ViskonsinaViskonsina ir štats, kas atrodas ASV ziemeļu un centrālajā daļā. Aptuveni 5,8 miljoni cilvēku. Cilvēki apmeklē šo lielisko valsti dažādu iemeslu dēļ. Tie ietver ārpus telpām, pārtiku, biznesa iespējas un daudz ko citu. Ja plānojat būt viens no apmeklētājiem, jums būs jāpārliecinās par VPN izmantošanu ikreiz, kad izmantojat publisko WiFi. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu, atrodoties lidostā, viesnīcā, restorānā vai citur. Šeit ir daži no labākajiem VPN, ko izmantot Viskonsīnā.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4PureVPN2,88 USDDrošāksVPN180Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5Surfshark3,49 USDSurfshark68Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Viskonsīnu bieži sauc par siera zemi. Ir daudzas lietas, par kurām tas ir zināms, bet, par laimi, viena no tām nav uzraudzība. Tā kā Viskonsina ir ASV štats, valdība neuzrauga bez izšķirības. Tomēr tas nenozīmē, ka esat drošībā. Izmantojot VPN, varat izveidot drošu un šifrētu savienojumu. Tas nozīmē, ja nevalstiskās organizācijas mēģinās jūs uzraudzīt, jūs to padarīsit daudz grūtāk,

Arī VPN izmantošana otra iemesla dēļ darbojas labi. Tas ir, lai palīdzētu jums izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, ugunsmūriem un sporta aptumšošanas. Tāpat kā iepriekš, jūs izveidosit savienojumu ar VPN serveri. Tomēr šoreiz jūs izmantosit serveri citā apgabalā. Tādā veidā jūs varētu apskatīt saturu kā parasti.

Kāds ir labākais Viskonsinas VPN?

Jūs varat sagaidīt, ka redzēsit daudz lielisku lietu Viskonsīnā. Lai gan jums nebūtu jāuztraucas par valdības uzraudzību, vispirms koncentrēsimies uz atbloķēšanas faktoriem, lai palīdzētu mums noteikt Viskonsinas labāko VPN.

  • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir VPN serveri, kuri labi darbojas Viskonsinas reģionā
  • Spēja atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus un ugunsmūrus, atrodoties šajā apgabalā
  • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
  • Augsta tīkla stabilitāte, kas palīdzēs izvairīties no savienojuma problēmām
  • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir stingra politika bez žurnāliem
  • Spēcīga militārā līmeņa šifrēšana lietotāja privātumam

Un tagad cieši apskatīsim dažus no labākajiem Viskonsinas VPN.

1. Labākais Viskonsinas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Ameriku un pēc tam atveriet ASV. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad mēs pārbaudījām serveri Čikāgā, Ilinoisā un pārbaudījām ātrumu uz Milvoki, Medisonu un Grīnbeju. Veiktspēja bija lieliska ar ātrumu no 103 Mbps līdz 116 Mbps.

ExpressVPN Viskonsinas ātruma tests

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Iegūstiet ExpressVPN

2. Labākais Viskonsinas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina serverus Čikāgā (tuvākajā reģionā). No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri, kas atrodas Čikāgā, Ilinoisā, un pārbaudījām ātrumu uz Milvoki, Medisonu un Grīnbeju. Lejupielādes ātrums svārstījās no 106 Mbps līdz 126 Mbps.

NordVPN Viskonsinas ātruma tests

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Viskonsinas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Čikāgā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz ASV un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu ASV. CyberGhost tīklā ir iekļauti daži serveri Čikāgā (jo tas ir vistuvākais). Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Milvoki, Madisonā un Grīnbejā. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija no 102 Mbps līdz 109 Mbps.

CyberGhost Viskonsinas ātruma tests

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais Viskonsinas VPN: PureVPN

PureVPN

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu opciju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Čikāgā, Ilinoisā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Valsts izvēles rīks”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri, izmantojot cilni “Pārlūkot visus serverus”. PureVPN tīklā ir vairāki serveri, kas atrodas Čikāgā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Milvoki, Madisonā un Grīnbejā. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija no 40 Mbps līdz 74 Mbps.

PureVPN Viskonsinas ātruma tests

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņiem ir samazinājusies cenu noteikšana par vairāk nekā 74%, jo pakalpojums turpina augt. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera atrašanās vietām, sākot no tikai USD 2,88 mēnesī.

Apmeklējiet vietni PureVPN

5. Labākais Viskonsinas VPN: Surfshark

Surfshark

Surfshark savu VPN pakalpojumu sāka ieviest 2018. gadā. Kopš tā laika uzņēmums sabiedrībā ir diezgan izveicīgs. Komanda turpina augt un pievienot vietas visu laiku, un tā ir ļoti koncentrējusies uz cenu noteikšanu un privātumu. Tajā ir arī svilpieni un zvani, ko jūs varētu gaidīt, saņemot lielākus pakalpojumus

Ar vairāk nekā 500 serveriem 50 valstīs, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime, viņiem ir daudz iespēju izbaudīt savu pakalpojumu. Jums pat ir iespēja skatīties dažus pakalpojumus, kas ir pieejami vairākos reģionos. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju privāti sērfot, aizsargāt savu WiFi trafiku, torrent anonīmi un daudz ko citu, izvēloties serveri.

Testiem Viskonsīnā mēs vēlējāmies izvēlēties serveri, kas atrodas Čikāgā. Kad esat pieteicies, meklēšanas joslā vienkārši meklējiet Čikāgu. Pēc tam jūs varat izveidot savienojumu ar serveri, kas atrodas tur. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Čikāgā un pārbaudījām ātrumu uz Milvoki, Medisonu un Grīnbeju. Rezultāti bija ātrumā no 42 Mbps līdz 68 Mbps.

Wisconsin Surfshark ātruma tests

Par naudu un funkcijām Surfshark ir labs risinājums tiem, kuriem, atrodoties tur, nav obligāti nepieciešams ļoti ātrgaitas savienojums. Viss ir ērti lietojams, un jums nevajadzētu radīt nekādas problēmas. Jūs varat reģistrēties neierobežotam kontam ar neierobežotām ierīcēm un būt drošs, jo Surfshark nodrošina naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet Surfshark

Kā redzat iepriekš, ir dažas lieliskas VPN iespējas, kuras izmantot, atrodoties Viskonsīnā. Skaidrs, ka jūs varat redzēt ieguvumus no tā. Tagad mēs, cerams, parādījām, kāpēc tas ir svarīgi. Ja vēlaties vairāk iespēju, nekautrējieties ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Visas šīs izvēles veiksies labi. vajadzētu labi darboties, taču mēs izdarījām izvēli, pamatojoties uz vairākiem faktoriem. Tā mēs optimizējām savu izvēli Viskonsinas labā. Neatkarīgi no tā, ko plānojat tur darīt, VPN aizsardzība ir laba ideja. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat aizsargāt savu privātumu un pieņemt labāko iespējamo lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me