Labākie VPN Ohaio

OhaioOhaio tiek uzskatīts par vidienes rietumu štatu un atrodas ASV Lielo ezeru reģionā. Tajā kopumā dzīvo gandrīz 11,7 miljoni cilvēku, padarot to par septīto lielāko pēc iedzīvotāju skaita. Ir daudz iespēju un iemeslu apmeklēt Ohaio štatu. Apmeklējot tādas pilsētas kā Deitona, Klīvlenda, Sanduskija, Sinsinati un citas, jums neiztrūks iemeslu vai lietu, kas tajās jādara. Jūs arī nevēlaties izmantot publisku WiFi bez VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5Surfshark3,49 USDSurfshark68Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Ohaio noteikti ir dažas laba lieluma pilsētas. Tas, kas viņiem nav, kaut arī ir pierādījumi par valdības izlases veida uzraudzību. Jums nav briesmas no Ohaio valdības vai ASV valdības uzraudzības darbībām. Tas nozīmē, ka jūs apdraud kiberkrekli. Tie ir cilvēki, kas izmanto neaizsargātos mērķus. Citiem vārdiem sakot, tie, kas neizmanto VPN ar WiFi. Tomēr, ja jūs to darāt, jums ir daudz grūtāk tiem slepeniem datiem apdraudēt slepenos datus.

Otrais VPN izmantošanas iemesls var nebūt tik acīmredzams. Tas palīdzēs jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus no sava dzimtā reģiona vai sporta elektrības padeves pārtraukumus. Ja jums patīk skatīties sportu tiešsaistē un mēģināt skatīties kādu no Ohaio komandām, tas jums tiks liegts to darīt. Savienojot ar VPN citā reģionā, jūs varat likt bloķēšanai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tādā veidā jūs varat apbraukt visus blokus vai elektrības zudumus, ar kuriem jūs varētu saskarties.

Kāds ir labākais VPN Ohaio?

Lai mēs vislabāk varētu atbildēt uz šo jautājumu, ir vairāki kritēriji, kas mums jāizvērtē. Tā kā Ohaio ir ASV štats, mēs vairāk koncentrēsimies uz atbloķēšanas kritērijiem un ātrumu. Šeit ir svarīgi.

 • Ātrie serveri, kas atrodas Ohaio un reģionā un kas labi darbojas ātruma pārbaudēs
 • Stabils un liels tīkls, kas palīdz atvienoties
 • Spēja apiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu un sporta aptumšošanu štatā
 • Šifrēšana, lai nodrošinātu spēcīgu lietotāja privātuma aizsardzību
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem, lai palīdzētu aizsargāt privātumu
 • Vairāku platformu atbalsts mobilajām lietotnēm, ieskaitot Amazon Firestick

Tagad mēs tuvāk apskatīsim labākos VPN Ohaio.

1. Labākais VPN Ohaio: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Ohio ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar serveriem Ohaio. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Ameriku un pēc tam atveriet ASV. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad mēs pārbaudījām serveri Čikāgā (tuvākā vieta) un pārbaudījām Kolumbu un Klīvlendu. Mēs saņēmām lielisku ātrumu abās vietās.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Ohaio: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Ātruma tests NordVPN OhioNordVPN Čikāgā uztur vairākus serverus. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveri un pārbaudījām Klīvlendā un Kolumbā. Kā redzat, veiktspēja bija iespaidīga ar lejupielādes ātrumu no 108 Mbps līdz 110 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Ohaio: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Ohio ātruma testsPIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveriem Čikāgā un pārbaudījām ātrumu Cleveland un Columbus. Rezultātus varat redzēt zemāk.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN Ohaio: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Ohio ātruma pārbaudeTā kā mēs gribējām pārbaudīt savu ātrumu uz Ohaio, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Izvēlieties manu serveri”. Pēc tam jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Čikāgā. Tāpēc mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Ohaio. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums svārstījās no 103 Mbps līdz 106 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Ohaio: Surfshark

Surfshark

Surfshark savu VPN pakalpojumu sāka ieviest 2018. gadā. Kopš tā laika uzņēmums sabiedrībā ir diezgan izveicīgs. Komanda turpina pieaugt un savam ātrgaitas tīklam pievieno serveru atrašanās vietas. Viņi ir koncentrējušies uz privātumu un vērtību. Pakalpojumā ir iekļautas papildu funkcijas, piemēram, CleanWeb (bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru), Whitelister (sadalīta tunelēšana), MultiHop dubultā VPN, iznīcināšanas slēdzis, privāts DNS un aizsardzība pret noplūdi..

Ar lielu serveru tīklu visā pasaulē, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Premium un Amazon Prime, ir daudz iespēju baudīt šo pakalpojumu. Jūs varat piekļūt Amazon Prime Video vairākos reģionos, tostarp ASV, Vācijā un Lielbritānijā. Windows klients dod jums iespēju izveidot savienojumu ar fizisko serveru atrašanās vietām, virtuālajiem serveriem (vislabāk piemērotiem ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai), serveriem, kas atbalsta P2P izmantošanu, un MultiHop serveriem.

Operācijas “Surfshark” ātruma pārbaudeTestiem Ohaio mēs izvēlējāmies serveri, kas atrodas Čikāgā. Kad esat pieteicies, meklēšanas joslā vienkārši meklējiet interesējošo pilsētu. Pēc tam jūs varat izveidot savienojumu ar serveri, kas atrodas tur. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri un pārbaudījām ātrumu uz Klīvlendu un Kolumbu. Rezultāts bija ātrums virs 107 Mbps abās pilsētās.

Vērtībai un funkcijām Surfshark ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ierobežojumus. Visas viņu VPN lietotnes tika izstrādātas ar līdzīgu lietotāja interfeisu un ir viegli lietojamas. Jūs varat bez riska reģistrēties neierobežotā VPN kontā, jo Surfshark piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet Surfshark

Šeit jūs varat redzēt dažas lieliskas iespējas un iemeslus VPN izmantošanai, atrodoties Ohaio. Lai gan mēs esam optimizējuši iepriekšminētās izvēles, pamatojoties uz vairākiem faktoriem, jūs vienmēr varat justies brīvi skatīties uz mūsu top 10 VPN saraksts ja vēlaties citas iespējas. Tās ir arī labas izvēles, bet ne tik labvēlīgas kā tās, kuras mēs minējām iepriekš. Neatkarīgi no tā, kāpēc apmeklējat valsti, VPN ir izšķiroša nozīme interneta lietošanā. Izmantojot mūsu ceļvedi, mēs varam palīdzēt jums pieņemt apzinātu lēmumu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map