כיצד לשחק צוות מבצר 2 באמצעות VPN

טים פורטרס 2המשחק, טים פורטרס 2 או TF2 בקיצור, הוא משחק מקוון פופולרי שנמצא ב- iOS, Mac, Windows, Linux ו- Android. המשחק זמין בתאריך קיטור והוא זמין במדינות ספציפיות. המשמעות היא שאם אתה מתכנן לנסוע מחוץ לאזורים הנתמכים ואתה רוצה לשחק את המשחק הזה באופן מקוון, תישלל ממך גישה. הייתי ממליץ ל- VPN לשחק TF2 דרך Steam. VPN יאפשר לך להחליף את כתובת ה- IP שיש לך עם כל מיקום IP אחר שתבחר. VPN טוב יסייע בהפחתת הפיגור ויוביל למשחקים מהירים יותר.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN כדי לשחק מבצר צוות 2 (TF2)

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת TF2 באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

הבהרה של צוות מבצר 2

Team Fortress 2 הוא משחק בחינם ב- Steam ומשולם ב- PS3 ו- Xbox 360. TF2 הוא יורה צוות מקוון התומך ב- Mac, Windows ו- Linux ב- Steam. היורה המקוון כולל מצבי משחק מרובים ומשחקים מרובים. מצבי המשחק המרובי-משתתפים המקוונים כוללים:

 • לכידת הדגל: אתה והצוות שלך מנסים לתפוס את תיק היריבים מבסיסם ולהחזיר אותו לשלך, תוך הגנה על התיק שלך.
 • נקודות בקרה: לצוות שלך יש 2 נקודות בקרה כמו האויב. לשתי הקבוצות מקום נייטרלי אחד. הקבוצה הראשונה ששולטת בכל הנקודות, על ידי עמידה עליהם עד שהן הופכות את הצוותים שלך, מנצחת.
 • התקפה והגנה: אותו דבר כמו נקודת בקרה מלבד שרק לקבוצה אחת יש את כל נקודות הבקרה להתחיל והקבוצה השנייה מנסה להרחיק את כולם לניצחון.
 • מלך הגבעה: זה אותו דבר כמו נקודת הבקרה, למעט שיש לו נקודה אחת שעל הצוות שלך לשלוט למשך זמן מסוים.
 • עומס מטען: אתה והצוות שלך ידחפו חפץ בצורת פצצה על מסילת הרכבת לבסיס האויבים כדי להשיג ניצחון או שתגן על הבסיס שלך למשך זמן מסוים לזכייה.
 • מירוץ עומס המשא: זה אותו דבר כמו מטען המשק למעט שכל צוות צריך לדחוף את האובייקט שלו רחוק יותר מהקבוצה השנייה או להעביר אותו לבסיס הקבוצות מהר יותר כדי לנצח.
 • משלוח מיוחד: זה שילוב של לכידת הדגל ומלך הגבעה. אתה מתמודד תחילה עם הצוות האחר כדי לאסוף את המודיעין ממרחק רב. אז תביא אותו לרציף שמאחורי רקטה גדולה ותישאר על הרציף עד שתגיע לפסגה. יהיה עליכם להתחמק גם באויבים נכנסים ולהרוג אויבים על הרציף. תדע שהקבוצה שלך ניצחה ברגע שהפלטפורמה תגיע לפסגה והרקטה תירה.
 • מצב אימונים: זהו מצב לא מקוון המאפשר לך להתאמן.

לכל מצבי המשחק המהנים האלה היורה כולל 9 שיעורים. לכל שיעור יש את היתרונות והחסרונות שלו. השיעורים הם:

 • הכבד: הוא רוסי גדול מאוד שמתאגרף, יורה ברובה ציד, אוכל המון כריכים ויש לו את המקלע האהוב עליו הוא מכנה את סשה. יתרונות: יש המון בריאות, כריך מחדש את הבריאות, חזק מאוד, הרבה הגנה, ויש בו הרבה תחמושת. חסרונות: קלע איטי מאוד, לא מדויק מאוד, והוא מטרה גדולה יותר לפגוע בה.
 • החובש: חובש גרמני מטורף ללא מוסר אמיתי כלפי מטופליו השומר יונים כחיות מחמד ומרפא אנשים. יתרונות: מרפא אנשים עם אקדח חובש, יש לו דובר פריקה שמקנה לחובש ולאדם שהוא מרפא חסינות לזמן מה, ואקדח המחט ירה במהירות. חסרונות: לטעינה של ה- Ubercharge זמן רב להטעין, החסינות לא נמשכת זמן רב, החובש די שברירי, ואקדח המחט לא חזק במיוחד.
 • הדמומן: הוא כתם עיניים לובש סקוטי ושותה כבד. יתרונות: הוא הדמות היחידה עם פצצות, יש לו פצצות דביקות החולות על דברים ויכולות לפוצץ את יצירותיו של המהנדס. חסרונות: אין לו אלא פצצות עם מגבלות זמן וטווח, הפצצות הדביקות שלו מתפוצצות כשהוא מת, והפצצות יכולות לפגוע בו.
 • הצופים: הוא זכר בעל ביטחון יתר ומהיר מדבר מבוסטון, מסצ’וסטס. יתרונות: יש לו ירי מהיר / פגיעה בכלי נשק, החבר הכי מהיר בצוות בקליעה ארוכה, לא קל לפגוע בו בעת תנועה, וקפיצה כפולה. חסרונות: בריאות נמוכה, הגנה נמוכה ולא חזקה במיוחד.
 • הפירו: מדובר באדם לא יציב מבחינה פיזיולוגית שפניו מעולם לא נראו. יתרונות: מצית את הכל על האש למעט חברי צוות עם פותח. חסרונות: יש רק כלי נשק קרובים.
 • הצלף: דמות מבוססת צייד שמגיעה מניו זילנד. יתרונות: ניתן לצלם דברים ממרחקים ארוכים במצב היקף. חסרונות: נהרג בקלות רבה מאוד במצב היקף מכיוון שאי אפשר לראות את הסביבה שלך.
 • המרגלמרגל צרפתי עם הרבה תחפושות. יתרונות: יכול לעטות גלוי בלתי נראה, להתלבש כחברי אויב אחרים כדי לנסות להסתנן, ויכול להרוס את מבני המהנדס. חסרונות: ניתן לגלות די בקלות, גלימה בלתי נראית נמשכת זמן קצר, והוא די שברירי.         
 • החייל: חייל אמריקני עמיד, אך איטי יותר. יתרונות: יש לו קפיצת טילים, הוא יכול לירות טילים, והוא דמות חצי בשרנית. חסרונות: קפיצת הרקטות כואבת והיא דמות איטית יותר. 
 • המהנדס: הוא ילד מחוז טוב זקן מטקסס שהוא מאוד מוזיקלי וחכם. יתרונות: הוא יכול לבנות משקי בית כדי לירות באנשים, מכשירים למען השבת בריאות, שאריות ותחמושת, יכול ליצור טלפורטים כדי לטלפן אותו ואת מקומות הצוות שלו, והוא יכול לנוע ולהשמיד את יצירותיו. חסרונות: כל הדברים שהוא בונה ומשדרג לוקח שאריות, זה גם לוקח הרבה זמן, ויכולים להיהרס בקלות על ידי דמויות אחרות.

ניתן להתאים אישית את כל הדמויות הללו. קיבלת פעם פריט לדמות זו על ידי סחר עם אחרים, קנה את הפריט מהחנות, או שיחק את המשחק עד שבסופו של דבר אותו פריט יינתן לך. הפריטים שתקבלו יכולים להיות כובעים, אקדחים לכיתה מסוימת, או ארגזים שצריכים מפתחות לביטול הנעילה.

Team Fortress 2 הוא משחק מקוון עם הרבה תוכן בחינם ב- Steam. קיטור זמין במדינות שונות ברחבי העולם. בסך הכל Team Fortress 2 הוא משחק מהנה מאוד שאני ממליץ עליו בחום.

שוב אני ממליץ להשתמש בשירות VPN להפעלת TF2 VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה גם ישפר את הביצועים על ידי שיפור הפינג שלך ויגן עליך מפני התקפות DDoS.

תהנה מכל ההתרגשות כשאתה משחק TF2 ברשת. אנא שתפו את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות מצוות מבצר 2 מכל מקום בעולם עם VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map