Labākie VPN operētājsistēmai Mac

MacOS CatalinaApple lietotāji var lejupielādēt jaunāko MacOS Katalīna par brīvu. Mēs veicām jaunināšanu neilgi pēc tam, kad Apple izlaida jaunāko Mac OS. Jaunās operētājsistēmas lejupielāde un instalēšana MacBook bija nepieciešama pusotra stunda. Mēs nekavējoties paņēmām laiku, lai pārbaudītu visus labākos VPN. Apskatīsim dažus no labākajiem Mac OS VPN. Tā kā daudziem Mac lietotājiem ir arī iPhone vai iPad, mēs izvēlējāmies VPN, kuriem ir pielāgotas Mac un iOS lietotnes. Mēs pārbaudījām katru Mac klientu un esam iekļāvuši visu darbībā esošo lietotņu ekrānuzņēmumus.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Pēc OS X Catalina lietošanas dažas stundas mums ļoti patīk estētika. Jaunais atjauninājums ir tīrāks un nodrošina labāku integrāciju ar iOS ierīcēm. Jaunās funkcijas pievienos jūsu darba produktivitāti un kopējo prieku. Gadiem ilgi lietojot datoru, mēs lielāko daļu laika izmantojam Apple produktus (iMac, MacBook, iPad, iPhone). Tas padara VPN operētājsistēmai Mac par galveno prioritāti.

Burtiski ir simtiem VPN pakalpojumu, bet tikai dažiem no tiem ir viegli izmantot Mac klientus. Lielākā daļa VPN sniedz norādījumus par VPN savienojuma manuālu iestatīšanu. Tas mums vienkārši nav pietiekami. Mēs vēlamies un gaidām to pašu pieredzi, kāda mums būtu ar personālo datoru mūsu iMac un MacBook ierīcēs. Tas ir grūti sasniedzams ar VPN, taču ir daži pakalpojumi, kurus mēs jūtamies ērti ieteikt.

Pēc brīža mēs kopīgosim labāko Mac OS VPN nodrošinātāju sarakstu. Kritērijs ir vienkāršs. Pirmkārt, pakalpojumam jābūt ātram un uzticamam. Viņiem gadu gaitā ir jāveido spēcīga reputācija. Visbeidzot viņiem absolūti jāpiedāvā pielāgots VPN klients MacOS un iOS lietotnei. Mēs neveicam manuālu VPN konfigurēšanu operētājsistēmā Mac, un jums tas arī nav jāveic.

Kāds ir labākais VPN operētājsistēmai Mac?

Lai noteiktu labāko Mac VPN sarakstu, mēs pievērsāmies šādiem kritērijiem:

 • Mēs meklējām VPN, kas piedāvā bieži atjaunināt savas Mac lietotnes
 • Priekšroka tiek dota lietotnēm ar uzlabotām funkcijām, piemēram, VPN nogalināšanas slēdzim
 • Ātrs ātrums un spēja atbloķēt populāros straumēšanas pakalpojumus
 • Augsts šifrēšanas līmenis, lai Mac aizsargātu jūsu privātumu
 • Nepieteikšanās politika, lai nodrošinātu, ka lietošanas žurnāli netiek glabāti privātuma dēļ
 • Papildu atbalsts iOS un Amazon Firestick ierīcēm

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir saraksts ar labākajiem VPN pakalpojumiem Mac lietotājiem:

1. Labākais VPN operētājsistēmai Mac: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN ir pazīstams ar savu gludo programmatūras dizainu, un nav labākas platformas, lai to parādītu, nekā Mac. Kā pēc brīža redzēsit, ExpressVPN Mac klienta jaunākā versija ir pilnveidota tā, ka, lai izveidotu savienojumu, jums ir jānoklikšķina tikai vienu reizi. Tie, kas vēlas vairāk kontroles, var mainīt servera atrašanās vietas un protokolus. Varat arī veikt ātruma testu. Tomēr klientam trūkst iespēju iestatīt nogalināšanas slēdzi vai pagriezt IP adreses. Iespējams, ka šīs iespējas tiks pievienotas nākotnē.

Kā jūs varat redzēt no attēla zemāk. lietotne ExpressVPN Mac ir ļoti vienkārša. Lietotnes izskats un darbība tiek pārnesta uz to Windows, iOS un Android versijām. Pirmais, ko pamanīsit, ir tas, cik tīrs ir interfeisa dizains, kad pirmo reizi palaižat lietotni. Varat izveidot savienojumu ar ieteikto serveri vai izvēlēties no saraksta ar vairāk nekā 100 serveru atrašanās vietām visā pasaulē.

ExpressVPN Mac klienta savienojums

Varat arī palaist ātruma testu, lai atrastu ātrāko servera atrašanās vietu. Tas notiks dažu minūšu laikā, taču ir vērts gaidīt, ja vēlaties atrast ātrāko savienojumu. Jūs ievērosit, ka zemāk esošajā ekrānuzņēmumā ir parādīts ātruma indekss, latentums un vairāku serveru lejupielādes ātrums. Kad pārbaude ir pabeigta, es iesaku jums izvēlēties serveri vēlamajā valstī ar visaugstāko ātruma indeksu. Spēlētāji vēlēsies pievērst īpašu uzmanību arī latentumam, jo ​​tas ietekmē nokavēšanos. Ātruma pārbaude parāda, ka Atlanta ir mūsu labākais risinājums ātrai veiktspējai.

ExpressVPN opciju ātruma pārbaude

Papildus ātruma testa veikšanai varat mainīt arī protokolus. Mac klients atbalsta OpenVPN (UDP un TCP), L2TP / IPSec un PPTP protokolus. Pēc noklusējuma lietotne automātiski izvēlas protokolu. Ja vēlaties to iestatīt pats, dodieties uz preferencēm un atlasiet kādu no iepriekš uzskaitītajiem protokoliem.

Jaunie VPN lietotāji patiešām novērtēs ExpressVPN Mac klienta dizainu. Saskarne ir norādīta un noklikšķiniet. Izvēlieties, kura servera atrašanās vietu vēlaties izveidot savienojumu, un programmatūra parūpēsies par pārējo. Lietošanas ērtībai ExpressVPN klienta programmatūrai un mobilajām lietotnēm es noteikti piešķiršu +.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN operētājsistēmai Mac: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Mac klients

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN operētājsistēmai Mac: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) ir labi pazīstama ar savu populāro VPN pakalpojumu, kā arī ar atbalstu organizācijām, kas cīnās, lai aizsargātu mūsu privātuma tiesības. Viņi izmanto atšķirīgu pieeju, izmantojot savu programmatūru. Tā vietā, lai būtu patstāvīgs klients, kas darbojas savā logā, PIA var piekļūt, izmantojot izvēlnes joslas ikonu. Daži lietotāji atzinīgi vērtē šo pieeju, bet citi to uzskata par mazāk vēlamu. Windows līdzīgajā versijā atradīsit tikpat augstu šifrēšanas līmeni un uzlabotās funkcijas, kādas PIA piedāvā viņu Mac klientam..

PIA Mac VPN lietotne

Lietotne PIA savā prezentācijā ir līdzīga atvērtā koda OpenVPN klientam. Lai izveidotu savienojumu ar jebkuru serveri, izvēlņu joslā noklikšķiniet uz ikonas PIA. Tas parādīs servera atrašanās vietu nolaižamo sarakstu. Mēs parādām augšējā saraksta sākumu. Lai izveidotu savienojumu, vienkārši noklikšķiniet uz jebkura servera vietas. Lietotnē var arī konfigurēt vairākus iestatījumus vai atstāt noklusējuma vērtības. PIA ir ļoti populārs starp P2P / torrent lietotājiem. Viņu nogalināšanas slēdža funkcija ir līdzīga tai, ko piedāvā IPVanish un VyprVPN. Lietotne atbalsta arī ostas pāradresāciju un uzlabotas funkcijas.

Ir vēl viens PIA Mac klienta aspekts, kuru noteikti vērts atzīmēt. Klientā varat iestatīt datu šifrēšanas, datu autentifikācijas un rokasspiediena šifrēšanas līmeņus. Noklusējuma iestatījumi ir AES-128 / SHA1 / RSA-2048, kas ir laba kombinācija lielākajai daļai lietotāju. Mac VPN lietotnē varat iestatīt šādas vērtības:

 • Datu šifrēšana – AES-128 / AES-256 / Blowfish / Nav
 • Datu autentifikācija – SHA1 / SHA256 / nav
 • Rokasspiediens – RSA-2048 / RSA-3072 / RSA-4096 / ECC-256k1 / ECC-256r1 / ECC-521

Kā jūs varat pateikt, PIA ļoti nopietni uztver lietotāju privātumu. Neatkarīgi no tā, vai plānojat izveidot savienojumu ar Mac, iOS, Windows vai Android, viņi jums ir nodrošināti ar pielāgotajām lietotnēm. Viņu tīkls nav tik liels, jo daži tāpēc pirms lēmuma pieņemšanas apsver jūsu mērķi. Ja PIA ir serveri jūsu vēlamajā vietā, jūs varat gūt labumu no centieniem, ko viņu komanda turpina ieviest pakalpojumā, un tas ir pilns programmatūras kompliments.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN operētājsistēmai Mac: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

Būtu grūti atrast labāk aprīkotu Mac VPN klientu nekā CyberGhost 7. Izstrādes komanda ir pārspējusi sevi ar vairākām uzlabotajām funkcijām, kas iekļautas Mac lietotājiem. Jūs atradīsit, ka programmatūras dizains ir intuitīvs. Lai gan ir daži pielāgojamie iestatījumi, lai izveidotu savienojumu, jums nav jāveic nekādas izmaiņas. Klients parūpēsies par jūsu savienojuma šifrēšanu. CyberGhost paplašina tādu pašu saskarni un funkcionalitāti arī viņu Windows, iOS un Android, kā arī Amazon Fire TV lietotnēs..

Kā redzat attēlā zemāk, CyberGhost lietotāja saskarne ir tīra. Lietotni var izmantot divos veidos. Pirmais ir samazināta versija, kas attēlota ekrānuzņēmuma sitiena labajā pusē. Lai izveidotu savienojumu ar labāko vietu, varat vienkārši noklikšķināt uz slīdņa. Ja vēlaties izvēlēties citu servera atrašanās vietu, varat atvērt dzelteno cilni, kas izvērš klientu. No turienes jūs varat izvēlēties jebkuru valsti, pilsētu un pat atsevišķu serveri no tūkstošiem izvēles. CyberGhost for Mac ir arī cilnes, kas palīdz atrast labākos serverus lejupielādei un straumēšanai. Tas ir diezgan noderīgi torrent lietotājiem un tiem, kuri vēlas atbloķēt straumēšanas pakalpojumus citos pasaules reģionos.

CyberGhost Mac lietotne

Varat arī iestatīt CyberGhost lietotni automātiski izveidot savienojumu jebkurā laikā, kad izmantojat nenodrošinātu Wi-Fi. Šī ir lieliska funkcija, kas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu ceļojuma laikā. Pārāk viegli ir izveidot savienojumu ar nenodrošinātu tīklu un aizmirst palaist savu VPN klientu. Es iesaku jums iespējot šo funkciju, ja bieži ceļojat. Varat arī iestatīt klientam automātiski atjaunot savienojumu jebkurā laikā, kad tas tiek atvienots. Funkcija “nogalināt slēdzi” aizsargā jūsu privātumu jebkurā laikā, kad tiek pārtraukts VPN savienojums, nokaujot internetu, līdz savienojums tiek atjaunots..

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN operētājsistēmai Mac: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

Mēs izvēlējāmies IPVanish savam labāko Mac VPN sarakstam, pamatojoties uz to augstākā līmeņa tīkla kvalitāti, kā arī uzlabotās funkcijas, kas tiek piedāvātas viņu Mac VPN klientā. Īpaši spēja iznīcināt jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad samazinās VPN. Šī funkcija ir labāk pazīstama kā VPN iznīcināšanas slēdzis, un tā palīdzēs saglabāt jūs anonīmu, līdz VPN atjaunos savienojumu. Programmatūra arī ļauj periodiski mainīt IP adresi.

Īsi apskatīsim Mac klientu. Lai uzzinātu vairāk par pakalpojumu, varat izlasīt mūsu IPVanish pārskatu. Pārskats ir ļoti padziļināts, un tajā ir lietotāja rokasgrāmata katrai pielāgotās lietotnes versijai (Mac, Windows, iOS, Android). Tā vietā, lai iedziļinātos tik daudz detaļās, mēs tikai pavirši apskatīsim lietotāja saskarni un dažas no šī ziņojuma opcijām. Kā redzat zemāk, programmatūra ļaus jums izvēlēties jebkuru servera atrašanās vietu no saraksta vai kartes. Jūs varat viegli paplašināt karti jebkurā reģionā, lai izvēlētos labāko servera atrašanās vietu.

IPVanish Mac servera izvēle

Papildus ērtai lietošanai, IPVanish ir ļāvis par punktu piedāvāt uzlabotus drošības līdzekļus Mac lietotājiem. Tas ir lieliski, jo daudzi pakalpojumu sniedzēji atpaliek no tādām atbalsta iespējām kā VPN nogalināšanas slēdzis un pagriežama IP operētājsistēmai Mac. Kā redzams zemāk redzamajā attēlā, tas tā nav gadījumā ar IPVanish. Mēs gājām uz priekšu un izcēlām VPN nogalināšanas slēdža funkciju. Lai iespējotu šo funkciju, vienkārši atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Nogalināt tīklu, ja tiek zaudēts VPN savienojums”. Tas palīdzēs nodrošināt jūsu privātumu, līdz VPN atjaunos savienojumu.

IPVanish Mac iestatījumi

Ir arī dažas citas pazīmes, kuras ir vērts pieminēt. Iesācējiem IPVanish komanda aizsargā Mac VPN lietotājus no DNS noplūdēm, iestatot jūsu DNS darboties caur viņu serveriem, kamēr tie ir savienoti ar jebkuru VPN serveri. Klientā varat iestatīt arī trešo personu DNS serverus, piemēram, Google vai OpenDNS. Es iesaku jums izmantot IPVanish DNS izšķirtspējai, kad izmantojat viņu pakalpojumu, bet tikai gadījumā, ja vēlaties doties kopā ar citu trešo personu, šeit ir norādītas dažu galveno iespēju DNS adreses. Šie visi ir publiski DNS serveri, tāpēc par to izmantošanu nav jāmaksā.

 • Google – 8.8.8.8 un 8.8.4.4 (IPv4) vai 2001: 4860: 4860 :: 8888 un 2001: 4860: 4860 :: 8844 (IPv6)
 • OpenDNS – 208.67.222.222 un 208.67.220.220 (IPv4) vai 2620: 0: ccc :: 2 un 2620: 0: ccd :: 2 (IPv6)
 • Komodo – 8.26.56.26 un 8.20.247.20 (IPv4)

Papildus viņu Mac klientam jūs atradīsit līdzīgu izskatu un izjūtu viņu Windows programmatūrā. IPVanish komanda ir arī izstrādājusi jaukas mobilās lietotnes iOS un Android. Tas, kas jums varētu šķist pārsteidzoši, ir tas, ka viņi pirms Windows bija izstrādājuši VPN nogalināšanas slēdzi operētājsistēmai Mac. Tas parāda to, ka viņi ir veltīti Mac lietotājiem, un ir atsvaidzinošs tiem no mums, kuri gadu gaitā ir cīnījušies, lai atrastu kvalitatīvu VPN programmatūru Mac..

Apmeklējiet IPVanish

6. Labākais VPN operētājsistēmai Mac: Surfshark

Surfshark

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 1,99 mēnesī (atlaide 83%)

Surfshark savu VPN pakalpojumu sāka ieviest 2018. gadā. Kopš tā laika uzņēmums sabiedrībā ir diezgan izveicīgs. Komanda turpina pieaugt un savam ātrgaitas tīklam pievieno serveru atrašanās vietas. Viņi ir koncentrējušies uz privātumu un vērtību. Pakalpojumā ir iekļautas papildu funkcijas, piemēram, CleanWeb (bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru), Whitelister (sadalīta tunelēšana), MultiHop dubultā VPN, iznīcināšanas slēdzis, privāts DNS un aizsardzība pret noplūdi..

Ar lielu serveru tīklu visā pasaulē, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Premium un Amazon Prime, ir daudz iespēju baudīt šo pakalpojumu. Jūs varat piekļūt Amazon Prime Video vairākos reģionos, tostarp ASV, Vācijā un Lielbritānijā. Windows klients dod jums iespēju izveidot savienojumu ar fizisko serveru atrašanās vietām, virtuālajiem serveriem (vislabāk piemērotiem ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai), serveriem, kas atbalsta P2P izmantošanu, un MultiHop serveriem.

Surfshark Mac klients

Vērtībai un funkcijām Surfshark ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ierobežojumus. Visas viņu VPN lietotnes tika izstrādātas ar līdzīgu lietotāja interfeisu un ir viegli lietojamas. Jūs varat bez riska reģistrēties neierobežotā VPN kontā, jo Surfshark piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet Surfshark

7. Labākais VPN operētājsistēmai Mac: StrongVPN

SpēcīgsVPN

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,37 mēnesī (atlaide 41%)

StrongVPN ir pionieris personīgajā VPN telpā. Viņi piedāvāja VPN piekļuves gadus pirms dažiem citiem zīmoliem šajā nozarē. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties aizsargāt savu privātumu Wi-Fi tīklos vai atbloķēt citu valstu saturu, jūs atradīsit StrongVPN. Viņiem ir pilns klientu programmatūras klāsts, ieskaitot jauku lietotni Mac lietotājiem. Patiesībā es dodu priekšroku viņu Mac klientam, nevis Windows. Tam ir tīrāks dizains un dažas papildu funkcijas, kas palīdzēs jums izvēlēties ātrāko serveri. Pārleksim pa labi un apskatīsim, ko viņi var piedāvāt Mac faniem.

Ko jūs meklējat VPN pakalpojumā? Ja jūsu sarakstā ir daudz vienkāršības, mēs ļoti iesakām StrongVPN. Viņu Mac klientam trūkst dažas uzlabotas funkcijas, ko piedāvā IPVanish, taču tas to kompensē, piedāvājot tīru, viegli orientējamu lietotāja saskarni. Kā redzams no mūsu attēliem zemāk, StrongVPN ir izstrādājis savu Mac lietotni ērtākai lietošanai. Tie, kas precīzi zina, kur vēlas, var vienkārši izvēlēties servera atrašanās vietu un noklikšķināt uz savienot. Tieši tā. Vairs nav izskaidrojuma. Ja vēlaties vairāk iedziļināties aiz ainas, varat, bet tas nav jādara. Vienkārši noklikšķiniet vienu reizi, lai izveidotu savienojumu, un pēc tam vēlreiz, lai atvienotos. Tas nevarētu kļūt daudz vienkāršāk. Tāpēc StrongVPN ir viens no mūsu iecienītākajiem VPN pakalpojumiem gan Mac, gan iOS lietotājiem.

StrongVPN Mac klients

Vai vēlaties iedziļināties klientā? Apskatīsim dažas no iespējām, kas pieejamas tiem, kuri vēlas vairāk kontrolēt savu VPN savienojumu. Iesācējiem varat izmantot viņu servera pārslēdzēju, lai pārbaudītu katras servera atrašanās vietas ātrumu. Saskarne ļauj jums izvēlēties vienu serveri vai vairākus serverus, lai tos vienlaikus pārbaudītu. Rezultātus varat redzēt zemāk. Koncentrējieties gan uz ping laiku, gan lejupielādes (DL) ātrumu. Jo mazāks ping laiks, jo labāk. Pārbaude rāda, ka mēs varētu gaidīt zemu latentumu, ātru savienojumu ar Atlantu, un tieši to mēs arī ieguvām.

Lietotnē varat arī iestatīt vairākas preferences. Daži ekrāni ir diezgan tehniski un sniedz jums lielāku elastību lietotnes lietošanā. Mēs apzināmies pamatus. Lai pārslēgtu protokolus, noklikšķiniet uz cilnes Papildu. Jūs varat izvēlēties starp PPTP, L2TP, SSTP, IPSec un OpenVPN. Iesakām pēc iespējas labāk izmantot ātrumu un uzticamību, izmantojot OpenVPN (UDP).

StrongVPN Mac - opcijas

StrongVPN neapstājas ar Mac, taču mēs noteikti novērtējam viņu uzmanību uz Apple lietotājiem. Jūs varat sagaidīt tādu pašu kvalitātes līmeni jebkurā laikā, kad sazināties ar viņu atbalsta komandu. Tieši tad visvairāk rāda papildu gada pieredze. StrongVPN dalībnieki var lejupielādēt pielāgotas lietotnes operētājsistēmām Mac, Windows, iOS un Android. Varat arī izmantot viņu ceļvežus, lai iestatītu VPN pakalpojumu, lai tas darbotos caur jūsu maršrutētāju. To darot, viss jūsu tīkls tiks aizsargāts ar vienu VPN kontu, kas paplašina atbalstu spēļu konsolēm un citām savienotajām ierīcēm.

Apmeklējiet vietni StrongVPN

VPN nozare ir ļoti konkurētspējīga, un uzņēmumi sāk vairāk pievērsties Mac lietotājiem. Viņi zina svarīgas detaļas un pavada laiku un resursus, kas nepieciešami Mac un iOS izstrādāšanai. Vai mūsu sarakstā nav jūsu iecienītākā VPN pakalpojuma? Ja tā, lūdzu, dalieties tajā ar mums @VPNFan tāpēc mēs varam to pārbaudīt un apsvērt to nākamajam ceturkšņa atjauninājumam.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map