StambulaTurcija ir valsts, kas atrodas Rietumāzijā un robežojas ar astoņām dažādām valstīm. Lai arī valsts ir oficiāli laicīga, 98% iedzīvotāju ir musulmaņi. Kas ir ievērojams attiecībā uz Turciju, ir fakti, ka tā ir demokrātija un puse iedzīvotāju ir jaunāki par 30 gadiem. Neskatoties uz to, šajā valstī ir daži ļoti stingri likumi par interneta lietošanu. Ja jūs ceļojat uz šo dinamisko valsti vai dzīvojat tur, labs VPN pakalpojums palīdzēs jums izkļūt no aptuveniem punktiem gadījumam, ja Turcijas valdība atkal aizliegs sociālo mediju vietnes..

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Ir daži lieli jautājumi par nākotni, ar kuriem saskarsies Turcijas pilsoņi. Pirmais jautājums rodas nestabilitātes dēļ reģionā. Par laimi turkiem, pateicoties labai drošībai, problēmas atrodas citu attiecīgo valstu robežās.

Turcijas ekonomika ir 15. lielākā pasaulē. Tā kā ir tik daudz iedzīvotāju, kas jaunāki par 30 gadiem, tehnoloģiju joma un jaunizveidoti uzņēmumi virza valsti, lai tā kļūtu par galveno ekonomisko spēku reģionā. Valdība ir arī piedāvājusi daudzus stimulus un ieguldījumus, lai atbalstītu tehnoloģiju jomu, tostarp izveidojot biznesa parkus un piešķirot šiem uzņēmumiem nodokļu atbrīvojuma statusu. Turki ir virzījuši lielu daļu sava ekonomiskā dzinēja, jo 97% Turcijas uzņēmumu ir mazi vai vidēji lieli un nodarbina 4/5 no darbaspēka..

Problēma ir tā, ka, kamēr valdība veicina visu šo izaugsmi, viņu datu saglabāšanas politikā noteikts, ka dati ir jāuzglabā vismaz divus gadus. Viņiem ir arī iespēja bloķēt vietnes tikai 4 stundu laikā. Ar šiem noteikumiem valdība var pārsniegt parasto aizliegumu visā vietnē, tāpat kā Youtube gadījumā pagājušajā gadā tā var bloķēt īpašu saturu vietnēs tāpat kā Ķīna. Šo stingro noteikumu pēdējā daļa ir dziļas pakešu pārbaudes politikas veidā. Tas nozīmē, ka viņiem ir iespēja izvairīties no anonimizējošiem rīkiem, kurus cilvēki varētu izmantot, lai izvairītos no blokiem vai aizliegumiem. Visi šie noteikumi ir ieviesti bez jebkāda veida neatkarīgas uzraudzības.

Tātad šajā gadījumā neatvairāmais spēks satiekas ar nekustamo objektu. Man ir grūti saprast, kā valsts, kas ir tik tehnoloģiski izveicīga, tajā pašā laikā varētu būt tik ierobežojoša attiecībā uz pašu radīto lietu. Vai tiešām Turcijas valdība cer tik stingri ievērot interneta izmantošanu? Ir pierādījumi, ka citas valstis ir izdarījušas tieši šo lietu, tāpēc ideja nav pilnīgi bez precedenta. Ar visu bloķēto saturu jums vajadzētu būt iespējai izmantot labu VPN pakalpojumu, lai to visu atbloķētu.

VPN ir svarīgi Turcijā divu iemeslu dēļ. Pirmais iemesls ir interneta drošība. Kā redzat, valdībai ir piekļuve visām tiešsaistes darbībām, un tas viss tiek reģistrēts vismaz divus gadus. VPN pakalpojums apturētu datu vākšanu. Otrais iemesls ir veids, kā atbloķēt saturu. Tā kā ir skaidrs, ka Turcijas parlaments bloķēs vietnes un specifisku saturu lidojumā, VPN apturētu pārtraukumu rašanos, kā arī ļautu jums redzēt ģeogrāfiski bloķētu straumēšanas saturu, ļaujot izveidot savienojumu ar citu valsti.

Viens no kanāliem, kuram jūs varētu piekļūt, ir premium straumēšanas pakalpojums Netflix. Lai gan Netflix vēlas kļūt par globālu pakalpojumu, viņi ir paziņojuši, ka neplāno uzsākt savu pakalpojumu Turcijā. Ja vēlaties piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam, jums būs nepieciešams Netflix abonements un labs VPN. Nepalaidiet garām nevienu no lieliskajiem šoviem, piemēram, Orange is the New Black, vai Cards House.

Turklāt, ja esat no Turcijas un ceļojat uz ārzemēm, vai arī nesen esat pārcēlies ārpus valsts, pārliecinieties, ka nepalaidiet garām mirkli no iecienītākajiem šoviem. Iegūstiet VPN pakalpojumu, lai jūs varētu apskatīt dažus kanālus, kas parasti tiek bloķēti ārpus Turcijas, piemēram, CNN Turk, Beyaz TV, Edessa TV, Star TV, Sky Turk 360 un Show TV, lai tikai nosauktu dažus..

Tur jums tas ir. Skaidrs, ka VPN pakalpojuma izmantošanai Turcijā ir svarīgi iemesli. Jautājums ir, kuru no tiem izvēlēties vislabāk? Mums ir vairāki lieliski ieteikumi VPN, un tiem visiem ir pielāgoti klienti. Savienojums ar viņiem ir tikpat vienkāršs kā valsts atlasīšana un pogas nospiešana.

Izvēloties labāko Turcijas VPN, ir jāņem vērā daži jautājumi.

  1. Vai plānojat izmantot pakalpojumu galvenokārt privātuma dēļ? Ja atbilde uz šo jautājumu ir jā, viņiem visiem ir liels šifrēšanas līmenis, tāpēc jebkurš no tiem darbosies. Tomēr OpenVPN protokols ir jāizmanto, kad vien tas ir pieejams.
  2. Vai plānojat izmantot VPN P2P / BitTorrent lietojumprogrammām?? Ja tā, es ieteiktu IPVanish vai privātu piekļuvi internetam. Abi pakalpojumu sniedzēji piedāvā reģistrācijas žurnālus, un katram klientam ir slepena pārslēgšanas funkcija papildu privātuma aizsardzības līmenim gadījumā, ja VPN pārtrauc savienojumu..
  3. Vai jūs plānojat straumēt video pakalpojumus, kas nav pieejami Turcijā, piemēram, Netflix? Atbildei uz šo vienu es ieteiktu IPVanish vai ExpressVPN. IPVanish ir ātrākais tīkls Ziemeļamerikā un visā Eiropā. ExpressVPN ietver SmartDNS ar savu VPN, kas palīdzēs atbloķēt kanālus bez kodēšanas piepūles.

Jūs varat izlasīt mūsu sarakstu ar top 10 VPN pakalpojumus, ja vēlaties vairāk izvēles, bet es domāju, ka jūs iepriecināsit ar jebkuru no VPN, kas atrodas šajā amatā. Es tos izvēlējos pār citiem vadošajiem VPN pakalpojumiem, pamatojoties uz privātumu (žurnālu politika un šifrēšana), Turcijas serveru atrašanās vietu pieejamību, ātrumu, uzticamību un cenu. Es arī meklēju pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu reģionā. Jūs vēlaties, lai uzticams VPN sniedzējs palīdzētu aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Jūs arī vēlēsities ātru tīklu HD satura straumēšanai citās valstīs. Pakalpojumi, kas tiek kopīgoti ziņojumā, ir vislabākie VPN, kas nodrošina privātumu un atbloķē ģeogrāfiskos ierobežojumus tādām straumēšanas vietnēm kā Netflix, Hulu, Amazon Instant Video un daudziem citiem populāriem kanāliem..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me