Labākie VPN Vankūverā

Vankūvera, BCVankūvera, Britu Kolumbija Kanādā ir piekrastes ostas pilsēta Kanādas rietumos. Tā ir vispilnīgākā pilsēta provincē, un Lielā Vankūveras apgabalā 2016. gadā dzīvoja 2,463 miljoni iedzīvotāju. Tas padara to par trešo lielāko metro rajonu valstī. Ir daudzas lietas, kas piesaista apgabala apmeklētājus, ieskaitot augstākā līmeņa sporta veidus, muzejus, vēsturiskas vietas un daudz ko citu. Neatkarīgi no tā, kurp dodaties Vankūverā, pastāv liela iespēja, ka izmantosit publisko WiFi. Ja tā, pārliecinieties, vai esat izveidojis savienojumu ar VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Varbūt vēlēsities izmantot publisko bezvadu internetu, atrodoties pilsētā. Tā ir lieliska lieta, jo ir daudz vietu, kas to piedāvā saviem aizbildņiem. Lai arī tā var šķist laba ideja, tā ir lieliska arī kiberkrosiem. Neviens nevēlas sēdēt savā viesnīcas istabā vai iecienītajā kafejnīcā un likt kibernoziedzniekiem nozagt savus datus. Pieslēdzoties izvēlētajam serverim, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu. Tas nozīmē, ka kiberklikšķiem kļūst daudz grūtāk nozagt jūsu slepeno informāciju.

Otrs iemesls VPN izmantošanai Vankūverā ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ja kādreiz esat saskāries ar sporta aptumšošanu vai atrašanās vietas dēļ esat bloķējis iespēju redzēt kaut ko tādu, ko vēlaties redzēt, šie ir 2 ģeogrāfisko bloku piemēri, ar kuriem jūs varētu saskarties. Šajā gadījumā izveidojot savienojumu ar VPN, jūs varat likt bloķēšanas programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tas palīdzēs jums redzēt visu, tāpat kā jūs to gaidāt.

Tur jums ir divi labākie iemesli VPN izmantošanai, atrodoties Vankūverā. Protams, vēlāk jūs varat uzzināt vairāk. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties aizsargāt savu privātumu no zagļiem vai izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, laba ideja ir izmantot VPN. Tagad, kad esat redzējis ieguvumus, parunāsim par labākajām iespējām. Ne visi VPN ir vienādi.

Kāds ir labākais VPN Vankūverā?

Mēs varam uz to atbildēt, izmantojot šādus kritērijus, lai palīdzētu noteikt mūsu sarakstu:

 • Vankūveras serveru ātrums
 • Tīkla stabilitāte, lai ierobežotu savienojuma problēmas
 • Iespēja apiet aptumšošanu un ģeogrāfiskos blokus
 • Nav žurnālu politikas
 • Vairāku platformu atbalsts mobilajām ierīcēm
 • Militāras pakāpes šifrēšana lieliskai privātuma aizsardzībai

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Vankūveras VPN.

1. Labākais VPN Vankūverā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Vankūveras ātruma pārbaudeLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Par laimi, tas neattiecas uz Vankūveru. Vienkārši noklikšķiniet uz Kanādas karoga augšpusē un atlasiet kādu no Vankūveras serveriem. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Vankūverā un ātrums bija 194.17 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Vankūverā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Vankūveras ātruma pārbaudeNordVPN šajā reģionā mitina vairākus serverus. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Vankūverā, un lejupielādes ātrums bija 171,44 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Vankūverā: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Vankūveras ātruma pārbaudeIzmantojot PIA Windows klientu, iestatīšanai un lietošanai nav daudz. Tomēr tas nenozīmē, ka programma tiek noņemta. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, Vankūveras serveris darbojās labi, ar lejupielādes ātrumu 78,20 Mb / s.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

3. Labākais VPN Vankūverā: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Vankūveras ātruma pārbaudeTā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Vankūveras apgabalā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Kanādai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu Kanādā. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Vankūverā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 83,88 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais VPN Vankūverā: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

Šajā gadījumā mēs izmantosim serverus, kas atrodas Vankūverā. IPVanish mūsu jaunākajā ātruma pārbaudē bija nedaudz lēns, taču tie joprojām ir lieliska izvēle, meklējot VPN pakalpojumu. Viņiem ir vairāk serveru atrašanās vietu Ziemeļamerikā nekā citiem uzņēmumiem mūsu sarakstā. Tas padara viņus par VPN izvēli Kanādā.

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Vankūveras ātruma pārbaudeIPVanish Vankūverā uztur 15 serverus, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Vankūverā, yvr.c13.ipvanish.com, un konstatēja, ka ātrums ir 102,68 Mb / s.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Ja vēlaties redzēt vairāk, varat apskatīt citas iespējas no mūsu top 10 VPN serveri saraksts. Tomēr mēs nedomājam, ka jums tas būs nepieciešams. Iepriekš izvēlētie bija balstīti uz uzticamību, ātrumu, cenu, drošību un atrašanās vietām. Tā kā Vankūveras tuvumā ir daudz pakalpojumu sniedzēju ar serveriem, jums vajadzētu iegūt vislabāko ātrumu. Neatkarīgi no tā, ko straumējat, visam ir būtisks labs ātrums. Visām mūsu iespējām ir lieliski tīkli, tāpēc nav sliktu iespēju. Mūsu ceļvedis palīdzēs jums izvēlēties labāko variantu savām vajadzībām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map