OklahomasitijaTālāk ir sniegts mūsu top 5 VPN pakalpojumu saraksts Oklahomsitijai.

 1. ExpressVPNMūsu galvenā izvēle. Ātri, lieliski piemērots straumēšanai.
 2. NordVPN – Droši VPN serveri netālu no Dalasas.
 3. CyberGhost – lieliski piemērots iesācējiem, serveriem apkārtnē.
 4. Surfshark – Viegli lietojams ar VPN serveriem Teksasā.
 5. IPVanish – Kodi draudzīgi ar serveriem reģionā.

Oklahomasitija (bieži saīsināta līdz OKC) ir lielākā un galvaspilsēta Oklahomas štatā. Tajā ir 27. lielākais iedzīvotāju skaits valstī ar paredzamo iedzīvotāju skaitu 630 000. Pilsētas metro rajonā dzīvo aptuveni 1,3 miljoni cilvēku. OKC vēsture ir salīdzinoši īsa, taču tas ir plaši pazīstams mērķis vairāku iemeslu dēļ. Ja dodaties uz OKC, pirms savienojuma ar publisko WiFi izveidi vēlēsities izmantot VPN.

Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu mērķis pilsētas apmeklēšanai, jūs atradīsit daudz dažādu uzņēmumu un iestāžu, kas saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Lai arī tas ir lielisks patronu serviss, tas var būt lieliski arī noziedzniekiem. Jūs varat iedomāties, ka daudzi aizkavējas, lai izmantotu neaizsargātos savienojumus. Labākais iemesls VPN izmantošanai ir droša un šifrēta savienojuma izveidošana ar jūsu izvēlētu serveri. Tas potenciālajiem zagļiem padara daudz grūtāk iegūt jūsu slepenos un privātos datus.

Otrais VPN izmantošanas iemesls ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas var būt ļoti noderīgi, ja esat sporta līdzjutējs un vēlaties skatīties aptumšošanas spēles vai cita veida straumēšana. Ikviens vēlas skatīties savas iecienītās komandas spēli. Protams, tas palīdzēs arī apskatīt saturu, kuru varētu bloķēt uzņēmumi, valstis vai universitātes pilsētiņa. Izveidojot savienojumu ar serveri jūsu izvēlētajā apgabalā, programmatūra uzskatīs, ka atrodaties citā vietā nekā jūs, lai atbloķētu ierobežojumus.

Tātad redzat, ka VPN varat izmantot abu iemeslu dēļ. Tiklīdz iegūsit kontu, jūs noteikti atradīsit citas situācijas. VPN pakalpojums var palīdzēt sasniegt jūsu mērķus, sākot no privātuma aizsardzības un beidzot ar ģeogrāfisko bloķēšanu. Tā kā tas dažreiz var radīt neskaidrības, mēs jums pateiksim, ko meklēt, un ieteiksim dažas iespējas.

Kāds ir labākais VPN Oklahomsitijā?

Atbildot uz šo jautājumu, ir daži apsvērumi. Ņemot vērā to, mēs esam izveidojuši savu labāko VPN sarakstu Oklahomsitijai.

 • Militāras pakāpes šifrēšana pienācīgai privātuma aizsardzībai
 • Labs servera ātrums Oklahomsitijas reģionā
 • Liels un stabils tīkls, lai samazinātu atvienošanos
 • Mobilās lietotnes vairākām platformām, ieskaitot Amazon Firestick
 • Iespēja atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu vai sporta aptumšošanu
 • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem nav žurnālu politikas

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir labāko Oklahomsitijas VPN pakalpojumu saraksts:

1. Labākais VPN Oklahomsitijā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Oklahomsitijas ātruma tests

ExpressVPN lietotne ļauj jums izvēlēties pilsētu, kuru vēlaties izmantot. Tomēr jums nebūs jāizvēlas konkrētais serveris. Tā vietā klients automātiski izveidos savienojumu ar visātrāko serveri šajā vietā. Ja vēlaties izveidot savienojumu ar labāko opciju Oklahoma City, vēlēsities izvēlēties Dalasas serveri (jo tas ir vistuvākais apgabals). Ir divi veidi, kā jūs varat atrast vienu. Pēc klienta atvēršanas noklikšķiniet uz pogas “izvēlēties atrašanās vietu”. Noklikšķinot uz ieteiktā un atlasot sadaļu Amerikas Savienotās Valstis, jūs to atradīsit. Varat arī doties uz sadaļu Visas un meklēšanas lodziņā ierakstīt Dalasā. Pēc tam jums vajadzētu būt iespējai izvēlēties Dalasas servera atrašanās vietu. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Dalasā uz Oklahomasitiju un ātrums bija 120,78 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais VPN Oklahomsitijā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Oklahomsitijas ātruma testsNordVPN mitina 35 serverus Dalasā (labākā vieta, kur izveidot savienojumu no Oklahomasitijas). No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri Dalasā līdz Oklahomsitijai un atklājām, ka tas ir ātrs ar lejupielādes ātrumu 110,60 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. Labākais VPN Oklahomsitijā: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Oklahoma City ātruma pārbaudeTā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri netālu no Oklahomasitijas, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Amerikas Savienotajām Valstīm un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu ASV. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Dalasā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Oklahomsitijā. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 102,53 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

4. Labākais VPN Oklahomsitijā: Surfshark

Surfshark

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 1,99 mēnesī (atlaide 83%)

Surfshark savu VPN pakalpojumu sāka ieviest 2018. gadā. Kopš tā laika uzņēmums sabiedrībā ir diezgan izveicīgs. Komanda turpina pieaugt un savam ātrgaitas tīklam pievieno serveru atrašanās vietas. Viņi ir koncentrējušies uz privātumu un vērtību. Pakalpojumā ir iekļautas papildu funkcijas, piemēram, CleanWeb (bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru), Whitelister (sadalīta tunelēšana), MultiHop dubultā VPN, iznīcināšanas slēdzis, privāts DNS un aizsardzība pret noplūdi..

Ar lielu serveru tīklu visā pasaulē, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Premium un Amazon Prime, ir daudz iespēju baudīt šo pakalpojumu. Jūs varat piekļūt Amazon Prime Video vairākos reģionos, tostarp ASV, Vācijā un Lielbritānijā. Windows klients dod jums iespēju izveidot savienojumu ar fizisko serveru atrašanās vietām, virtuālajiem serveriem (vislabāk piemērotiem ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai), serveriem, kas atbalsta P2P izmantošanu, un MultiHop serveriem.

Oklahomasitijas Surfshark ātruma testsVeicot testus attiecībā uz Oklahomasitiju, mēs vēlējāmies izvēlēties serveri, kas atrodas šajā apgabalā. Kad esat pieteicies, vienkārši noklikšķiniet uz cilnes atrašanās vieta un meklēšanas joslā ierakstiet atrašanās vietu. Pēc tam jūs varat izveidot savienojumu ar serveri, kas atrodas Dalasā. Kad izveidojām savienojumu ar serveri un pārbaudījām ar OKC, ātrums bija 102,65 Mbps.

Vērtībai un funkcijām Surfshark ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ierobežojumus. Visas viņu VPN lietotnes tika izstrādātas ar līdzīgu lietotāja interfeisu un ir viegli lietojamas. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN kontam tikai par 1,99 USD mēnesī ar 2 gadu abonementu.

Skatīt Surfshark piedāvājumus

5. Labākais VPN Oklahomsitijā: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Oklahomasitija ir iecienīta apmeklēšanas vieta vairāku iemeslu dēļ. Šajā gadījumā ātruma dēļ mēs izvēlējāmies izmantot serveri Dalasā, Teksasā. Tas darbosies diezgan labi neatkarīgi no tā, kur atrodaties OKC. Tā kā VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs nekā citiem uzņēmumiem mūsu sarakstā, tie ir pāreja uz VPN Oklahomsitijā.

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Oklahoma City ātruma pārbaudeIPVanish Dalasā mitina 36 serverus, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram dal-a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Dalasā, dal.a39, Oklahomasitijā, un konstatējām, ka ātrums ir 97.38 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

Ja vēlaties apskatīt citas iespējas, droši pārbaudiet mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi saraksts. Tomēr mēs nedomājam, ka tas būs vajadzīgs. Mēs tos izvēlējāmies ātruma, uzticamības, cenas, drošības un atrašanās vietas dēļ. Tā kā tādu ir daudz, kas atrodas Oklahomasitijā vai tās tuvumā, varat būt pārliecināti, ka iegūsit vislabāko ātrumu. Ja mēģināt straumēt saturu, tas ir obligāts. Visām mūsu iespējām ir lieliski tīkli, tāpēc nav sliktu iespēju. Mēs ceram, ka varat izmantot mūsu ceļvedi, lai pieņemtu vislabāko lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me