Labākie VPN serveri Limā, Peru

Limā, PeruLima ir lielākā un galvaspilsēta Peru. Pilsētā ir 9,75 miljoni iedzīvotāju un tā atrodas valsts centrālajā krastā. Nav grūti saprast, kāpēc Lima ir tik populāra. No brīnišķīgā klimata līdz augošajai ekonomikai ir daudz pozitīvu trūkumu. Ja plānojat apmeklēt pilsētu un plānojat izmantot internetu, vēlēsities izmantot VPN. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu un atbloķēt visus ierobežojumus. Šeit ir daži no labākajiem VPN, ko izmantot Limā.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2HMA Pro VPN3,99 USDHideMyAss280
3IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
4NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Inku cilvēki vispirms apdzīvoja apgabalu, kas pazīstams kā Lima. 1532. gadā spāņu konkistadori pieveica inku valdnieku, lai atrastu galvaspilsētu. Nākamajā gadsimtā pilsēta uzplauka kā plaša tirdzniecības tīkla centrs. 1687. gadā Peru zemestrīce iznīcināja lielāko daļu pilsētas ēku. 1746. gadā pilsētu postīja vēl viena zemestrīce.

Virzoties uz modernākiem laikiem, tā atrašanās vieta ir palīdzējusi pilsētai saglabāt tās kā galvenā tirdzniecības centra statusu. Pilsētas rūpniecība un ekonomika ir diezgan plaša. 2003. gadā pilsēta bija atbildīga par 53% no valsts iekšzemes kopprodukta. Daži no iemesliem, kādēļ cilvēki apmeklē pilsētu, ir komerciālās iespējas, arhitektūra, muzeji, teātra skatuves un daudz ko citu.

Ja jūs būsit viens no daudzajiem pilsētas tūristiem un plānojat izmantot internetu, jums jāizmanto VPN. Tas ir, lai aizsargātu jūsu privātumu, un pirmais iemesls VPN izmantošanai. Kamēr Peru valdība aktīvi neliedz un neuzrauga pilsoņus, jūs joprojām varat uzsākt kibernoziedzniekus. Varat derēt, ka viņi tikai gaida, lai saņemtu jūsu privātos un personiskos datus. Pieslēdzoties VPN, zagļiem ir daudz grūtāk nozagt jūsu slepenos datus.

Otrs iemesls VPN izmantošanai Limā ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Peru nav ierobežojumu tam, ko jūs varat vai ko nevarat apskatīt. Tomēr jūs joprojām saskarsities ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Šie ir noteikumi, kurus uzņēmumi uzliek, lai lietotāji neredzētu saturu ārpus mērķa apgabala. Ja vēlaties piekļūt saturam no sava mājas vai pat no cita reģiona, jums būs jāpieslēdzas serverim citā vietā, lai to varētu baudīt. Kad jūs to darāt, tas bloķē bloķējošo programmatūru domām, ka atrodaties kaut kur citur.

Šie ir labākie iemesli izmantot VPN, ja plānojat apmeklēt Limu. Ir citi, bet jūs redzēsit, kāpēc tie ir svarīgi. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem vai pasargāt sevi no identitātes zādzībām, VPN pakalpojumu sniedzēji nodrošinās jūs. Tagad mums vajadzēs kādu laiku, lai palīdzētu jums ar jūsu iespējām.

Ienāksim pa labi un apskatīsim labākos Limas VPN.

1. Labākais VPN uzņēmumam Lima: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Lima ātruma tests

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nevajadzēs izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi” un pēc tam atvērt Dienvidameriku. No turienes jūs varat atlasīt Peru, jo tām Kuskā ir serveris. Tomēr, ja vēlaties vislabāko veiktspēju, iesakām izveidot savienojumu ar serveri Brazīlijā. Kā redzat, mēs apgabalā pārbaudījām serveri, un ātrums bija 118,07 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Limai: HMA

HMA VPN

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 3,99 mēnesī (atlaide 67%)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Lima ātruma tests

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru vietām, tad HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina daudzus VPN serverus visā Dienvidamerikā, ieskaitot dažus Kusko (tuvākā vieta Limai). Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Kusko. No turienes jūs varat izvēlēties Kusko, Peru servera atrašanās vietu. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, lai pārbaudītu, un ātrums bija 96,69 Mbps.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN, un uz visiem jaunajiem lietotājiem attiecas 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

3. Labākais Lima VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

Lima ir Peru galvaspilsēta un galvenā vieta daudziem uzņēmumiem. Jūs varat pamanīt, ka VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikā nekā lielākajai daļai citu uzņēmumu mūsu sarakstā. Tas padara IPVanish par vienu no mūsu galvenajām izvēlēm VPN pakalpojumam, atrodoties Limā.

Kopā ar lielu nospiedumu Amerikā, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Amerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Lima ātruma tests

IPVanish mitina 8 serverus Riodežaneiro (jo tā ir tuvākā pilsēta), un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem, kuru vēlaties. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Riodežaneiro un atklājām, ka ātrums ir 87,78 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

4. Labākais VPN uzņēmumam Lima: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Lima ātruma tests

NordVPN Brazīlijā uztur vairākus serverus. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri, kas atrodas Brazīlijā uz Limu, un lejupielādes ātrums bija 56,10 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

5. Labākais VPN uzņēmumam Lima: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Lima ātruma pārbaude

Tā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri netālu no Limas, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet līdz Brazīlijai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu valstī. CyberGhost tīklā ir daži serveri Sanpaulu. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Limai. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 28,42 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Tur jums ir labākās VPN iespējas, ko izmantot, atrodoties Limā. Tomēr jūs vienmēr varat ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Peru serveros atradīsit vairākas izvēles. Mēs lēmumus balstījāmies uz drošību, ātrumu, uzticamību un cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus, kuriem ir serveri Peru. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko ātrumu. Ja plānojat veikt straumēšanu, svarīgi ir labi ātrumi. Mūsu sarakstā nav sliktu izvēļu, jo viņiem visiem ir labi tīkli. Izmantojot mūsu ceļvedi, lai palīdzētu jums, jūs varat pieņemt labāko lēmumu, kas jums palīdzēs.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map