Militārais izvietojums aizjūras teritorijāsKaut arī mēs saprotam, ka visā pasaulē ir militārie spēki no vairākām valstīm, šajā amatā galvenā uzmanība tiks pievērsta tiem, kas atrodas ASV militārā dienesta filiālēs. Tas nozīmē, ka mēs pieminēsim arī citas valstis. Neatkarīgi no tā, ko domājat par valdības rīcību, drosmīgi vīrieši un sievietes bruņotajos spēkos aizstāv nācijas suverenitāti. Lai arī šī ziņa nav salīdzināma ar upuriem, ko viņi katru dienu nopelna, cerams, ka tas sniegs dažas lieliskas iespējas un svarīgus iemeslus VPN izmantošanai, ja atrodaties armijā un esat izvietoti ārzemēs.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Tā kā mēs saprotam, ka dīkstāve karavīriem ir dārga, mēs nonāksim pie pirmā punkta. Pirmais iemesls VPN izmantošanai, ja esat izvietoti, ir drošība. Karavīriem ir jāsazinās ar citiem, ieskaitot ģimeni. Lai arī kanāli ir droši, tomēr laba aizsardzības līmeņa izmantošana ir papildu aizsardzība. Tādā veidā jūs varat palīdzēt nodrošināt, ka jūsu privātie sakari un bizness paliek privāti.

Nākamais iemesls VPN izmantošanai ir mazliet acīmredzamāks. Ja jums ir jāizmanto publiskās piekļuves WiFi vai mobilie dati tajā valstī, kurā esat izvietoti, pastāv liela iespēja, ka jūs nonāksit ierobežojumos un bloķēs. Bieži vien izvietošanu var veikt vietās, kur lietas tiek vairāk cenzētas. Ja šim mērķim izmantojat VPN, jūs izveidojat šifrētu savienojumu ar serveri jūsu izvēlētajā valstī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā amatā mēs izmantojām ASV atrašanās vietas dažādu pakalpojumu sniedzēju un kritēriju dēļ. Apskatīsim dažus no tiem tagad.

Kāds ir labākais VPN militārajiem locekļiem, kas izvietoti ārzemēs?

Ir vairāki faktori, kas ietekmē šo lēmumu. Tomēr mēs apskatīsim un pateiksim labākās iespējas, pamatojoties uz šādiem kritērijiem:

  • Militārā līmeņa šifrēšanas līmeņi lieliskai privātuma aizsardzībai, lai kur jūs atrastos.
  • VPN tīkla uzticamība, kas nodrošina ilgu savienojuma laiku un novērš atvienojumus
  • VPN serveri, kas labi darbojās VPN serveros ASV
  • Iespēja atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu
  • Stingri nav žurnālu politikas
  • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts

Tagad par labākajām iespējām militārajiem locekļiem, kas izvietoti ārzemēs.

1. Labākais militārajam personālam paredzētais VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Tomēr mēs nolēmām izmantot Čikāgu kā vienu no pilsētām, kurai jūs varētu pievienoties. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Ameriku un pēc tam atveriet ASV – Čikāgu. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad mēs pārbaudījām serveri Čikāgas pilsētā un tur nāca klajā ar ātrumu 113.11 Mbps.

ExpressVPN ASV ātruma pārbaude

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais militārajam personālam paredzētais VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina daudzus serverus ASV, un mēs par piemēru pārbaudījām vienu no Ņujorkas. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri NYC un atklājām, ka tā lejupielādes ātrums ir 108,31 Mb / s.

ASV ātruma tests NordVPN

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN militārajam personālam: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Ņujorkā, un tas labi darbojās. Pārbaudes rezultāts parāda ātrumu 125,60 Mb / s.

PIA ASV ātruma pārbaude

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais militārajam personālam paredzētais VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā testēšanas nolūkā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri ASV, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz ASV un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu valstī. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri ASV un tas ir ātrs, jo ASV ir liela operāciju bāze. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Losandželosā un ieguvām ātrumu 120,67 Mbps.

CyberGhost ASV ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN militārajam personālam: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

Daudziem dažādiem pakalpojumu sniedzējiem ir serveru atrašanās vietas vairākās pasaules daļās. Protams, tas ietver IPVanish. Vietās, kurās vēlaties izveidot savienojumu, jūs varat sagaidīt ātru ātrumu. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantojat, kamēr esat izvietoti ārzemēs.

IPVanish, ne tikai diezgan plaši pārklāts dažādos Eiropas reģionos, Āzijā un, protams, Ziemeļamerikā, uztur serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Neatkarīgi no servera, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, tie visi ir pieejami lietošanai. Apskatot serveru sarakstus, to servera nosaukumā var būt redzams burts “a”. Šis apzīmējums nozīmē, ka viņi visātrāk darbojas tīklā. Lai parādītu kāda ātruma, kuru jūs varat sagaidīt, piemēru, mēs izveidojām savienojumu ar serveri Ņujorkā, tur to pārbaudījām un nāca klajā ar ātrumu 129,73 Mb / s..

IPVanish ASV ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Tas noslēdz mūsu labāko variantu sarakstu, ja esat militāri izvietoti ārzemēs. Tomēr jūs esat laipni aicināti pārbaudīt mūsu top 10 VPN saraksts ja vēlaties redzēt citas iespējas. Jūs taču zināt. ka jums nevajadzētu kompromitēt drošību, ātrumu, servera atrašanās vietu vai cenu. Neatkarīgi no tā, kuru opciju izvēlaties no iepriekšējā saraksta, izmantojot VPN, jūs to esat aptvēris. Lūdzu, izmantojiet mūsu ceļvedi, lai palīdzētu jums pieņemt labāko lēmumu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me