OregonaOregona ir piekrastes štats, kas atrodas ASV rietumu krastā. Tajā dzīvo apmēram 4,19 miljoni iedzīvotāju, un tā nav intensīvi apdzīvota. Ir daudz iemeslu apmeklēt šo gleznaino stāvokli. Sākot no skaistajiem kalnu un okeāna kontrastiem līdz ļoti labi zināmām universitātēm un daudzām citām, jūs atradīsit daudz ko darīt. Jums arī šķitīs, ka ir ļoti svarīgi izmantot VPN ikreiz, kad izveidojat savienojumu ar publisko WiFi. Pēc brīža mēs izskaidrosim, kāpēc. Vispirms apskatiet mūsu sarakstu ar labākajiem Oregonas VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 IPVanish 4,87 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 52. lpp Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Ar visu valsts dabisko skaistumu jums būs daudz darāmā. Tomēr jums var būt nepieciešams arī publisks WiFi. Ja tā, tad jums veicas, ir daudz vietu, kur to izmantot. Tas tomēr nozīmē arī to, ka apkārt ir kiberkrekli. Tā kā ir lielas koledžas un citas lietas, varat derēt, ka noziedznieki gaida, lai to izmantotu. Tāpēc VPN lietošana ir noderīga. Savienojums ar serveri šifrēs jūsu savienojumu un ikvienam būs daudz grūtāk nozagt jūsu privātos datus.

Nākamais iemesls VPN izmantošanai, atrodoties Oregonas štatā, ir palīdzēt jums apieties ar elektrības padeves pārtraukumiem. Neatkarīgi no tā, vai esat ventilatoru no Blazers, Bebriem, Pīlēm vai citiem, iespējams, ka jūs tiksit bloķēts, ja mēģināt skatīties spēli tiešsaistē. Šī iemesla dēļ jūs izmantotu VPN, lai izveidotu savienojumu ar citu reģionu vai apgabalu. To darot, jūs mānāt bloķējošo programmatūru domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Pēc tam jūs varēsit izbaudīt visas spēles, kā jūs parasti darītu.

Kāds ir labākais Oregonas VPN?

Lai arī štatā pastāv bažas par drošību, svarīga ir arī elektrības padeves pārtraukšana un ģeogrāfiskie ierobežojumi. Šī iemesla dēļ mēs izmantosim dažādus faktorus, lai palīdzētu mums noteikt, kāds ir labākais Oregonas VPN.

  • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai aizsargātu jūsu privātumu, atrodoties stāvoklī
  • Vairāku platformu mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
  • Pakalpojumu sniedzēji, kas lietotājiem piedāvā stingru bez žurnālu politiku
  • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir VPN serveri, kuri šajā reģionā darbojas labi
  • Iespēja apiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu Oregonā un apkārtējos reģionos
  • Augsta tīkla stabilitāte, kas palīdzēs izvairīties no pārtrauktiem savienojumiem
  Labākie Montanas VPN

Un tagad rūpīgi izpētiet dažus no labākajiem Oregonas VPN.

1. Labākais VPN Oregonā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam atveriet Sietlu. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveri Sietlā un pārbaudījām ātrumu Portlendā, Eugene un Corvallis. Kā redzat, veiktspēja bija lieliska ar lejupielādes ātrumu ap 125 Mbps visās 3 pilsētās.

ExpressVPN Oregonas ātruma pārbaude

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

  Labākie VPN NFL Game Pass 2023. gadā

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais VPN Oregonā: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Oregonas štatā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs izveidojām savienojumu ar IPVanish serveri Sietlā un pārbaudījām ātrumu Portlendā, Eugene un Corvallis. Mēs atradām ātrumu diapazonā no 119 Mbps līdz 126 Mbps.

IPVanish Oregon ātruma tests

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

  Labākie VPN Eero WiFi

Skatīt IPVanish piedāvājumus

3. Labākais VPN Oregonā: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 67%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojas labi šajā reģionā. Kad mēs izveidojām savienojumu ar Sietlas serveri un pārbaudījām ātrumu Portlendā, Eugene un Corvallis, mēs saņēmām ātrumu aptuveni 125 Mbps.

PIA Oregonas ātruma tests

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no tikai USD 3,33 mēnesī.

Skatīt PIA piedāvājumus

Ir daudz labu iemeslu, lai VPN izmantošanai Oregonas laikā, un mēs jums piedāvājām lieliskas pakalpojumu sniedzēja izvēles. Tomēr varat apskatīt mūsu pakalpojumu sniedzējus mūsu 10 labāko VPN sarakstā, lai iegūtu vairāk iespēju. Viņi visi darbosies labi, taču mēs izdarījām izvēli, pamatojoties uz vairākiem faktoriem. Tādā veidā mēs optimizējām savu izvēli attiecībā uz Oregonu Neatkarīgi no tā, ko jūs plānojat tur darīt, VPN aizsardzība ir laba ideja. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat aizsargāt savu privātumu, izvēloties sev piemērotāko opciju.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me