Starkvilla, MisisipiStarkvilla, Misisipi ir visapdzīvotākā valsts Zelta trīsstūra reģionā. Tajā dzīvo aptuveni 25 000 cilvēku. Pilsētas identitāte ir ļoti saistīta ar Misisipi štata universitāti. Skolas attīstība un izaugsme ir padarījusi Starkvilu par teltskolu pilsētiņu. Ja jūsu dienaskārtībā ir došanās uz pilsētu, jūs vēlēsities izmantot jaunās pilsētvides zonas, kā arī dažus dažādus mākslas muzejus. Pirms publiskā WiFi izmantošanas noteikti vēlēsities arī izmantot VPN. Mēs jums pēc brīža pateiksim, kāpēc. Vispirms, lūdzu, apskatiet mūsu labākos Starkville saraksta VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Nav pārsteidzoši, ka Starkville apgabala pirmās apmetnes datētas ar vairāk nekā 2100 gadiem. Pirms apmetnes Eiropā Choccuma cilts apdzīvoja šo teritoriju. Tomēr neilgi pirms ASV revolucionāra kara Choctaw un Chickasaw ciltis apvienojās, lai viņus iznīcinātu. Lielākā daļa Choctaw cilts atteicās uz zemi 1830. gadā un tika noņemti nākamajos 10 gados.

Lai arī lielākoties tie ir saistīti ar koledžu, Starkvillas apkārtnē ir dažas lieliskas lietas, ko darīt un redzēt. Tajā ietilpst ASV Granta prezidenta bibliotēka, Koba arheoloģijas muzejs, Cullis & Gladys Wade pulksteņu muzejs, Kokvilnas rajons, mantojuma muzejs, Wet N Wild Waterpark un citas. Protams, Misisipi Valsts universitātes Bulldogs spēles skatīšanās vienmēr ir labs laiks.

Neatkarīgi no tā, ko izvēlaties darīt, atrodoties apkārtnē, pastāv liela iespēja, ka izmantosit uzņēmumus, kas piedāvā bezmaksas WiFi. Lai arī tas izklausās lieliski kā risinājums, mēs iesakām izmantot VPN. Tas ir tāpēc, ka apkārt klīst noziedznieki. Varat derēt, ka viņi vienkārši labprāt uzzinātu par jūsu neaizsargāto informāciju. Izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu un privātu savienojumu ar serveri, kuru vēlaties izmantot. Tas ikvienam padarīs daudz grūtāk izmantot jūsu privātos datus viņu labā.

Ja esat kādreiz izmantojis WiFi un atradis ugunsmūri, iespējams, varēsit uzminēt otro VPN lietojumu. Skolas, organizācijas, uzņēmumi un pat dažas valstis neļaus lietotājiem redzēt lietas, kuras viņi uzskata par nepiemērotām. Šajā gadījumā jūs vēlaties izveidot savienojumu ar serveri citā vietā. Tas liek programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Turklāt, tā kā trafiks ir šifrēts, bloķējošā programmatūra nevar bloķēt to, ko tā neredz.

Tagad jūs redzat labākos iemeslus VPN izmantošanai, atrodoties Starkvilā. Nebrīnieties, ja vēlāk atradīsit citus. Sākot no jūsu datu aizsardzības līdz pārvietošanās tīklam un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, jums palīdzēs VPN. Ir dažas lietas, kas jums vispirms jāzina par VPN. Izmantojot visas pieejamās protokola opcijas, jūs vēlēsities izmantot vai nu IKEv2, vai OpenVPN šifrēšanas protokolus. Lai gan vēlamā metode ir IKEv2, ne visi to piedāvā kā galveno risinājumu. Ja saņemat iespēju izvēlēties starp dažādām OpenVPN versijām, ātrākā ir UDP versija. Tomēr TCP versija ir piemērota tiem, kam ir problēmas ar savienojumu.

1. Labākais Starkville VPN: IPVanish

IPVanish

Tā kā pilsēta ir salīdzinoši maza, mēs izmantosim Atlanta serveru grupu, jo tie ir vistuvāk pilsētai. Jūs atradīsit arī to, ka IPVanish ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs, tāpat kā jebkuros citos VPN pakalpojumos. Tas viņus padara par mūsu ikdienas piekļuvi VPN, ko izmantot ikdienā Starkvilā.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6389Ešburna, Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanhosē. Sietla, Vašingtona DC

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish mitina 48 serverus Atlantā, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, atl.a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Atlantā un konstatējām, ka ātrums ir 63,76 Mbps mūsu kabeļtelevīzijas savienojumā, kas darbojas aptuveni tādā pašā ātrumā..

IPVanish Atlanta ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. Biedriem tiek dota 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet IPVanish

2. Labākais Starkville VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēs sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94160Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Kā redzat iepriekšējā tabulā, ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Tas attiecas uz Atlantu (jo tā ir tuvākā galvenā teritorija Starkvillai). Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Atlanta. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Atlantā un ātrums bija 58,49 Mb / s.

ExpressVPN Atlanta ātruma pārbaude

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar gada abonementu.

Apmeklējiet ExpressVPN

3. Labākais Starnville VPN: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6080Atlanta, Baltimora, Bostona, Čikāga, Klīvlenda, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Oklahomasitija, Filadelfija, Sanfrancisko, Sietla, Vašingtona DC

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Atlantā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Izvēlieties manu serveri”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt konkrētu serveri. CyberGhost tīklā ietilpst 8 serveri Atlanta. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 57,65 Mb / s, kas precīzi atbilst citiem mūsu saraksta pakalpojumiem.

CyberGhost Atlanta ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam no vienkārši Mēnesī 3,50 USD viņu pašreizējās paaugstināšanas laikā.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais Starkville VPN: NordVPN

NordVPNNordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6180Atlanta, Bufalo, Čikāga, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanhosē, Sietla, Sentluisa, Vašingtona DC

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina 39 serverus Atlantā. Diemžēl NordVPN klients nerāda servera pilsētu. Tomēr viņi mums ir laipni nodrošinājuši Atlanta serveru numurus. Jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar kādu no šiem serveriem: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no servera numuriem, ko mēs esam uzskaitījuši iepriekš. Jūs varat redzēt ielādes laika procentuālo daudzumu un attālumu līdz katram serverim. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri # 370 Atlantā un secinājām, ka veiktspēja ir diezgan laba ar lejupielādes ātrumu 60,11 Mbps.

NordVPN ātruma pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 3,99 USD ar 24 monu dalību.

Apmeklējiet NordVPN

5. Labākais Starkville VPN: StrongVPN

SpēcīgsVPN

StrongVPN galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir viens no labākajiem VPN tīkliem valstī. Agrāk uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tas ir mainījies, jo StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

ValstisLokācijasServeriUSA serveru atrašanās vietasSoftwareMonthlyYearlyRefund
2043600Atlanta, Čikāga, Dalasa, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanfrancisko, Sietla, Vašingtona DCWindows7,50 USD52,49 USD7 dienas

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno ceļot ārpus ASV un vēlas piekļūt Netflix.

StrongVPN mitina 20 serverus Atlantā (vistuvākais reģions Starkvillai). Nevar atlasīt konkrētu serveri. Tā vietā jūs vēlaties noklikšķināt uz nolaižamā saraksta uz servera atrašanās vietu un izvēlēties Amerikas Savienotās Valstis – Atlanta. Mēs izvēlējāmies OpenVPN UDP par labāko sniegumu. Pēc savienojuma izveidošanas ar serveri Atlantā mēs pārbaudījām ātrumu un konstatējām, ka tas ir 59,97 Mbps.

Ātruma tests StrongVPN Atlanta

StrongVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un bezmaksas piekļuvi SmartDNS tikai par 7,50 USD mēnesī vai 52,49 USD gadā. Gada pārskats darbojas taisnīgi Mēnesī 4,37 USD. Jauniem lietotājiem tiek garantēta 7 dienu naudas atdošanas garantija.

SpēcīgsVPN

Ir vēl vairākas iespējas, kuras varat justies brīvi, apskatot mūsu vietni top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Tomēr mēs domājam, ka jums šeit būs tikai labi. Mēs pieņēmām lēmumus, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību, cenu, drošību un pakalpojumu sniedzējiem ar serveriem, kas atrodas Starkvilas reģionā. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko ātrumu. Protams, viņiem visiem ir lieliski tīkli, tāpēc jūs patiešām nevarat noiet greizi. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat lejupielādēt vai straumēt jebkādu saturu. Nevienam nepatīk izjust buferizāciju. Pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs minējām iepriekš, ir vislabākās iespējas to izdarīt neatkarīgi no tā, kādus populāros pakalpojumus vēlaties izmantot. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat pieņemt lēmumu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me