Labākie VPN Omānai

OmānaOmāna ir valsts, kas atrodas Tuvajos Austrumos pie Persijas līča ietekas. Pat ja Omāna nav tik turīga kā daži no tās kaimiņiem, tiek uzskatīts, ka Omāna ir ar augstu ienākumu ekonomiku. Tās valdība ir absolūta monarhija, un to vada sultāns Qaboos bin Said al Said. Tiem, kas nezina, absolūta monarhija nozīmē, ka nav nekādu pārbaužu un līdzsvaru, sultānam ir absolūta vara pār visu. Ņemot vērā šos faktus, ir daži pamatoti iemesli izmantot VPN jebkurā laikā, kad Omānā izveidojat savienojumu ar internetu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
4HMA Pro VPN3,99 USDHideMyAss280
5PureVPN2,88 USDDrošāksVPN180Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Tāpēc VPN lietošana Omānā ir svarīga. Kā jūs varat saprast, jūsu tiešsaistes privātums valdībai neuztrauc. Kad izveidojat savienojumu ar VPN serveri, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar izvēlēto atrašanās vietu. Tas ikvienam, kam ir nevērīgi skatieni, ir daudz grūtāk apdraudēt jūsu personas datus. Paturiet prātā, ka, ja valdība patiešām vēlas jūsu informāciju, viņiem ir veidi, kā to iegūt.

Kad izveidojat savienojumu ar serveri citā valstī, varat piekļūt ģeogrāfiski bloķētiem materiāliem. Ierobežojumus, kas ir specifiski valstij, var noteikt valdība kā cenzūras veidu vai uzņēmums, kas bloķē piekļuvi, ja atrodaties ārpus mērķa reģiona. Ja esat pazīstams ar kādu no saziņas līdzekļiem, piemēram, Skype, jūs varētu izveidot savienojumu ar serveri valstī, kurai zvanāt, un varētu sarunāties ar cilvēkiem, kas tur atrodas. Skype Omānā ir bloķēts, tāpēc VPN pakalpojumam būtu jēga. Apskatīsim citu programmu. Kā piemēru mēs izmantosim Netflix. Tā kā straumēšanas pakalpojums vēl nav pieejams Tuvajos Austrumos, jums būs nepieciešams apmaksāts abonements un VPN. Tā kā Omānas valdība aizliedz daudzas vietnes papildus balss pārraides IP (VoIP) un Skype aizliegšanai, VPN ļaus jums arī tās izmantot. Pilni aizliegto priekšmetu saraksti parasti ir pieejami sabiedrībai.

Lai neļautu ziņkārīgajām acīm redzēt jūsu pārlūkošanas trafiku un izvairītos no ģeogrāfiskiem blokiem un aizliegtiem materiāliem, laba ideja ir izmantot VPN Omānā. Tiklīdz jūs reģistrēsities savam plānam, jūs varat atrast citus pakalpojuma izmantošanas veidus. Tikai šodien pierakstieties, lai pasargātu sevi. Cerams, ka mēs esam izskaidrojuši, kāpēc ir svarīgi izmantot VPN. Ja neesat pazīstams ar to, ko meklēt pakalpojumu sniedzējā, izvēles iespējas var būt milzīgas. Tomēr mēs jums to padarīsim vienkāršu.

Kāds ir vislabākais VPN Omānai?

Lai atbildētu uz šo jautājumu, mums jāaplūko vissvarīgākie faktori šajā apgabalā. Šie ir labākie, lai noteiktu vislabāko VPN Omānai.

 • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai aizsargātu lietotāju privātumu
 • Serveri, kas demonstrē labu sniegumu Omānas reģionā
 • Stingri nav žurnālu politikas
 • Nepietiekama tīkla stabilitāte, lai izvairītos no pakalpojumu pārtraukumiem
 • Iespēja apiet ģeogrāfiskos un satura ierobežojumus
 • Vairāku platformu atbalsts mobilajām lietotnēm, ieskaitot Amazon Firestick

Tagad mūsu labākā Omānas VPN saraksta sarakstā:

1. Labākais VPN Omānai: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Omānas ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar mūsu pieminētajām pilsētām. Pēc noklikšķināšanas uz pogas “izvēlēties atrašanās vietu” vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Āzijas Klusā okeāna reģionu un pēc tam atveriet Pakistānu (jo tā ir tuvākā vieta). Šajā brīdī noklikšķiniet uz savienojuma pogas. Veicot pārbaudi, mēs noskaidrojām, ka ātrums ir 21,70 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Omānai: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Omānas ātruma pārbaude CyberGhost

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Pakistānā (tuvākā servera atrašanās vieta), mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām saskarni. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet līdz Pakistānai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu valstī. CyberGhost tīklā ir iekļauti daži serveri Pakistānā. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri un ieguvām ātrumu 17.37 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

3. Labākais VPN Omānai: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

Šajā gadījumā mēs izmantosim serverus, kas atrodas Dubaijā. IPVanish jums joprojām noderēs, un tā ir lieliska izvēle, meklējot VPN pakalpojumu. Viņiem ir vairākas serveru atrašanās vietas reģionā, un parasti tā ir pamatota izvēle. Tas viņus padara par labu VPN izvēli, ko izmantot Omānai.

IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir spēcīgs ASV, Eiropā un Āzijā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV, Lielbritānija un citas. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Omāna ātruma pārbaude

IPVanish mitina serveri Dubajā, un jūs varat izveidot savienojumu ar to vai citiem, kas var būt tuvu. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Dubajā, dxb.c01.ipvanish.com, un konstatēja, ka ātrums ir 13,30 Mb / s. Tas noteikti spēj apstrādāt lielāko daļu lietu, kuras vēlaties darīt.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

4. Labākais VPN Omānai: HMA

HMA VPN

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 3,99 mēnesī (atlaide 67%)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Omānas ātruma pārbaude

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru atrašanās vietām, tad HideMyAss ir labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina vairākus VPN serverus šajā apgabalā, ieskaitot dažus Salalahā, Omānā. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāizvēlas “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, jāizvēlas “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Salalah. Pēc tam jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Salalah, lai pārbaudītu, un ātrums bija 47,42 Mbps.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN, un uz visiem jaunajiem lietotājiem attiecas 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

5. Labākais VPN Omānai: PureVPN

PureVPN

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,88 mēnesī (atlaide 74%)

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem paplašināties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu opciju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

PureVPN Omānas ātruma pārbaude

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Maskatā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Valsts izvēles rīks”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri, izmantojot cilni “Pārlūkot visus serverus”. PureVPN tīklā ir vairāki serveri, kas atrodas šajā apgabalā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 31,28 Mb / s.

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera vietām gan darbvirsmā, gan mobilajā ierīcē. PureVPN jaunajiem klientiem piedāvā 31 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet vietni PureVPN

Tātad jums tas ir. VPN pakalpojumi sniedz daudz labu priekšrocību, it īpaši, ja vēlaties piekļūt bloķētam saturam. Jūs esat laipni aicināti pārskatīt mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi saraksts citiem cērtiem, bet nevajadzētu to darīt. Mēs paredzam, ka jūs būsit apmierināti ar šeit piedāvātajām izvēlēm, jo ​​tās, kuras mēs minējām, ir vislabākās. Šīs izvēles tika izvēlētas drošības, servera atrašanās vietas, ātruma un cenas dēļ. Mēs arī meklējām pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu Tuvajos Austrumos vai jebkur citur, kur vēlaties izveidot savienojumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map