Labākie Windows VPN

WindowsEs sāku izmantot Microsoft operētājsistēmas ar Windows 3.1 un kopš tā laika esmu izmantojis katru OS. Ir bijuši daži uzvarētāji un zaudētāji, taču viena lieta ir pārliecināta. Kad Microsoft izlaiž jaunu savas operētājsistēmas versiju, viņu partneriem bieži ir jātērē, lai novērstu saderības problēmas. Tas noteikti attiecas uz sistēmu Windows 10. Neatkarīgi no tā, kādu Windows versiju izmantojat, VPN palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu un atbloķēt satura ierobežojumus..


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5Surfshark1,99 USDSurfshark68Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Jauninot no Windows 8 uz Windows 10, kļuva skaidrs, ka daudziem VPN klientiem nedarbojas pareizi. Laika gaitā tas ir mainījies, taču joprojām ir VPN ar programmatūru, kas neatbalsta operētājsistēmu Windows 10. Pēc brīža es kopīgošu sarakstu ar labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kurus esmu atradis operētājsistēmai Windows 10 un vecākām versijām. Es nevēlos nevienu sajaukt. Windows var manuāli konfigurēt, lai izveidotu savienojumu ar personīgo VPN pakalpojumu, izmantojot PPTP vai L2TP. Ir arī atvērtā koda OpwnVPN klients, kuru atbalsta vairums uzņēmumu. Neatkarīgi no tā, vai manuāli izveidojat savienojumu vai izmantojat pielāgotu klientu, vispirms jāizvēlas VPN pakalpojums. Es personīgi dodu priekšroku pakalpojumiem, kas piedāvā ērti lietojamu klienta programmatūru operētājsistēmai Windows papildus tādām uzlabotajām funkcijām kā VPN iznīcināšanas slēdzis, DNS noplūdes aizsardzība, portu pāradresācija un spēja pagriezt IP adreses.

Ja jūs esat tāds kā es, vienkārši Windows operētājsistēmas palaišanas dienas ir sen pagājis. Manā mājā mums ir sistēmas un mobilās ierīces, kurās darbojas Windows, Mac OS X, Android un iOS. Manai ģimenei ir nepieciešams VPN sniedzējs, kas viņus visus atbalsta. Lai spertu šo soli tālāk, mēs vēlējāmies VPN, kas piedāvātu pielāgotu Windows un Mac programmatūru kopā ar mobilajām lietotnēm iOS un Android. Es pat pievienoju DD-WRT maršrutētāju, lai visas mūsu ierīces darbinātu caur VPN, kad tās ir savienotas ar mūsu mājas tīklu.

Ja jūs jau esat pavadījis laiku, apskatot VPN, tad zināt, ka burtiski ir simtiem iespēju izvēlēties. Lēmums par to, kuru uzņēmumu izvēlēties, man prasīja daudz laika. Šajā procesā es pārbaudīju vairākus vadošos pakalpojumu sniedzējus. Tas galu galā noveda pie šīs vietnes un mūsu labāko Windows VPN sarakstu. Es priecājos dalīties ar dažiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā lielisku klienta programmatūru, kā arī ātru un uzticamu pakalpojumu.

Zemāk jūs atradīsit labākos VPN, kas atbilst visiem maniem kritērijiem. Viņi visi piedāvā viegli lietojamas Windows 10 VPN lietotnes ar vecāku Windows versiju atbalstu. Daudzos no klientiem ir arī uzlabotas funkcijas, kas palīdz nodrošināt jūsu drošību tiešsaistē. Plašāku informāciju par viņiem varat izlasīt katra pakalpojuma kopsavilkumā. Viņi visi nodrošina ātru, uzticamu pakalpojumu par saprātīgu cenu. Galvenās atšķirības ietver uzlabotas klienta funkcijas, tīkla lielumu un cenu.

Kāds ir labākais VPN operētājsistēmai Windows?

Šo iemeslu dēļ mēs apkopojām labāko Windows VPN sarakstu.

 • Katru VPN pakalpojumu pārbaudīja, izmantojot Windows 10
 • Ātruma testi, kas veikti, kamēr ar Windows ir izveidots savienojums ar VPN
 • Mēs meklējām VPN ar viegli lietojamu klienta programmatūru
 • Spēja atbloķēt populāro vietņu ģeogrāfiskos ierobežojumus
 • Spēcīga šifrēšana, lai tiešsaistē nodrošinātu jūsu privātumu
 • Tādas uzlabotas funkcijas kā VPN nogalināšanas slēdzis un portu pāradresācija

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Windows VPN:

1. Labākais VPN operētājsistēmai Windows: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

Divi faktori padara ExpressVPN par lielisku izvēli, ko izmantot Windows mašīnām. Tas ir ātrs viņu pakalpojuma ātrums un MediaStreamer funkcija. Izmantojot tos kopā, varat atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ja kādreiz esat pamanījis, ka dažreiz nevarat piekļūt dažām iecienītākajām lietotnēm vai vietnēm, tas var būt saistīts ar ģeogrāfiskām bloķēdēm. Izmantojot abus kopā, jūs varat izmantot šīs lietotnes vai vietnes, nezaudējot ātrumu. Jūs arī atradīsit, ka joprojām varat izmantot VPN serverus, lai šifrētu savienojumu. Neatkarīgi no tā, kādas aktivitātes plānojat veikt, šī ir lieliska izvēle.

Izmantojot savu ExpressVPN, jūs varat izvēlēties, kuru pilsētu vēlaties izmantot. Lai gan jūs nevarat izvēlēties atsevišķus serverus, viņi veic labu darbu, lai atrastu jums labāko variantu. Iestatot lietas, varat nospiest taustiņu “Izvēlēties atrašanās vietu”, lai izvēlētos reģionu, valsti vai pilsētu. Servera nomaiņu ir viegli izdarīt vēlāk.

ExpressVPN Windows klients

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN operētājsistēmai Windows: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Windows klients

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN operētājsistēmai Windows: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve ir saistīta ar privātumu un vērtību. Valstu un serveru atrašanās vietas ziņā viņi nepārvalda tik lielu tīklu. Tā vietā viņi koncentrējas uz citām jomām un piedāvā zemāku pakalpojuma cenu. Privāta piekļuve internetam ir failu koplietošanas kopienas uzticama izlase.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

Es izmantoju PIA Windows klientu, un tas ir ļoti viegli iestatīšanas un lietošanas ziņā. Tā vienkāršība nenozīmē, ka klientam nav daudz funkciju. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Kontrolējiet šifrēšanas līmeņus un atrodiet pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Lietotne PIA Windows

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti.

Kā jau iepriekš minējām, privātā interneta piekļuve ir lieliska vērtība. Viņi ir ātri kļuvuši par vienu no lielākajiem VPN sniedzējiem, daļēji balstoties uz cenu. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN operētājsistēmai Windows: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost 7 operētājsistēmai Windows

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN operētājsistēmai Windows: Surfshark

Surfshark

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 1,99 mēnesī (atlaide 83%)

Surfshark savu VPN pakalpojumu sāka ieviest 2018. gadā. Kopš tā laika uzņēmums sabiedrībā ir diezgan izveicīgs. Komanda turpina pieaugt un savam ātrgaitas tīklam pievieno serveru atrašanās vietas. Viņi ir koncentrējušies uz privātumu un vērtību. Pakalpojumā ir iekļautas papildu funkcijas, piemēram, CleanWeb (bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru), Whitelister (sadalīta tunelēšana), MultiHop dubultā VPN, iznīcināšanas slēdzis, privāts DNS un aizsardzība pret noplūdi..

Ar lielu serveru tīklu visā pasaulē, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Premium un Amazon Prime, ir daudz iespēju baudīt šo pakalpojumu. Jūs varat piekļūt Amazon Prime Video vairākos reģionos, tostarp ASV, Vācijā un Lielbritānijā. Windows klients dod jums iespēju izveidot savienojumu ar fizisko serveru atrašanās vietām, virtuālajiem serveriem (vislabāk piemērotiem ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai), serveriem, kas atbalsta P2P izmantošanu, un MultiHop serveriem.

Surfshark Windows klients

Vērtībai un funkcijām Surfshark ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ierobežojumus. Visas viņu VPN lietotnes tika izstrādātas ar līdzīgu lietotāja interfeisu un ir viegli lietojamas. Jūs varat bez riska reģistrēties neierobežotā VPN kontā, jo Surfshark piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet Surfshark

Jūs varat apskatīt mūsu sarakstu ar top 10 VPN pakalpojumus vairāk iespēju. Es domāju, ka jūs priecāsities par jebkuru no iepriekš uzskaitītajiem VPN. Es izvēlējos tos, salīdzinot ar citiem vadošajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, pamatojoties uz ātrumu un uzticamību. Kopā ar viņu Windows VPN klienta programmatūras kvalitāti. Jums jāprot uzticēties VPN pakalpojumu sniedzējam, lai aizsargātu jūsu privātumu. Šie pakalpojumi to izdarīs, un katrs no tiem piedāvā labu kvalitāti par ļoti saprātīgu cenu. Visi trīs pakalpojumi darbosies operētājsistēmās Windows XP, Windows 7, Windows 8 un Windows 10. Sekojiet mums @VPNFan jaunākajiem VPN darījumiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map