Labākie VPN par kopējo karu: Warhammer II

Warhammer2Kopējais karš: Warhammer II (bieži tiek dēvēts tikai par Warhammer II) ir uz gājieniem balstīta stratēģija un reālā laika taktikas video spēle, ko ražo Sega spēles. Tā tika izlaista operētājsistēmai Windows 2017. gada septembrī, bet MacOS un Linux – 2018. gada novembrī. Protams, spēle ir populārā seriāla Warhammer turpinājums. Jūs varat iesaistīties diplomātijā un cīnīties pret AI kontrolētām darbībām. Tā kā seriāls ir tik populārs un jūs varat to spēlēt kā daudzspēlētājs, spēle laiku pa laikam noteikti būs aizņemta. Tas ir liels iemesls, kāpēc mēs iesakām izmantot VPN, spēlējot spēli. Ir arī citi iemesli, bet mēs jums pēc brīža pastāstīsim vairāk par tiem. Vispirms apskatīsim labākos VPN Total War: Warhammer II.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Šī stratēģijas spēle ir diezgan plaša, un jūs pārvietojat savas armijas pa karti pēc kārtas. Spēles sacīkstēs ietilpst Lizardmen, High Elves, Dark Elves, Skaven, kā arī Tomb Kings un Vampire Coast. Katrā no spēlējamām sacīkstēm ir savs sižets un sižeti. Varat arī spēlēt kampaņas ar citu spēlētāju co-op režīmā vai pat no vienas galvas uz otru.

Ir vairāki veidi, kā VPN jums palīdzēs, spēlējot spēli. Tā kā jūs varat izveidot savienojumu ar vienu, varat izvēlēties mazāk aizņemtu reģionu, kurā spēlēt savu spēli. Konkurenti zina, ka spēles ātrums ir svarīgs. Kopējā kara gadījumā: Warhammer II, nokavējums var radīt atšķirību starp jūsu spēles uzvarēšanu vai zaudēšanu. Ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs sāk traucēt jūsu darbību, spēle tiks pārtraukta. Šīs problēmas risinājums ir izveidot savienojumu ar VPN, lai šifrētu trafiku. Ja pakalpojumu sniedzējs meklē īpašus modeļus, pakalpojums jūsu pakalpojumu sniedzēju neļaus to redzēt.

Vēl viens labs iemesls savienojumam ar VPN ir palīdzēt novērst DDos (Distributive Denial of Service – DDos) uzbrukumus. Neviens nevēlas tikt izslēgts no spēles Total War: Warhammer II. Tas var būt ļoti neapmierinošs, it īpaši, ja strādājat pie savas civilizācijas veidošanas. Šī iemesla dēļ jūs varat novērst šo problēmu, izveidojot savienojumu ar serveri citā reģionā. Tam vajadzētu ātri atrisināt problēmu.

Kāds ir labākais VPN kopējais karš: Warhammer II?

Lai vislabāk atbildētu uz šo jautājumu, lūdzu, apsveriet dažus faktorus. Mūsu kritēriji būs saistīti ar ātrumu un piekļuvi. Tikai tad mēs varam jums pateikt, kāds ir labākais VPN Total War: Warhammer II.

 • Pakalpojumu sniedzēji ar iespēju apiet ugunsmūrus un ģeogrāfiski bloķētu saturu, lai jūs varētu piekļūt saturam neatkarīgi no atrašanās vietas
 • Lieli un stabili tīkli ar augstu tīkla stabilitāti, lai samazinātu atvienojumu skaitu spēlējot
 • Pakalpojumu sniedzēji ar ātriem serveriem dažādos reģionos, lai palīdzētu nodrošināt vislabāko ātrumu, kad spēlējat Total War: Warhammer II
 • Spēcīga šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu un palīdzētu novērst DDoS uzbrukumus
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem

Zemāk redzat padziļinātu ieskatu dažos no labākajiem VPN Total War: Warhammer II.

1. Labākais VPN kopējam karam: Warhammer II: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN kopējam karam: Warhammer II: NordVPN

NordVPN

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN kopējam karam: Warhammer II: PIA

Privāta piekļuve internetam

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

Mēs izmantojam PIA Windows klientu, un iestatīšanas un izmantošanas ziņā tas nav daudz. Tomēr jūs nevēlaties novērtēt pakalpojumu par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat zemāk, PIA tīkls ir diezgan ātrs galvenajās vietās ap Amerikas Savienotajām Valstīm.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privātā interneta piekļuve dalībniekiem piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN kopējam karam: Warhammer II: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN kopējam karam: Warhammer II: IPVanish

IPVanish

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Ir pamatoti iemesli VPN izmantošanai, kad spēlējat Total War: Warhammer II. Laba ideja ir sākot no ugunsmūru ģeogrāfisko ierobežojumu novēršanas skolā vai darbā līdz pašiem sevi pasargāt no DDoS uzbrukumiem un beidzot ar cīņu pret kavēšanos, spēlējot konkurenci. Citas iespējas varat atrast vairāk vietnē top 10 VPN saraksts. Viņi visi darbosies labi, taču mēs pieņēmām lēmumus, lai vislabāk optimizētu jūsu pieredzi ar Total War: Warhammer II. Tādā veidā jūs varat izvairīties no kavēšanās, iegūt vislabāko iespējamo ātrumu un novērst DDoS uzbrukumus. Izlasot mūsu ceļvedi, mēs varam jums palīdzēt atrast labākās iespējas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map