Labākie WWE tīkla VPN

WWE tīklsWWE tīkls ir straumēšanas pakalpojums, kas nodrošina visas WWE spēles, kuras ikviens varētu vēlēties. Kanāls ir pieejams atsevišķās valstīs, tostarp Amerikas Savienotajās Valstīs. Ar dalību WWE tīklā jūs varat skatīties tiešraidē maksas par skatījumu pasākumus un straumēt visus iepriekšējos mačus, viņu veidotos oriģinālos šovus un to pārraides no nedēļas uz nedēļu. Kanāls ir 24/7, lai jūs varētu skatīties jebkurā laikā. Ja plānojat ceļot ārpus viņu skatu laukuma, es ieteiktu izmantot VPN. Apskatiet mūsu labāko WNW tīkla VPN sarakstu.


RankVPN ServicePriceVisitServer
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

WWE tīkls pieder World Wrestling Entertainment, un tas parāda visus viņu tiešraides pasākumus. Ja vēlaties skatīties iepriekšējo WWE rīkoto notikumu, varat to meklēt. Arī tad, ja vēlaties skatīties konkrētu superzvaigzni vai dīvu, jūs varat vienkārši uzmeklēt viņu vārdu, un tas parādīs visas atbilstošās izrādes, kas viņiem ir viņu bibliotēkā. WWE tīkls parādīs arī iknedēļas izrādes, piemēram, Smackdown, Raw un NXT. Tie nepaliks tik ilgi, ja vien tas nebūs ļoti svarīgs notikums tajā dienā. Dažas no izrādēm, kas ekskluzīvas WWE tīklam, ir WrestleMania Rewind, WWE Countdown, WWE NXT, WWE Superstars, Raw Pre-Show, Raw Backstage Pass, Pirmdienas nakts karš, WWE Legends ‘House, WWE Rivalries un WWE 24. Viņi arī demonstrēt veco WWE, WCW, ECW, AWA un WCCW šovu atkārtojumus.

WWE tīklam ir apmaksāta dalība 9,99 USD mēnesī, taču viņi laiku pa laikam piedāvās bezmaksas piekļuves mēnesi. Kanāls ir pieejams atsevišķās valstīs, tostarp ASV. Ar dalību jūs varat darīt visas lietas, kuras es iepriekš teicu. Varat skatīties datorā vai straumēt, izmantojot Apple TV, Amazon Fire TV, Roku, Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One, Smart TV, Android, iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) un Kindle Fire..

Kāds ir labākais WNE tīkla VPN?

Lai palīdzētu mums noteikt mūsu WWE tīkla labāko VPN sarakstu, mēs apskatījām vairākus galvenos faktorus.

 • Ātri servera savienojumi tiešraides straumēšanai HD formātā
 • Vairāku ASV serveru atrašanās vietas vislabākajai veiktspējai
 • Uzticamība, lai straumēšanas saturs netiktu pakārtots un nesamazināts
 • Iespēja atbloķēt populāros straumēšanas pakalpojumus ASV, ieskaitot WWE Networlk
 • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts

Tagad mūsu labāko WNE tīkla VPN sarakstā.

1. Labākais WN WN tīkla VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais WWE tīkla VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais WWE tīkla VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais WN WN tīkla VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties pilnīgai piekļuvei CyberGhost tīklam ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais WN WN tīkla VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

WWE tīkla maksas skatīšanas pasākumi

DateEventLocation
2015. gada 25. janvārisKaraliskā dārdoņaFiladelfija, PA
2015. gada 22. februārisFastlaneMemfisa, TN
2015. gada 29. martsWrestleMania 31Santaklara, Kalifornija
2015. gada 26. aprīlisEkstrēmi noteikumiRosemont, IL
2015. gada 17. maijsAtmaksaBaltimora, MD
2015. gada 31. maijsLikvidācijas palātaKorpuskristija, Teksasa
2015. gada 14. jūnijsNauda bankāKolumbs, OH
2015. gada 19. jūlijsKaujas lauksSentluisa, Savienotās Valstis
2015. gada 23. augustsSummerSlamBruklina, Ņujorka
2015. gada 20. septembrisČempionu naktsHjūstona, Teksasa
2015. gada 25. oktobrisElle cietumāLosandželosa, Kalifornija
2015. gada 22. novembrisPārdzīvojušo sērijaAtlanta, GA
2015. gada 13. decembrisTLC: Galdi, kāpnes un krēsliBostona, MA
2016. gada 24. janvārisKaraliskā dārdoņaOrlando, FL
2016. gada 21. februārisFastlaneSentluisa, Savienotās Valstis
2016. gada 3. aprīlisWrestleMania 32Ārlingtona, Teksasa

Jūs varat apskatīt mūsu sarakstu ar top 10 VPN pakalpojumus vairāk iespēju. Es domāju, ka jūs priecāsities par jebkuru no iepriekš uzskaitītajām atlases iespējām. Es izvēlējos tos, salīdzinot ar citiem vadošajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību un cenu. Es arī meklēju pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs vēlaties, lai ātrs VPN sniedzējs straumētu WWE tīkla šovus un PPV pasākumus. Pakalpojumi, kas tiek kopīgoti ziņojumā, ir labākie VPN populāriem ASV straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Hulu un Amazon Instant. Viņi arī palīdzēs jums atbloķēt kanālus citās valstīs, piemēram, BBC iPlayer Lielbritānijā.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map