Labākie VPN South Bend

Sautbenda, IndiānaSautbendas štats, Indiāna ir pilsēta, kas atrodas Sv. Džozefa grāfistē. Tajā dzīvo vairāk nekā 100 000 cilvēku, un kopējais statistiskais apgabals ir 720 000. Ekonomika ir plaša un daudzveidīga, sākot ar augsto tehnoloģiju un beidzot ar aizsardzības darbuzņēmējiem un daudz ko citu. Tajā atrodas arī Notre Dame universitāte, kas cīnās ar īriem. Ja plānojat braucienu uz pilsētu, lai redzētu vietas vai stadiona iekšpusē redzētu “Touchdown Jesus”, jūs, iespējams, izmantojat publisko WiFi. Ja tā, vispirms jāizmanto VPN. Mēs jums pēc brīža pateiksim, kāpēc. Vispirms apskatiet mūsu sarakstu ar labākajiem VPN South Bend.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Tāpat kā daudzas ASV pilsētas, indiāņi ieņēma apgabalu, kas tagad pazīstams kā South Bend. Kad eiropieši ieradās 1820. gados, viņi izveidoja tirdzniecības pastu. 1829. gadā vadība mainīja nosaukumu no Southold uz South Bend. Līdz 1835. gadam vadītāji oficiāli izveidoja pilsētu.

1842. gadā Vincennes bīskaps Célestine Guynemer de la Hailandière piedāvāja zemi tēvam Edvardam Sorinam no Svētā Krusta draudzes ar nosacījumu, ka viņš divu gadu laikā uzbūvēs koledžu. Tēvs Sorīns ieradās kopā ar franču un īru brāļiem, lai izveidotu Notre Dame Du Lac universitāti. Parasti to saīsina tikai kā ND vai Notre Dame, un tā ir privāta bezpeļņas katoļu pētniecības universitāte. Pašlaik tas ir lielākais darba devējs pilsētā.

Neatkarīgi no tā, vai apmeklējat South Bend, lai apskatītu vēsturisko koledžu, apmeklētu zooloģisko dārzu vai iesaistītos futbola spēlē universitātē, arvien vairāk uzņēmumu un iestāžu piedāvā publisku WiFi. Kaut arī tas būs patrons, tas piesaista arī kibernoziedzniekus. Persona, kas atrodas pie nākamā galda klēpjdatorā, varētu nozagt jūsu slepeno informāciju. Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar izvēlēto serveri. Tas potenciālajiem zagļiem apgrūtina jūsu privāto datu aizķeršanu.

Nākamais izmantošanas iemesls ir VPN, kas saistīts ar tīkla ierobežojumiem un ģeogrāfiskiem blokiem. Skolas, organizācijas, uzņēmumi un pat dažas valstis vēlas bloķēt savus lietotājus no satura, kuru viņi uzskata par nepiemērotu. Izmantojot VPN, jūs varat maldināt programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur. Turklāt tas neredz trafiku, jo VPN to šifrēja. Tas ir lieliski, ja jums ir notikusi sporta aptumšošana vai ja jums ir liegts redzēt savu iecienīto vietni.

Šie ir galvenie VPN izmantošanas iemesli, apmeklējot Sautbendas. Pēc reģistrēšanās jūs varat atklāt arī citus iemeslus. VPN lietošana ir laba ideja, sākot no tīkla ierobežojumu un ģeogrāfisko bloķēšanu, līdz privātuma aizsardzībai. Apskatīsim iepriekš minētos pakalpojumu sniedzējus.

1. Labākais VPN South Bend: IPVanish

IPVanish

South Bend nav pat 100 jūdžu attālumā no Čikāgas. Tāpēc jūs saņemsit labu atbildes laiku. VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs nekā citiem uzņēmumiem mūsu sarakstā. Tas padara viņus par mūsu VPN vietni South Bend.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6389Ešburna, Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanhosē. Sietla, Vašingtona DC

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Čikāgā mitina 56 serverus, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, chi.a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Čikāgā un konstatējām, ka ātrums ir 64,05 Mb / s mūsu kabeļa interneta savienojumā, kas darbojas aptuveni tādā pašā ātrumā..

IPVanish Čikāgas ātruma tests

Runājot par vērtību, IPVanish ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

2. Labākais VPN South Bend: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēs sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94160Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Kā redzat iepriekšējā tabulā, ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Tas attiecas uz Čikāgu (jo tā ir tuvākā pilsēta Sautbendai). Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Čikāga. Kā redzat, mēs Čikāgā pārbaudījām serveri un ātrums bija 58,03 Mbps.

ExpressVPN Čikāgas ātruma tests

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar gada abonementu.

Apmeklējiet ExpressVPN

3. Labākais VPN South Bend: VyprVPN

VyprVPN

VyprVPN komanda atrodas ārpus Ostinas, Teksasā, un tai ir sena cīņas vēsture par lietotāju interneta privātumu. Viņi vairākus gadus SXSW ir rīkojuši ikgadēju privātuma komisiju un pat pavadījuši laiku Vašingtonā, DC, lai lobētu privātuma reformas. Jūs atradīsit, ka VPN pakalpojums atbilst viņu vērtībām.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
62. lpp71Ostina, Čikāga, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Sanfrancisko, Sietla, Vašingtona

Atkarībā no izvēlētā konta jūs pamanīsit dažas pievienotās VyprVPN funkcijas. VyprVPN Premium plāns ietver 5 vienlaicīgus savienojumus, VyprVPN mākoni un Chameleon protokolu. VyprVPN mākoņa funkcija ļauj jums kontrolēt savu VPN serveri mākonī, savukārt Chameleon protokols palīdz lietotājiem tādās valstīs kā Ķīna apiet valdības cenzūru..

VyprVPN klients nedod jums iespēju Čikāgā izvēlēties noteiktu servera numuru. Tā vietā jūs vēlēsities mainīt atrašanās vietu uz Čikāgu. Pēc tam klients jūs automātiski savienos ar labāko VPN serveri Čikāgā. Ātruma testa rezultātus varat redzēt zemāk. Pēc savienojuma izveidošanas ar serveri Čikāgā mēs varējām sasniegt lejupielādes ātrumu 52,18 Mb / s.

Čikāgas VyprVPN ātruma tests

VyprVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un VyprVPN Cloud tikai par 12,95 USD mēnesī vai 60 USD gadā. Gada pārskats darbojas taisnīgi Mēnesī 5,00 USD. Jauniem lietotājiem tiek garantēta 3 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet vietni VyprVPN

Tiem, kas vēlētos citas iespējas, varat justies droši top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Tomēr mēs uzskatām, ka esam jums piedāvājuši labākās iespējas. Mēs izdarījām izvēli, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību, cenu, drošību un pakalpojumu sniedzējiem, kuru serveri atrodas Čikāgā vai tās tuvumā. Tādā veidā jūs varat būt pārliecināti, ka jūs saņemat vislabāko ātrumu. Protams, viņiem visiem ir lieliski tīkli. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat lejupielādēt vai straumēt HD saturu. Pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs minējām iepriekš, ir vislabākās iespējas to izdarīt neatkarīgi no tā, kādus populāros pakalpojumus vēlaties izmantot. Cerams, ka mūsu ceļvedis palīdzēs jums pieņemt apzinātu lēmumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map