Labākie VPN Seulā

Seula, DienvidkorejaSeula, Dienvidkoreja ir galvaspilsēta un lielākā metropole valstī. Tā strauji augošā ekonomika un stratēģiskā atrašanās vieta ir padarījusi šo pilsētu, kurā ir nedaudz vairāk par 10 miljoniem cilvēku, par pasaules līderi. “Brīnums uz Hanas upes” ir pārveidojis Seulu par 4. lielāko metro ekonomiku un 4. lielāko ienākumu tūrismā pasaulē. Ja esat viens no šiem tūristiem vai biznesa ceļotājiem un jums ir jāizmanto internets, jūs to nevēlaties darīt bez VPN. Pēc brīža mēs jums piedāvāsim dažus iemeslus. Vispirms apskatiet mūsu galvenos ieteikumus par labākajiem VPN, ko izmantot, atrodoties Seulā.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
3HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280

Seulas vēsture sniedzas līdz pirmajām apmetnēm šajā apgabalā. Tie notika ap 4000 pirms mūsu ēras. Tomēr pilsēta savu vārdu Wiryeseong ieguva tikai līdz 18 BC. Tajā laikā valdnieki to padarīja par Baekjē galvaspilsētu. Ja ceļojat uz pilsētu, jūs joprojām varat redzēt vairākas sienas, kas datētas ar šo laika periodu. Kopš tām dienām pilsēta vairākas reizes ir mainījusies un nosaukusi nosaukumus.

Pēc simtiem gadu ilgas izolācijas pilsēta atvēra savus vārtus ārzemniekiem. Tieši tad Seula sāka modernizēties. Par galvenajiem pilsētas tirdzniecības partneriem kļuva Francija un Amerika. Faktiski Seula bija pirmā pilsēta Austrumāzijā, kas karaļa pilī ieviesa elektrību. Pilsētai bija sava veida vara tikai 11 gadus pēc amerikāņiem, pateicoties nolīgumiem ar Edison Illuminating Company.

Mūsdienās Seula ir ekonomisks spēks pasaulē. Dažiem Korejas uzņēmumiem ir globāla klātbūtne, un jūs, iespējams, atradīsit tos visur. To skaitā ir elektronikas uzņēmums Samsung, kas ražo visu, sākot no ledusskapjiem un beidzot ar smago rūpniecības aprīkojumu, beidzot ar viedtālruņiem un Hyundai / Kia motoruzņēmumu. Lai arī bizness pilsētai ir milzīgs trūkums, ceļotāji var izbaudīt arī citas lietas. Tas ietver vēsturiskas vietas, orientierus, iepirkšanās centrus un daudz ko citu. Tajā pat ir viena no pasaules lielākajām kristiešu draudzēm pasaulē, kurā ir aptuveni 830 cilvēku.

Tiem, kas ceļo uz Seulu, ir dažas lietas, kas jums jāatceras. Pēc lieluma pilsēta ir gandrīz divreiz blīvāk apdzīvota nekā Ņujorka. Tas nozīmē, ka laiku pa laikam jūs varat justies mazliet pārpildīts. Ja jums tur ir nepieciešams izmantot internetu, jūs vēlaties izveidot savienojumu ar VPN, lai aizsargātu savu privātumu. Tā kā pilsēta gadā uzņem 10 miljonus apmeklētāju, nav grūti saprast, ka kibernoziedznieki ir visur. Viss, kas jums jādara, ir izveidot drošu savienojumu ar jūsu izvēlēto VPN serveri. Tas zagļiem padara daudz grūtāk nozagt jūsu slepeno informāciju.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ierobežotu saturu. Dienvidkorejā nav daudz likumu par cenzūru. Tomēr daži lauki ir aizliegti. Kā jūs varētu nojaust, pro-Ziemeļkorejas vietnes ir aizliegtas, tāpat kā dažas citas. Tomēr jums joprojām būs nepieciešams VPN, lai izvairītos no ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem. Izmantojot VPN, lai izveidotu savienojumu ar serveri citā vietā, jūs varat novērst ģeogrāfiskos ierobežojumus apgabalā, kuru vēlaties apskatīt. Programmatūra uzskatīs, ka atrodaties kaut kur citur, tāpēc varat apskatīt, kā vēlaties.

Iepriekš jūs esat atradis labākos iemeslus VPN izmantošanai Seulā. Tomēr var būt arī citi, kurus jūs atklāsit, kad pierakstīsities uz pakalpojumu. Neatkarīgi no tā, vai jūsu mērķis ir aizsargāt jūsu privātumu no ziņkārīgo acīm, izvairīties no cenzūras un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, vai abiem, jūs esat aptverti VPN.

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Seulas VPN.

1. Labākais VPN Seulā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Seulas ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Āziju un pēc tam atvērt Dienvidkoreju, Seulā mēs pārbaudījām serveri un ātrums bija 55.85 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Seulā: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Seula, Dienvidkoreja ir nozīmīgs biznesa centrs pasaulē. Tāpēc mēs priecājamies redzēt, ka pilsētā ir serveri. Jūs varat sagaidīt, ka IPVanish labi darbosies visā pilsētā visās daļās. Viņu tīkls vienmēr ir bijis ātrākais VPN Āzijā mūsu ātruma pārbaudēs. Jūs atradīsit arī vairākas serveru atrašanās vietas valstīs visā Āzijā un visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tas viņus padara par vienu no mūsu galvenajām izvēlēm, ko izmantot, atrodoties Seulā.

IPVanish Seulas ātruma pārbaude

IPVanish mitina 4 serverus Seulā, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram sel-a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Seulā, sel-a06, un konstatējām, ka ātrums ir 63,22 Mb / s..

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

3. Labākais VPN Seulā: HMA

HMA VPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par 2,99 USD mēnesī (75% atlaide)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Seulas ātruma pārbaude

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru vietām, tad HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina daudzus VPN serverus visā Āzijā, ieskaitot dažus Seulā. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Seula. No turienes jūs varat izvēlēties Seulas, Dienvidkorejas servera atrašanās vietu. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, lai pārbaudītu, un ātrums bija 8.68 Mbps.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no tikai 4,99 USD mēnesī un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju..

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

Mēs uzskatām, ka tikko sniegtās iespējas ir labākā izvēle, ko izmantot, atrodoties Seulā. Tomēr jūs vienmēr varat justies brīvi, apskatot top 10 VPN citu atlases saraksts. Tā kā kā faktorus mēs izmantojām cenu, ātrumu, drošību un uzticamību, mūsu izvēle nodrošinās jūs ar vislabāko pieejamo ātrumu. Mūsu sarakstā nav sliktu izvēļu, tāpēc jūs nevarat kļūdīties, pieņemot lēmumus. Vienkārši izmantojiet mūsu ceļvedi, lai palīdzētu jums pieņemt labāko lēmumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map