Labākie VPN Mumbajā, Indijā

MumbajaMumbaja (līdz 1995. gadam zināma kā Bombeja) ir Indijas apdzīvotākā pilsēta. Tajā dzīvo 12,4 miljoni cilvēku, kā arī valsts finanšu, tirdzniecības un izklaides galvaspilsēta. Ja dodaties apmeklēt pilsētu biznesa vai izklaides nolūkos, lietojot internetu, noteikti izveidojiet savienojumu ar VPN. To var izdarīt vairāki iemesli, tostarp tiešsaistes privātums un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšana. Šeit ir mūsu Mumbajas labāko VPN saraksts.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Mumbajai visā tās ilgajā vēsturē ir bijuši vairāki vārdi. Dažreiz vietējie iedzīvotāji joprojām lieto Kakamuchee un Galajunkja vārdus. Tomēr no 1538. līdz 1995. gadam pilsēta bija pazīstama ar vārdu Bombeja. 1995. gadā Indijas valdība oficiāli nomainīja vārdu uz Mumbaja.

Mūsdienās pilsēta, tāpat kā visa pārējā Indija, piedzīvoja ekonomikas uzplaukumu 1991. gadā veiktās liberalizācijas dēļ. Ir daudzas lietas, kas piesaista apmeklētājus tuvākajā apkārtnē. Papildus lieliem uzņēmumiem pilsēta var piedāvāt jums muzejus, universitātes, arhitektūru, filmas (pazīstamas kā Bollywood), festivālus, sportu un daudz ko citu. ja kāda iemesla dēļ jūs ieradīsities Mumbajā, jums neiztrūks lietas, kas jādara.

Kopā ar visiem pilsētas viesiem dažādu iemeslu dēļ ir daudz iestāžu, kas saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Lai gan tas ir lieliski piemērots daudziem, tas ir lieliski arī kibernoziedzniekiem. Jūs varat iedomāties, ka daudzi cilvēki gaida, lai izmantotu šo faktu. Pieslēdzoties izvēlētajam VPN serverim, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu. Tas noziedzniekiem būs daudz grūtāk kompromitēt jūsu slepenos datus.

Nākamais VPN izmantošanas iemesls, atrodoties Mumbajā, ir palīdzēt jums iziet cenzūru. Lai arī Indijā nav plašas filtrēšanas programmatūras, ir vairākas bloķētas vietnes un lietotnes. Pieslēdzoties serverim ārpus valsts, jūs varat maldināt programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur. Tad jūs varat izbaudīt vietnes un lietotnes, kuras parasti izmantojat.

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Mumbajas VPN.

1. Labākais VPN Mumbajā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Mumbajas ātruma pārbaudeLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Āziju un pēc tam Indiju. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties Mumbajas vai Čenajas servera atrašanās vietu. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri uz Mumbaju un ātrums bija 142,24 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Mumbajā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Mumbajas ātruma pārbaude NordVPNMēs pārbaudījām ātrumu Indijā un, kā redzat zemāk redzamajā attēlā, lejupielādes ātrums bija 75,68 Mbps. Izmantojot tur esošo serveri, jums nevajadzētu būt problēmu darīt visu, ko vēlaties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Mumbajā: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Mumbajas ātruma pārbaudeMēs izmantojam PIA Windows klientu, un iestatīšanas un izmantošanas ziņā tas nav daudz. Tā vienkāršība nenozīmē, ka klientam nav daudz funkciju. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojās ar ātrumu 99.42 Mbps, kamēr bija savienots ar Mumbaju.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN Mumbajā: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Mumbajas ātruma pārbaudeTā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Indijā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Indijai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas tur parādīs pilnu serveru sarakstu. CyberGhost tīklā ietilpst serveri Mumbajā. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri un ieguvām ātrumu 14.84 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Mumbajā: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, ieskaitot IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Mumbajas ātruma pārbaudeIPVanish Mumbajā mitina 4 serverus, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Kad mēs Mumbajā pārbaudījām IPVanish serveri, bom-c03, mēs atklājām, ka ātrums ir 17,03 Mb / s..

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Apskatot iepriekšminētās iespējas, mēs uzskatām, ka esam jums devuši vislabāko izvēli Mumbajai. Jūs varat justies brīvi, apskatot mūsu top 10 VPN tomēr saraksts ar citām iespējām. Tikai pārliecinieties, ka jūsu izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam ir serveri, kas atrodas Mumbajā un Deli. Mēs pieņēmām lēmumus, pamatojoties uz drošību, ātrumu, uzticamību un pat cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem tajā pašā apgabalā kā Mumbajā. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko iespējamo ātrumu. Visām mūsu izvēlēm ir labi tīkli, tāpēc nav sliktu izvēļu. Lai straumētu saturu, izšķiroša nozīme ir labam ātrumam. Cerams, ka vislabāko lēmumu pieņemšanai varat izmantot mūsu ceļvedi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map