UngārijaUngārija ir salīdzinoši maza valsts, kas atrodas Centrāleiropā. Tajā dzīvo gandrīz 10 miljoni cilvēku. Jūs varat atrast daudzus, kas dažādu iemeslu dēļ dodas uz apkārtni. Neatkarīgi no tā, vai tas ir vēsturisku iemeslu dēļ vai biznesa iespēju dēļ, tās ir daudz ko redzēt un darīt. Ja dodaties uz Ungāriju biznesa, atvaļinājuma vai citu iemeslu dēļ, pastāv iespēja, ka vēlēsities izmantot publisko WiFi. Pirms to darīt, mēs iesakām vispirms izmantot VPN. Pēc brīža mēs jums sniegsim vairāk informācijas.

Labākais Ungārijas VPN – kopsavilkums

Īsi apskatīsim mūsu piecus labākos labākos Ungārijas VPN.

 1. Kiberfosts
 2. HMA Pro VPN
 3. Privāta piekļuve internetam
 4. IPVanish
 5. ExpressVPN

Jaunākajā aptaujā par interneta ātrumu Ungārijā tas tiek vērtēts ļoti augstu. Citiem vārdiem sakot, jūs, iespējams, baudīsit lielu ātrumu, atrodoties valstī. Tomēr tas var arī pavērt iespējas kibernoziedzniekiem. Lai arī valstī var justies pēc vecās pasaules, var derēt, ka vairākas no tām izmantos situāciju. Izmantojot VPN serveri, varat izveidot drošu un šifrētu savienojumu. Tas palīdzēs nodrošināt jūsu datu drošību

Otrais iemesls VPN izmantošanai Ungārijā ir saistīts ar cenzūru un ģeogrāfiskiem blokiem. Saskaņā ar Hārvardas universitātes 2017. gada ziņojumu Ungārijā ap sociālajiem medijiem notiek selektīva cenzūra. Tomēr šķiet, ka tas ir vienīgais cenzūras veids, ko mēs varam atrast. Ja vēlaties piekļūt materiālam, kas ir aizliegts, jums parasti būtu paveicies, ja neizmantojat VPN. Tā kā jūs varat iegūt IP adresi citā reģionā, varat veiksmīgi izvairīties no ierobežojumiem sociālajos saziņas līdzekļos. Lai gan plašsaziņas līdzekļu uzņēmumi var bloķēt lietotājiem iespēju redzēt saturu ārpus mērķa apgabala, valdības var rīkoties tāpat, lai bloķētu ikvienu valstī.

Kāds ir labākais VPN Ungārijai?

Lai noteiktu mūsu labāko Ungārijas VPN sarakstu, mēs pievērsāmies šādiem kritērijiem:

 • VPN pakalpojumu sniedzēji, kas neuzglabā lietošanas žurnālus
 • Liels un stabils tīkls, kas palīdzēs novērst atvienojumus
 • VPN serveri, kas labi darbojās Ungārijā.
 • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt privātumu
 • Iespēja atbloķēt populāros straumēšanas pakalpojumus un apiet filtrēšanu
 • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir labāko Ungārijas VPN pakalpojumu saraksts:

1. CyberGhost

CyberGhostAtrodas: Rumānija | Serveru skaits: 3000+ | Serveru atrašanās vietas: 80 | Vienlaicīgi savienojumi: 7

 • Ekskluzīvs 12 mēnešu plāns + 6 mos. bez maksas – 2,75 USD mēnesī (49,50 USD kopējās izmaksas)
 • 6 mēnešu plāns – 4,99 USD mēnesī (29,94 USD kopējās izmaksas)
 • 1 mēneša plāns – USD 11,99 mēnesī

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa koncentrējas uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs gribējām pārbaudīt serveri Ungārijā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet līdz Ungārijai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu valstī. CyberGhost tīklā ir daži serveri Budapeštā. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri un ieguvām ātrumu 119.05 Mbps.

CyberGhost Hungary ātruma tests

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Izlasiet mūsu pilnu CyberGhost VPN pārskatu.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

2. HMA Pro VPN

HMA VPNAtrodas: UK | Serveru skaits: 880+ | Serveru atrašanās vietas: 280 | Vienlaicīgi savienojumi: 5

 • 12 mēnešu plāns – 6,99 USD mēnesī (83,88 USD kopējās izmaksas)
 • 6 mēnešu plāns – USD 7,99 mēnesī (USD 47,94 kopējās izmaksas)
 • 1 mēneša plāns – USD 11,99 mēnesī

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru vietām, tad HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina dažus VPN serverus Indonēzijā, tostarp vairākus serverus lielākajās pilsētās. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Budapeštu. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, lai pārbaudītu, un ātrums bija 119,60 Mbps.

HMA Ungārijas ātruma tests

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no tikai 6,99 USD mēnesī un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju..

Izlasiet mūsu pilnu HMA pārskatu.

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

3. Privāta piekļuve internetam

Privāta piekļuve internetamAtrodas: ASV | Serveru skaits: 3000+ | Serveru atrašanās vietas: 52 | Vienlaicīgi savienojumi: 5

 • Ekskluzīvs 24 mēnešu plāns – 2,50 USD mēnesī (59,95 USD kopējās izmaksas)
 • 12 mēnešu plāns – 3,25 USD mēnesī (38,95 USD kopējās izmaksas)
 • 1 mēneša plāns – 6,45 USD mēnesī

Kā lietotājs privātā interneta piekļuve (PIA) piedāvā vairākas atšķirīgas iespējas. Iepriekš jums bija jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad ir viegli izveidot savienojumu ar jebkuru serveri viņu 28 valstu tīklā. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, varat viegli izveidot savienojumu ar vietām Budapeštā, lai nodrošinātu Ungārijas VPN savienojumu.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojas labi šajā reģionā. Kad mēs izveidojām savienojumu ar Budapeštas serveri, mēs saņēmām ātrumu 114,92 Mbps.

PIA Hungary ātruma tests

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN tikai no Mēnesī – 2,50 USD.

Izlasiet mūsu pilnu pārskatu par privāto piekļuvi internetam.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. IPVanish

IPVanishAtrodas: ASV | Serveru skaits: 1,100+ | Serveru atrašanās vietas: 89 | Vienlaicīgi savienojumi: 10

 • Ekskluzīvs 12 mēnešu plāns – USD 4,87 mēnesī (USD 58,49 kopējās izmaksas)
 • 3 mēnešu plāns – 6,74 USD mēnesī (20,24 USD kopējās izmaksas)
 • 1 mēneša plāns – 7,50 USD mēnesī

Ungārija atrodas centrālā vietā, un daudziem pakalpojumiem šajā reģionā ir serveri. Protams, tas ietver IPVanish. Var gaidīt ātru ātrumu vietās, kas atrodas vairākās pasaules daļās. Šī iemesla dēļ mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Ungārijā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas visā Āzijā. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish mitina vairākus serverus tajās vietās, kuras mēs minējām iepriekš, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Ja redzat serverus, kuru servera nosaukumā ir burts “a”, tie ir ātrākie. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Budapeštā un konstatējām, ka ātrums ir 85,09 Mbps.

IPVanish Ungārijas ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija segs jūs kā jaunu dalībnieku.

Izlasiet mūsu pilnu IPVanish pārskatu.

Apmeklējiet IPVanish

5. ExpressVPN

ExpressVPNAtrodas: Britu Virdžīnu salas | Serveru skaits: 2000+ | Serveru atrašanās vietas: 148 | Vienlaicīgi savienojumi: 3

 • Ekskluzīvs 12 mēnešu plāns + 3 mos. bez maksas – 6,67 USD mēnesī (99,95 USD kopējās izmaksas)
 • 6 mēnešu plāns – 9,99 USD mēnesī (59,95 USD kopējās izmaksas)
 • 1 mēneša plāns – USD 12,95 mēnesī

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai palīdzētu atbloķēt piekļuvi lieliskam ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēs sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV un Kanādas ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar mūsu pieminētajām pilsētām. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Eiropu un pēc tam atveriet Ungāriju. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad mēs pārbaudījām serveri Budapeštā, ātrums bija 62,38 Mbps.

ExpressVPN Hungary ātruma tests

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) ar vienu VPN kontu tikai par 6,67 USD mēnesī ar gada abonementu..

Izlasiet mūsu pilnu ExpressVPN pārskatu.

Apmeklējiet ExpressVPN

Ja vēlaties apskatīt citus pakalpojumu sniedzējus, lūdzu, nekautrējieties ielūkoties mūsu vietnē 10 labākie VPN pakalpojumi dažādām iespējām. Tomēr mēs nedomājam, ka tas būs vajadzīgs. Mēs izvēlējāmies savu izvēli, salīdzinot ar citiem vadošajiem pakalpojumiem, pamatojoties uz reģionālo atrašanās vietu, ātrumu, cenu un drošību. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar labu VPN serveru tīklu. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko iespējamo ātrumu. Nav sliktu iespēju, tāpēc jūs nevarat noiet greizi ar mūsu ieteikumiem. Ja plānojat straumēt saturu vai pat apmeklēt vietnes, svarīgs ir ātrums. Cerams, ka, izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat pieņemt apzinātu lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me