Sling TVSling TV ir premium straumēšanas pakalpojums, kas tika atklāts 2015. gada 5. janvārī Consumer Electronics Show. Ja vēl neesat to izmēģinājis, varat reģistrēties 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Pakalpojums piedāvā daudzus populārus kabeļu un satelīta kanālus saišķī. Jums ir arī iespēja pievienot dažus papildu kanālus ar to a la carte funkciju. Pakalpojums ir paredzēts cilvēku grupai, kuru nozare sauc par auklas griezējiem. Kabeļu griezēji ir tie cilvēki, kuri ir atmetuši augstas cenas kabeļu un satelīta pakalpojumus par labu bezmaksas televīzijas staciju, video pēc pieprasījuma un interneta protokola televīzijas (IPTV) apvienojumam. Saistībā ar to Slings arī saprot, ka ir noteikti kanāli, kurus auklu griezēji joprojām vēlētos redzēt, par to nemaksājot neprātīgu summu. Piemērs tam būtu HBO. Jūs to varētu izmēģināt vairākus mēnešus un nomest jebkurā laikā.

RankVPN ServicePriceVisitServer
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Pašlaik Sling TV tiek piedāvāts daudzās platformās, ir arī starptautiska versija. Atkarībā no tā, no kurienes mēģināt tam piekļūt, jūs tiksit bloķēts, pamatojoties uz jūsu IP adresi. Tomēr jūs varat atbloķēt Sling TV un skatīties no jebkuras vietas, izmantojot VPN.

Neatkarīgi no tā, vai skatāties tikai noteiktu skaitu kanālu vai vēlaties straumēt filmas, Sling TV ir laba ideja. Pieaugot kabeļa izmaksām, kļūst arvien svarīgāk samazināt iespējas, kur vien varat. Daudzi cilvēki vienalga skatās tikai dažus kanālus. Vidējais amerikānis tikai no 189 potenciālajiem kanāliem skatās apmēram 17 kanālus. Dažiem sporta līdzjutējiem burtiski ir tikai kabelis, lai varētu skatīties sportu. Tomēr citi ieslēgs televizoru kaut kam līdzīgam kā Pārtikas tīkls vai Vēsture un vienkārši skatīsies nepārtraukti. Kas notiks, ja jūs varētu iegūt labu skaitu šo kanālu par labu cenu, nemaksājot par tādām lietām kā franšīzes maksa? Tā būtu lieliska lieta.

Sling TV ir pieejams dažādām platformām, sākot ar viedajiem televizoriem, beidzot ar mobilajiem tālruņiem un beidzot ar spēļu konsolēm un beidzot ar datoriem. Viedo televizoru un video atskaņotāju atbalstītās platformas ir Amazon FireTV, Roku un Nexus Player. Tālruņu un planšetdatoru atbalsts ietver iOS 7 vai jaunāku versiju Apple un 4.0.3 operētājsistēmai Android. Pārsteidzoši, ka spēļu sistēmu atbalstam tiek piedāvāts tikai XBOX One. Visbeidzot, kompiem, Sling atbalsta Snow Leopard 10.6 & augstāks operētājsistēmai Mac, bet operētājsistēmai Windows 7 vai jaunākai.

Kāds ir labākais VPN Sling TV?

Lai atbildētu uz šo jautājumu, mums jāaplūko labākās pakalpojuma sniedzēja īpašības. Tikai tad mēs varam izveidot labāko Sling TV VPN.

  • Vairāku serveru atrašanās vietas ASV, lai skatītos dažādu reģionu programmas
  • Lielisks ātrums, lai samazinātu buferizāciju
  • Spēcīga šifrēšana, lai nodrošinātu maksimālu privātumu
  • Stabili tīkli, tāpēc savienojuma problēmu ir ļoti maz
  • Piegādātājam nav žurnālu politikas

Izmantojot šos faktorus, mēs izlēmām par labāko labāko VPN pakalpojumu sarakstu, ko izmantot Sling TV.

1. Labākais VPN Sling TV: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Sling TV: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Sling TV: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN TV Sling: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties pilnīgai piekļuvei CyberGhost tīklam ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Sling TV: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Tagad mēs parādījām labākās iespējas, ko izmantot ar Sling TV. Tomēr varat justies brīvi, apskatot mūsu top 10 VPN saraksts ar citām izvēlēm. Tomēr jums nevajadzētu redzēt vajadzību. Dažādu faktoru dēļ lēmumus pieņēmām, pamatojoties uz ātrumu, cenu, drošību, uzticamību un serveru atrašanās vietām dažādos reģionos. Neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu iecienītās izrādes vai filmas, lai sāktu, vēlēsities izveidot savienojumu ar kādu no mūsu sarakstā esošajiem VPN. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko pieejamo ātrumu visam, ko vēlaties skatīties.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me