Labākie VPN Reikjavīkā, Islandē

ReikjavīkaReikjavīka ir Islandes galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Tas atrodas Faksa līča dienvidu krastā, un tā iedzīvotāju skaits ir 128 000. Jūs atradīsit, ka daudzi apmeklētāji dažādu iemeslu dēļ dodas uz pilsētu un valsti. Sākot no ziemeļblāzmas vērošanas līdz Imagine Peace Tower apmeklējumam un citur, jūs nevēlaties palaist garām nevienas pasaules valsts ziemeļu galvaspilsētu. Apmeklējot, jūs tomēr vēlēsities izmantot VPN, atrodoties publiskajā WiFi. Pēc dažiem mirkļiem mēs jums pastāstīsim vairāk. Pirms mēs to darām, lūdzu, apskatiet mūsu labākos Reikjavīkas VPN.


RankProviderPriceVisitVPN statistika
Redaktoru izvēleExpressVPNExpressVPN cenaApmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
ExpressVPN statistika
2NordVPNNordVPN cenaApmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
NordVPN statistika
3CyberGhostCyberGhost cenaApmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
CyberGhost statistika

Apskatot Freedomhouse.org ziņojumu, Islande ir viena no brīvākajām vietām pasaulē. Tas nenozīmē, ka jūs tomēr varat ļaut sardzei. Kamēr Reikjavīkas un Islandes valdība jūs neuzraudzīs, ir arī citi, kas izmantos pilsētas brīvību. Var derēt, ka viņi tikai gaida iespēju atrast neaizsargātu lietotāju. Izmantojot VPN, trafiks tiek nodrošināts un šifrēts. Tas šiem noziedzniekiem ļoti apgrūtina piekļuvi jūsu privātajai informācijai.

Kaut arī Reikjavīkā vai Islandē gandrīz nav cenzūras, jūs joprojām varat izmantot otro iemeslu, lai izmantotu VPN. Tas ir, lai izvairītos no ģeogrāfiski ierobežota satura. Ja vēlaties piekļūt saturam no sava dzimtā reģiona vai pat tā, kas atrodas ārpus Islandes, parasti jums to liedz. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar VPN reģionā, kuram vēlaties piekļūt, un jums toreiz nevajadzētu radīt nekādas problēmas. Tas ir tāpēc, ka maldina bloķējošo programmatūru domāt, ka atrodaties kaut kur citur.

Kāds ir labākais VPN Reikjavīkā?

Lai noteiktu Reikjavīkas labāko VPN sarakstu, mēs pievērsāmies šādiem kritērijiem. Jūs ievērosiet, ka mēs vairāk koncentrējamies uz otro iemeslu, nevis uz pirmo.

 • Iespēja atbloķēt populāros straumēšanas pakalpojumus no jūsu dzimtā reģiona vai citiem reģioniem
 • VPN serveri, kas labi darbojās Reikjavīkā
 • Liels un stabils tīkls, kas palīdzēs novērst atvienojumus
 • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
 • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt privātumu
 • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem nav žurnālu politikas

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir Reikjavīkas labāko VPN pakalpojumu saraksts:

1. Labākais VPN Reikjavīkā: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai palīdzētu atbloķēt piekļuvi lieliskam ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV un Kanādas ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Šī problēma var rasties ar serveriem Ukrainā (tuvākā atrašanās vieta). Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Eiropu un pēc tam atveriet Islandi. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad mēs pārbaudījām serveri Reikjavīkā, ātrums bija 119.00 Mbps.

ExpressVPN Reikjavīkas ātruma pārbaude

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Reikjavīkā: NordVPN

NordVPN

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja vēlaties abonēt ilgāku laika periodu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Ukrainā mitina vairākus serverus (tā kā tā ir tuvākā vieta. No konsoles, noklikšķinot uz 3 horizontālajiem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentus. Mēs pārbaudījām) serveris, kas atrodas Reikjavīkā, un lejupielādes ātrums bija 112,79 Mbps.

NordVPN Reikjavīkas ātruma pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 2,99 USD ar 3 gadu dalību.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Reikjavīkā: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Reikjavīkā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Ukrainai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu Islandē. CyberGhost tīklā ir iekļauti daži serveri Reikjavīkā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Reikjavīkā. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 110,52 Mbps.

Reikjavīkas ātruma pārbaude CyberGhost

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam no vienkārši Mēnesī 2,75 USD viņu pašreizējās paaugstināšanas laikā.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Lai gan jūs nedomājat, ka Reikjavīkā jums ir nepieciešams VPN, ir daži pamatoti iemesli, kāpēc to izmantot. Ja vēlaties redzēt citas iespējas, nevis tās, kas minētas iepriekš, lūdzu, apskatiet pakalpojumu sniedzējus mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Visām šī saraksta iespējām vajadzētu darboties labi, taču mēs izdarījām izvēli, pamatojoties uz vairākiem faktoriem. Tā mēs optimizējām savu izvēli attiecībā uz Reikjavīku. Neatkarīgi no darbībām pilsētā, VPN aizsardzība ir laba ideja, izmantojot internetu. Lietojot mūsu ceļvedi, jūs varat pieņemt pareizo lēmumu, lai tas atbilstu jūsu vajadzībām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map