Labākie VPN Spānijā

Plaza de Espana - Sevilja, SpānijaSpānija ir Rietumeiropas suverēna valsts, kas atrodas pie Vidusjūras. Papildus tai, ka tā atrodas neskartā vietā, tai ir 14. lielākā ekonomika pasaulē. Nesen šķiet, ka Spānija, šķiet, nevar palikt prom no jaunumiem. Ikgadējā vēršu skriešanas laikā Pamplonā Basku zemes karogs pirmo reizi tika izmests virs rātsnama, atbalstot basku neatkarību. Karoga plīšana pārkāpj Navarras, kur atrodas Pamplona, ​​likumus. Otra uzmanības vērta prece ir Spānijas jaunais sabiedriskās drošības likums, kas stājās spēkā 1. jūlijā. Šis represīvais likums, ko dēvē par Leja Mordaza (gag likums), ir jaunākais likums, kas atņem pilsoņu brīvības. Izmantojot jaunos likumus un plašo Spānijas uzraudzību, jūs vēlēsities aizsargāt savu privātumu, izmantojot VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Faktiski Spānijas sabiedriskās drošības likumi pārvērš valsti par policijas valsti, kurai tiek uzlikti dūšīgi sodi par piedalīšanos protestos, policijas pārkāpumu reģistrēšanu vai policijas apvainošanu. Ir arī neprātīgi naudas sodi par publisku pasākumu izjaukšanu, protestiem pie valdības ēkām, mēģinājumiem apturēt izlikšanu, publisku dzērumu un publisku nezāļu smēķēšanu. Pieķerieties darot kādu no šīm lietām, un soda naudas var svārstīties no EUR 600 par alkohola lietošanu sabiedrībā līdz EUR 600 000 par protestu valdības ēkas priekšā.

Tā kā Spānija atrodas Eiropā, uz tām attiecas aizsardzības likumi. Spānijas valdība drīkst jūs uzraudzīt tikai tad, ja tas ir valsts drošības interesēs. Tas ļoti aizsargā arī komerciestādes, kas saglabā jūsu datus. Tas viss teica, ka VPN aizsargātu jūsu privātumu no ziņkārīgo acīm. Es drīzāk kļūdītos piesardzības pusē, nevis uzticētos valdībai, kas pieņem tādu likumu, kāds minēts iepriekš.

Cits valdības likums palielina naudas sodus un cietumsodu cilvēkiem, kas tieši vai netieši gūst labumu no pirātiskiem plašsaziņas līdzekļiem. Šā likuma pārkāpējs varēja pavadīt līdz sešiem gadiem cietumā par katru gadījumu un samaksāt soda naudas, lai atlīdzinātu zaudējumus mediju uzņēmumam. Turklāt Spānijai ir tiesības 10 dienu laikā pēc tiesas nolēmuma bloķēt vietnes, kuras tiek uzskatītas par pirātisko mediju koplietošanu. Neskatoties uz šī likuma skarbumu, 2011. gadā notika kaut kas interesants.

Tika noteikts, ka vienādranga tīkli ir likumīgi. Ierakstu kompānijas mēģināja iesūdzēt kungu, kurš izstrādāja tā dēvēto Napster spāņu versiju. Tika nolemts, ka programmatūra, ko izmanto mediju apmaiņai, tiek uzskatīta par neitrālu. Lai gan daži var izmantot programmatūru, lai pārkāptu autortiesības, tā veidotājs nebija atbildīgs par pārkāpumu. Tā kā mūzikas kompānijas, kas lūdz atlīdzību par negodīgu konkurenci, nedarbojās ar failu apmaiņu, tika arī nolemts, ka viņu arguments nav pareizs.

Apskatīsim citu VPN pakalpojuma izmantošanu. Tā kā Netflix plāno ienākt Spānijas tirgū vēlāk šajā gadā, populārais premium straumēšanas pakalpojums beidzot būs pieejams Spānijā. Lai gan ir prātā datums, Netflix vēl nav publicējis pieejamo nosaukumu skaitu. Izmantojot VPN, jūs varētu piekļūt Netflix ātrāk nekā oktobrī vai arī varētu izveidot savienojumu ar tirgu ar vislielāko nosaukumu skaitu – ASV. Ja jums ir interese par to, kā tas viss darbojas, ļaujiet man paskaidrot vairāk.

VPN vai virtuālo privāto tīklu var viegli izmantot, izvēloties serveri valstī, kurai vēlaties izveidot savienojumu, un izveidojot savienojumu ar to. Šis drošais savienojums ne tikai šifrē jūsu datus, bet arī var šķist, ka atrodaties arī citā valstī. Tā ir noteikta priekšrocība, ja vēlaties atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ģeogrāfiskā bloķēšana tiek izmantota kā veids, kā noteikt lietotāja atrašanās vietu un bloķēt viņu, ja tie atrodas ārpus mērķa apgabala. Jūs redzēsit, ka to dara vairums straumēšanas pakalpojumu, kā arī spāņu kanāli, kurus vēlaties skatīt tiešsaistē.

Kā redzat, VPN izmantošanai ir daži lieliski iemesli. Ar ko jūs varētu sākt, izmantojot plašo VPN veidu klāstu? Mums Spānijā ir prātā dažas īpašas izvēles. Viņiem visiem ir pielāgoti klienti, pat mobilajos tālruņos, tāpēc jūs vienkārši izvēlaties valsti, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, nospiediet pogu, un jūs tāpat būsit pasargāts. Visi šie ieteikumi izmanto drošu šifrēšanu, tomēr, kad vien iespējams, labākā izvēle būs OpenVPN protokola izmantošana. Ja plānojat izmantot kādu no daudzajiem straumēšanas pakalpojumiem, labākā izvēle būtu OpenVPN (UDP). Lai izveidotu savienojumu ar mobilo tīklu, privātuma aizsardzībai varat izpētīt arī citus protokolus, tostarp IKEv2 un L2TP.

Vispirms apskatīsim mērķus, kas saistīti ar VPN izmantošanu. Ja vēlaties aizsargāt savus datus vai atbloķēt vietnes un saturu, ieteicams izmantot IPVanish. Viņi neveic žurnālus, un tiem ir funkcija “nogalināšanas slēdzis”, tāpēc tiks nodrošināts, ka jūsu darbības tīmeklī ir neskartas. Ja vēlaties izmēģināt straumēšanas pakalpojumus tiešsaistē, piemēram, Netflix vai citus, IPVanish atkal ir labākā izvēle. Viņiem ir visātrākais tīkls Ziemeļamerikā un Eiropā, tāpēc jums nav jāgaida, un jūs varētu straumēt no tirgiem ar lielākajām kolekcijām.

Ja vēlaties tikai atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, mēs iesakām IPVanish vai ExpressVPN. Abas šifrē trafiku, bet ExpressVPN iekļauj SmartDNS ar savu VPN, kas palīdzēs atbloķēt kanālus bez šifrēšanas piepūles. Tomēr es neuzskatītu par pašsaprotamu, ka mana informācija bija droša Spānijas robežās. Es ieteiktu izmantot šifrētus pakalpojumus, jo, kā jau minēju iepriekš, labāk ir pieļaut piesardzību.

Skaties pār mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi dažādām alternatīvām, taču mēs uzskatām, ka jūs būsit visvairāk apmierināti ar mūsu pieminētajām izvēlēm. Šīs atlases mēs izvēlējāmies salīdzinājumā ar citiem vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem, pamatojoties uz drošību, reģionālo atrašanās vietu, ātrumu un cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu, ar kuru jūs varētu vēlēties izveidot savienojumu.

Uzticami VPN pakalpojumi saglabās jūsu datus neskartus, un tiem būs arī ātri tīkli HD satura straumēšanai citās valstīs. Ņemot vērā šos punktus, šie ir labākie VPN neatkarīgi no jūsu mērķiem. Iespējams, ka Spānija ir kļuvusi par naidīgu pilsoņu tiesībām, taču jūs joprojām varat aizsargāt savu tiešsaistes privātumu un piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm no Spānijas, izmantojot VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map