Labākie VPN VUDU

WalmartVUDU ir mediju uzņēmums un satura piegādes sistēma. Kaut arī viņi sākotnēji sāka gatavot savus televizora pierīces, viņi ir licencējuši savu tehnoloģiju Roku un Smart TV patīk un tagad piedāvā atsevišķu video straumēšanas pakalpojumu TV un filmām. Atšķirībā no citiem straumēšanas pakalpojumiem ar ikmēneša maksu, Vudu piedāvā sistēmu “pay as you go”. Tas viņiem ļauj iegūt filmas aptuveni tajā pašā laikā, kad tās tiek izlaistas DVD diskā, vai dažreiz pat ātrāk. Tā kā Vudu mātesuzņēmums ir Walmart, jums ir arī iespēja VUDU kontam pievienot tur iegādātu filmu digitālās kopijas. Pašlaik VUDU pakalpojums ir pieejams tikai ASV. Tie, kas atrodas ārpus ASV, vēlēsies izmantot VPN, lai izvairītos no ģeogrāfiskas bloķēšanas un piekļūtu Vudu.


RankVPN ServicePriceVisitServer
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Ir skaidrs, ka VUDU ir laba ideja. Šis pakalpojums ir atalgojums, kā jums iet, un šis pakalpojums ir bezmaksas, taču jums vai nu kontā jābūt kredītiem, vai arī kontam jābūt saistītam ar maksājuma veidu. Šī modeļa dēļ jums būtu pieejams vairāk filmu, jo par licencēšanas darījumiem nav tiešām jāvienojas. VUDU katalogā ir vairāk nekā 18 000 filmu. Kredītus filmu īrei vai iegādei var iegādāties tiešsaistē vai Walmart veikalā. Atkarībā no tā, vai vēlaties filmu noskatīties vēlāk vai vienkārši to īrēt, no jums tiks iekasētas dažādas summas. Lai īrētu filmu, jūs izvēlaties filmu vai seansu, kuru vēlaties redzēt, un jums tam ir piekļuve noteiktu laika periodu.

Kā jau minējām, VUDU piedāvā TV šovus un filmas. Interesanti arī atzīmēt, ka jūs varētu iegādāties sezonu vai tādu izrāžu epizodes kā Game of Thrones, The Walking Dead vai American Titans. Tā kā ir pieejams vairāk nekā 5 000 šovu, iespējas ir bezgalīgas, it īpaši visiem televīzijas un filmu pārstāvjiem. Vēl viena interesanta šī pakalpojuma īpašība ir kaut kas tāds, ko mēs vēl neesam redzējuši citiem straumēšanas pakalpojumiem. Viņiem ir vietnes skatītāju atsauksmes, tāpat kā lielākajai daļai citu, taču viņi ir arī apkopojuši atsauksmes no populārās filmu pārskatīšanas vietnes Rotten Tomatoes. Tas ir ārkārtīgi, jo daudzi cilvēki izmanto Rotten Tomatoes, lai lasītu filmu kritiķu un skatītāju atsauksmes. Tā kā šī informācija ir tik viegli pieejama, tā dalībniekam dod iespēju izlemt, vai viņš vēlas tērēt naudu filmas skatīšanai vai izlaist to.

Tas viss izklausās labi, bet kāda ir nozveja? VUDU pakalpojums ir pieejams tikai ASV, vismaz neizmantojot VPN. Ja jūs ceļojat uz ārzemēm vai dzīvojat citā valstī, jums noteikti tiks liegta VUDU apskate. Tomēr, izmantojot VPN, jūs varētu piekļūt šim amerikāņu mediju bastionam. Amerikā ir daudz lielisku filmu un lielisku TV, tāpēc jums nav jāatstāj garām tikai savas atrašanās vietas dēļ.

Kā darbojas VPN? VPN izveido drošu savienojumu ar serveri, iespējams, citā valstī. To darot, jūs varētu piekļūt VUDU un apskatīt visu, ko vēlaties. Kamēr jūs izvēlaties serveri ASV, jums vajadzētu būt labi. Ciktāl tas attiecas uz protokoliem, jūs izvēlaties OpenVPN (UDP) protokolu, jo tas ir ātrākais. Izmantojot video straumēšanu, ātrumam ir izšķiroša nozīme, jo īpaši tāpēc, ka jums ir nepieciešams vismaz 1 mbps savienojuma ātrums. Ja rodas savienojuma problēmas, varat pārslēgties uz OpenVPN (TCP), taču OpenVPN ir abas iespējas, ko izmantot. Piegādātājiem, kurus mēs visi pieminam, ir pielāgoti klienti, tāpēc iestatīšana ir vienkārša.

Ja vēlaties aizsargāt savus datus un piekļūt VUDU, mēs iesakām ExpressVPN. Viņi neveic žurnālus un pārvalda ātru tīklu Amerikas Savienotajās Valstīs un ārpus tās. ExpressVPN ir arī iebūvēts SmartDNS pakalpojums, kas ļaus straumēt bez papildu šifrēšanas pieskaitāmās izmaksas. Ja jums tomēr ir neto ātrums, mēs vienmēr iesakām izmantot šifrēšanu. Mēs nekad neieteiktu apmainīties ar ātrumu pret privātumu.

1. Labākais VPN VUDU: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN VUDU: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN VUDU: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN VUDU: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties pilnīgai piekļuvei CyberGhost tīklam ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN VUDU: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Lūdzu, apskatiet mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi saraksts dažādām izvēlēm, bet mēs nedomājam, ka jums tas būs nepieciešams. ExpressVPN ir labākais kopumā, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību un pasaules serveru tīkliem. Galvenie pakalpojumu sniedzēji nodrošinās jūsu privātumu un ātri izveidos tīklus daudzos dažādos novados, taču jums ir pieejama šeit pieejamā informācija.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map