Tomēr valdība lielāko daļu laika ļauj uzņēmumiem izmantot VPN savām darbībām. Bez šāda veida koncesijas bizness Ķīnā apstāsies.

Ceļošana ir vēl viens labs iemesls, lai izmantotu VPN. Neatkarīgi no tā, vai dodaties uz sanāksmi citā pilsētā vai biznesa sanāksmi citā valstī, varat redzēt, kā VPN būtu vērtīgs rīks. Ja ceļojat uz ierobežojošu valsti, tas palīdzēs atbloķēt piekļuvi internetam. Iespējams, ka jums būs jāpiekļūst arī datiem, kas var būt jūsu uzņēmuma serveros. Bieži vien dati var būt pārāk jutīgi, lai tos turētu klēpjdatorā. Tādai informācijai varētu piekļūt, taču, ja tā tiktu glabāta uz vietas, jūs to zaudētu, ja mašīna tiktu nozagta. Tagad apskatīsim dažas labākās iespējas, ko izmantot šim mērķim.

1. Labākais VPN biznesam: Encrypt.Me

Šifrēt

Runājot par maza biznesa risinājumiem, jūs nevarat noiet greizi, izmantojot pakalpojumu Encrypt.Me. Tas ir tāpēc, ka atkarībā no jūsu konta jūsu kontā var būt no 2 līdz vairāk nekā 250. Varat īpaši izveidot komandu un pārvaldīt šo komandu no centrālās konsoles. Tas ir īpaši izstrādāts izmantošanai biznesa aprindās. Protams, jo vairāk cilvēku ir jūsu komandā, jo zemāka ir vienības cena.

Ciktāl tas attiecas uz vietām, Encrypt.Me ir gandrīz 50 serveru atrašanās vietas dažādās valstīs. Daudzas atrašanās vietas atrodas ASV. Tas nozīmē, ka, ja atrodaties ASV, jums ir daudz labu iespēju. Viņu privātums un drošība padara tos par vienu no mūsu galvenajiem lēmumiem, ko izmantot uzņēmumiem.

Mēs iesakām jums apskatīt šo iespēju visām jūsu maza biznesa vajadzībām.

Apmeklējiet vietni Encrypt.me

2. Labākais VPN biznesam: 81. perimetrs

Perimetrs81

Perimetrs 81 ir lielisks risinājums biznesa lietotājiem. Jūs to varat izmantot vairākās ierīcēs, kurās ir vismaz 3 komandas locekļi. Tā kā tas ir biznesa risinājums, tas ir īpaši paredzēts biznesa atmosfērai. Tas nozīmē, ka jūs varat droši aizsargāt jebkuru sensitīvu informāciju, kas jums jāpārraida starp atrašanās vietām, jūsu biznesa mašīnu, iekšējiem un mākoņa resursiem, inscenēšanas serveriem un visu citu, kas paredzēti uzņēmuma aktīvu aizsardzībai..

Ar vairāk nekā 700 serveriem 35+ vietās ir viegli redzēt, ka Perimeter 81 ir plašs tīkls, kuru tā pārvalda. Uzņēmums ir izvēlējies atšķirīgu pieeju lielākajai daļai personīgo VPN, kas piedāvā biznesa kontus. Parasti jūs atradīsit to, ka VPN pakalpojumu sniedzēji ļauj iegādāties vairākus kontus par cenu ar atlaidi. Tas ir tik tālu, cik viņi aiziet. Perimetrs 81 ir ievērojami pārsniedzis to, izveidojot centrālu informācijas paneli, kuru jūsu uzņēmuma administrators var izmantot VPN kontu pārvaldīšanai. Viņi piedāvā arī daudzfaktoru autentifikāciju. Tas padara Perimeter 81 par vienu no mūsu galvenajām izvēlēm maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Es iesaku jums sazināties ar Perimeter 81 komandu, lai uzzinātu viņu produktu. Jūs pārsteigs par viņu centieniem un apsvērumiem, ko viņi ir veikuši VPN pakalpojumā. Mēs ar nepacietību gaidīsim to pieaugumu, jo arvien vairāk biznesu atradīs vajadzību pēc droša tīkla pakalpojuma risinājuma.

3. Labākais VPN biznesam: NordVPN

NordVPNNordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja saviem tīkla un biznesa risinājumiem ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja vēlaties abonēt ilgāku laika periodu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Tas nozīmē, ka uzņēmējdarbību ir viegli izdarīt.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties aizsargāt savu privātumu vai piekļūt ierobežota satura saturam no jebkuras vietas pasaulē, NordVPN ir lieliska izvēle. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 2,75 USD ar 3 gadu dalību.

Apmeklējiet NordVPN

4. Labākais VPN biznesam: VyprVPN

VyprVPN

VyprVPN komanda atrodas ārpus Ostinas, Teksasā, un tai ir sena cīņas vēsture par lietotāju interneta privātumu. Viņi vairākus gadus SXSW ir rīkojuši ikgadēju privātuma komisiju un pat pavadījuši laiku Vašingtonā, DC, lai lobētu privātuma reformas. Jūs atradīsit, ka VPN pakalpojums atbilst viņu vērtībām.

Atkarībā no izvēlētā konta jūs pamanīsit dažas pievienotās VyprVPN funkcijas. VyprVPN Premium plāns ietver 5 vienlaicīgus savienojumus, VyprVPN mākoni un Chameleon protokolu. VyprVPN mākoņa funkcija ļauj jums pārvaldīt savu VPN serveri mākonī, savukārt Chameleon protokols palīdz lietotājiem tādās valstīs kā Ķīna apiet valdības cenzūru..

VyprVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un VyprVPN Cloud tikai par 12,95 USD mēnesī vai 60 USD gadā. Gada pārskats darbojas taisnīgi Mēnesī 5,00 USD. 3 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz jauniem lietotājiem.

Apmeklējiet vietni VyprVPN

Cerams, ka līdz šim brīdim mēs jums esam skaidri parādījuši VPN lietošanas priekšrocības. Iepriekš minētajā tabulā mēs sniedzām dažus ieteikumus, izmantojot mūsu kritērijus labākajām biznesa iespējām. Mūsu pirmā un kopējā izvēle ir IPVanish. Šī lēmuma iemesli ir balstīti uz lietošanas vienkāršību, serveru izvietojumu pasaulē, serveru skaitu, ātrumu, šifrēšanas līmeni un cenu. Otra mūsu izvēle ir privāta piekļuve internetam. Viņu apkalpošana ir vienkārša, taču piedāvā arī labu cenu.

Tāpat kā citi pakalpojumu sniedzēji mūsu sarakstā, viņi piedāvā labu atlaidi mūsu lasītājiem. Mēs esam pārliecināti, ka jūs iepriecinās kāds no atlasītajiem top 5, bet, ja vēlaties citus ieteikumus, droši apskatiet citas mūsu iespējas top VPN pakalpojumi lappuse. Mēs esam izvēlējušies labākos pakalpojumus uzņēmējdarbībai, tāpēc viņiem vajadzētu par tevi parūpēties. Neatkarīgi no tā, kādu lēmumu jūs pieņemat, meklējiet pakalpojumu sniedzēju ar lielu tīklu un labu šifrēšanu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map