WhatsappWhatsApp ir daudz platformu, gandrīz bezmaksas ziņojumapmaiņas lietotne, kas ļauj jums piezvanīt vai nosūtīt īsziņu, izmantojot internetu. Lepojoties ar vairāk nekā 1 miljardu lejupielāžu no Google Play veikala un vairāk nekā 800 miljoniem aktīvo lietotāju, nav grūti saprast, kāpēc WhatsApp tiek uzskatīts par populārāko ziņojumapmaiņas platformu pasaulē. Diemžēl šīs bez šifrētās tērzēšanas lietotnes popularitāte dažās valstīs ir izraisījusi aizliegumus. Tomēr, izmantojot VPN, jūs varat apiet blokus un izmantot WhatsApp no ​​jebkuras vietas.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Kā mēs minējām, šī lietotne ir aizliegta dažās valstīs. Lielākā daļa negaidīs, ka šāda veida rīcība notiks no rietumvalstīm, taču pārsteidzoši, ka viena no valstīm, kas apspriež aizliegumu, ir Lielbritānija. Tas notiek Lielbritānijas dēļ Snoopers harta. Snoopers hartā teikts, ka uzņēmumiem ir jāpadara savas lietotnes mazāk drošas vai jānodod atšifrēšanas atslēgas. Neskatoties uz gaidāmo aizliegumu, ņemiet vērā, ka WhatsApp pirms klientu nosūtītā un saņemtā satura nodošanas neprasa orderi. Citiem vārdiem sakot, viņi atbilst mazāk drošu kritērijiem.

Vēl viens faktors, kas jāapzinās, izmantojot WhatsApp, ir balss funkcija. Vietne to izmanto kā veidu, kā ietaupīt naudu, zvanot uz citām valstīm. Tomēr, ja vēlaties izmantot WhatsApp šim mērķim, lietotne izmanto 1,2 MB minūtē datus. Tas ir labi, ja izmantojat neierobežotu Wi-Fi, taču, ja jums nav spēcīga datu plāna, šī lietotne to diezgan ātri gremdēs.

Lai dalītos ar interesantiem jaunumiem par WhatsApp. Ja jūs ceļojat uz Dubaiju un zvēru savā īsziņā, jūs saskarsies ar naudas sodu £ 45k (gandrīz USD 70k USD) un iespējamu izsūtīšanu viņu jauno likumu dēļ. Lietotnei, kas paredzēta šifrēšanai ar 256 bitu šifrēšanu, tā noteikti neizklausās. Lūdzu, paturiet prātā, mēs nerunājam par to, ka lietotnei USD 1 gadā ir slikts darījums, taču, ja jūs plānojat izmantot WhatsApp, to nevajadzētu darīt bez papildu VPN šifrēšanas..

Tātad, ļaujiet mums nedaudz izskaidrot par VPN. Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir programmatūra, kas atkarībā no jūsu mērķiem izveido drošu savienojumu ar serveri, iespējams, citā valstī. Šis ir labs iemesls, lai to lietotu, ja atrodaties valstī, kas bloķē WhatsApp. VPN var izmantot, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotām lietotnēm, piemēram, Voice over IP (VoIP). Citiem vārdiem sakot, ja jūsu valsts bloķē WhatsApp, vienkārši izveidojiet savienojumu ar valsti, kurā tas nav ierobežots. Tas ir tāpēc, ka valdības izmanto ģeogrāfisko bloķēšanu. Ģeogrāfiskās bloķēšanas tehnoloģija identificē lietotāja atrašanās vietu, pamatojoties uz IP adresi. Šajā gadījumā tehnoloģija rada barjeru, kas bloķēto saturu neļaus izcelt. Izvēloties serveri citā valstī, jūs varētu izvairīties no šiem ierobežojumiem.

Tas ir tieši saistīts ar otro VPN lietošanas iemeslu. VPN nodrošina šifrēšanas līmeni jūsu darbībām internetā. Kā mēs minējām, bez papildu drošības līmeņa, lietojot WhatsApp, jūs riskējat saņemt naudas sodu, ja atrodaties Dubaijā vai vienkārši pie tā, ka valdība jums steidzas, kā minēts Apvienotajā Karalistē. Protams, Apvienotās Karalistes premjerministrs saka, ka viņi to nedarīs, ja vien tas nebūs nepieciešams, bet, ņemot vērā Lielbritānijas sasniegumus, tas ir grūti norīt tabletes. Tagad, kad mēs jums parādījām VPN lietošanas priekšrocības, mums ir vairāki uzņēmumi, kas nodrošinās jums labu pieredzi.

Neatkarīgi no tā, kuru mūsu izvēli jūs izvēlaties, viņiem visiem ir dažādi protokoli, kurus jūs varat izmantot. Visas šeit piedāvātās atlases izmanto drošu šifrēšanu, taču, izvēloties OpenVPN protokolu, jūs vienmēr nodrošināsit vislabāko aizsardzību. Ja ātrums ir būtisks, jūs izmantojat OpenVPN (UDP). Tas ir labākais risinājums WhatsApp, ja tas ir iespējams. Nav garantēts, ka dati tur nokļūs, taču parasti problēmu nav. Ja rodas savienojuma problēmas vai problēmas ar savienojuma pārtraukšanu, labākā izvēle būtu OpenVPN (TCP). TCP versija nav tik ātra, taču dati tiek pārbaudīti, pārbaudot kļūdas. Tā kā dažas mobilās ierīces neatbalsta OpenVPN, ja plānojat izmantot WhatsApp mobilajā tīklā, ir arī citi labi protokoli, tostarp L2TP un IKEv2, kurus var izmantot labai drošībai. Tagad, kad mēs to esam pārgājuši, mēs pārdomāsim savu izvēli par pakalpojumu sniedzējiem.

Lai atbloķētu saturu un nodrošinātu jūsu datu drošību, mēs iesakām ExpressVPN. Viņi neveic žurnālus un tiem ir nogalināšanas pārslēgšanas funkcija, tāpēc, ja savienojums tiek atvienots, jūs esat aizsargāts. Ja atrodaties valstī, kas aizliedz VPN izmantošanu, tas ir svarīgi. Viņi piedāvā arī mobilo klientu un izmanto maršrutētāja lietotni, lai aizsargātu katru jūsu tīkla ierīci. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar ExpressVPN un nosūtiet ziņojumu vai zvaniet tik daudz, cik vēlaties. Atkal, ja jūs gatavojaties zvanīt, būtu prātīgi izmantot VPN, izmantojot Wi-Fi.

Jūs varat justies brīvi izmeklēt mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi lapa citiem labiem WhatsApp VPN pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr mēs esam izvēlējušies labākos pakalpojumus kopumā, tāpēc jums tas nav jādara. Mēs izmantojām ātrumu, cenu un drošību kā izvēles izvēles kritēriju. Turklāt mēs izvēlējāmies arī uzņēmumus ar daudziem tīkla serveriem, ar kuriem, iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu neatbloķētās valstīs. Meklējot uzticamu VPN nodrošinātāju, izvēlieties tos, kas nodrošinās jūsu privātumu un skaidrības labad nodrošinās ātrus tīklus, it īpaši citās valstīs.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me