כיצד לשתף נתוני 4G בלתי מוגבלים דרך הנתב שלך

תמונה לשיתוף טלפון סלולריבדומה להתקדמות הטבעית של הטכנולוגיה, אנו רואים לאחרונה גל בתוכניות נתונים אלחוטיות ללא הגבלה. אם אי פעם תמחרו אותם בעבר, אתם יודעים שהתוכניות הללו יכולות להיות יקרות מאוד. בהשוואה לתוכניות הממוקדות, ישנו די הבדל במחיר. אם יש לך אחת מהתכניות האלה, אנו מרגישים שאתה אמור לחלוק נתונים אלה עם חברים או משפחה. אין צורך שיהיו לך תכניות מרובות ללא הגבלה כל עוד אתה משתף באמצעות קשירת נתונים. תהליך זה יאפשר לאחרים להשתמש בתוכנית הנתונים הבלתי מוגבלת שלך בבית או בעבודה.


מה זה קשירת נתונים?

קשירת נתונים היא דרך לחלוק תוכנית נתונים אלחוטית מעבר למכשיר אליו הוא קשור. זה לא חדש אך לא היה נפוץ עד לאחרונה. כאשר תוכניות נתונים עברו למבנה בלתי מוגבל, סוג נתונים זה של שימוש גדל לא מעט. האמת היא, שתוכניות בלתי מוגנות אינן ממש בלתי מוגדרות. לאחר נקודה מסוימת (תלוי בספק), הנתונים שלך יאטו. זה יכול לקרות עם מעט עד 10 ג’יגה-בתים או לעלות ל -22 ג’יגה-בייט לפני שזה יתחיל להיות איטי יותר. מנכ”ל T-Mobile יצא בפומבי והתלונן בכעס על קשירה.

מדוע תרצה לשתף את הנתונים שלך?

אנו נספק לך כמה תרחישים שבהם קשירת נתונים עשויה להועיל. אם אתה בבית ואין לך גישה ל- WiFi, נוהל זה יכול לאפשר לך ליהנות מהאינטרנט כפי שבדרך כלל היית עושה. אין הגבלה על מספר המכשירים שבהם אתה יכול להשתמש במקרה זה. אינך צריך לדאוג להיות באזור כפרי או בשכונה שנמצאת מחוץ לשירות האינטרנט שלך.

אף שיש יותר, ישנו תרחיש שני שאנחנו יכולים להציע. אם אתה יוצא לחופשה, ישנן שתי דרכים שקשירת נתונים יכולה להועיל לך. הדרך הראשונה היא ברכב. מכיוון שכל כך הרבה מכשירים אלקטרוניים מתחברים לאינטרנט עכשיו, השימוש בהם יכול להיות קשה אם אתם בתנועה. לרוב המכוניות אין WiFi סלולרי, כך שזה יכול להיות נושא. הדרך השנייה היא במלון. מלונות רבים בימים אלה גובים תשלום עבור שימוש ב- WiFi. בין אם אתה צריך לעשות משהו בשביל העבודה או לשחק משחק, יתכן שתצטרך לשלם תוספת כסף עבור היכולת. בנוסף, ה- WiFi במלון עשוי להיות איטי מדי לצרכים שלך. אלה הם שני התרחישים שיכולים להשתמש בקשירת נתונים, אך ייתכן שתוכל לחשוב על יותר.

כיצד משתמשים בקשירת נתונים?

נוהל זה אינו חדש, עם זאת, הוא הפך לא מעט פופולרי לאחרונה. ישנן כמה שיטות לעשות זאת. הדרך הראשונה היא השיטה העתיקה ביותר בה תוכלו להשתמש. זה כרוך בהפעלת נקודת ה- WiFi של הטלפון שלך. יש לו מגבלות טווח מוגדרות והוא יאכל את חיי הסוללה במהירות. זה יכול גם לקצר את חיי הסוללה לצמיתות אם תעשה זאת ברציפות.

כבר מזמן נאמר שההכרח הוא אם ההמצאה. יש כיום לא מעט נתבים בשוק שיאפשרו לך לקשור את הטלפון אליהם באמצעות כבל USB. יש שני דברים נחמדים בשיטה זו, בהשוואה לדרך הראשונה. מכיוון שהוא מחובר לכבל USB, הטלפון שלך נשאר טעון ויטען במהלך התהליך. זה גם מאפשר לנתב לבצע את רוב העבודה.

אם אין לך אחד מהנתבים החדשים האלה, יש דרך אחרת. מה שאתה עושה במקרה זה הוא לחבר את הטלפון למחשב שלך עם כבל USB ואז לשתף את החיבור שלך לנתב באמצעות כבל אתרנט. למרות שזה נשמע קשה, הוא למעשה עובד די טוב ויכול לשמש כמעט את כל הנתבים.

מאז קשירה יכולה לגרום מצערת נתונים בשתי השיטות אנו ממליצים להשתמש ב- VPN כדי לעקוף את המגבלות האלה. בדרך זו, לא אמור להיות לך שום בעיה עם הגבלת הנתונים שלך.

מדוע השימוש בנתב טוב יותר מהנקודה החמה הטלפונית?

כפי שציינו, בשיטת הנקודה החמה האלחוטית יש כמה נפילות. לכן נעבור כעת על היתרונות של שימוש בנתב במקומו.

 • טווח מוגדל – על ידי שימוש בשיטת נקודה חמה אלחוטית, אתה בעצם מוגבל לאותו החדר (בהנחה שהחדר אינו גדול). לשם השוואה, שיטת הנתב תאפשר לכם לכסות בית שלם. בין אם אתם בבית ובין אם אתם שוכרים חופשה לטווח קצר, אתם מכוסים.
 • סוללת טלפון / תוחלת חיים – טלפונים בימינו אינם זולים. השימוש במתחם ה- WiFi ברציפות לא רק ימצה את הסוללה במהירות, אלא שהחום הנוסף הנוצר כל הזמן עלול לגרום נזק לטלפון ולסוללה לטווח הארוך.
 • כובעי נתונים של נקודה חמה – על ידי שימוש בנקודה החמה האלחוטית, אתה עלול להיתקל בבעיית כובע הנתונים במהירות. עם זאת, השימוש בשיטה השלישית שלנו פלוס אחד מהיישומים החינמיים של צד שלישי כמו PdaNet יכול לעזור להסתיר את הפעילות. Verizon אינה מתירה קשירה כלל אלא אם כן אתה מושרש ואחרים ככל הנראה יהיו מגבלות מסוג זה, כך שתוכל לראות כיצד זה יכול להיות נושא.
 • גמישות – אם אתה משתמש בתכונת הנקודה החמה האלחוטית של הטלפון שלך, אין לך כמעט שליטה על הגדרות הניתוב. על ידי שימוש בנתב במקומו, אתה יכול לקבל גישה לאפשרויות כמו הגדרות DNS מותאמות אישית, הגנת VPN ועוד. אתה יכול אפילו להפעיל סוגים שונים של שרתים בדיוק כמו שהיה בדרך כלל.

אז אתה מבין, ישנן סיבות רבות מדוע השימוש בנתב טוב יותר מהנקודה החמה האלחוטית המובנית.

האם הנתב הקבוע שלי יאפשר קשירת נתונים באמצעות USB?

נתב Asus AC-5300אולי. אם אתה משתמש ב- Asus עם ASUSWRT או נתב עם OpenWRT ו- DD-WRT. מבין כל אלו המוצעים, תוכלו לצפות לשלם בין $ 80 ל- $ 300 עבור אסוס. הקושחה לנתב שמפעיל Asus (ASUSWRT) תאפשר לך לקשור את חיבור 3G או 4G שלך, כל עוד אתה משתמש בטלפון אנדרואיד. גם אם התוכנית הבלתי מוגבלת שלך אינה תומכת בקשירת קשר, ישנן דרכים לגרום לה לעבוד. אם אתה משתמש בממיר כוח, ייתכן שתוכל אפילו להשתמש בנתב ברכב נע. להלן השלבים הקצרים שבהם תשתמש בשיטה זו.

 1. גש ללוח הבקרה של ASUSWRT.
 2. עבור אל “הגדרות יישום USB” ובחר נתוני 3G / 4G.
 3. חבר את הטלפון באמצעות כבל USB.
 4. תחת מדד ה- WAN, שנה את סוג ה- WAN ל- USB.
 5. אפשר מצב USB ובחר טלפון אנדרואיד כמכשיר ה- USB.
 6. אפשר התקשרות בטלפון. זה יכול להיות במקומות שונים בהתאם לטלפון, אך הצלחנו לאתר אותו בטלפון סמסונג גלקסי תחת הגדרות > חיבורים > נקודה חמה ניידת וקשירת קשר. זה צריך להיות דומה למכשירי אנדרואיד אחרים.

מה לגבי השיטה האחרונה?

PdaNetשוב, השיטה האחרונה תעבוד כמעט עם כל נתב. כל עוד יש לך מחשב, אתה יכול להשתמש באפשרות זו בקלות. אם התוכנית האלחוטית שלך אינה כוללת קשירה רשמית, תזדקק לאחת מהיישומים עליהם דיברנו קודם. כפי שאתה עשוי לחשוב, אם אתה רוצה להימנע ממגבלות מהירות, עדיף לך לקבל את גרסת הפרימיום של PdaNet+ בסביבות 8 $. להלן הגרסה הקצרה של השלבים עבור זה.

 1. חבר את המחשב לנתב באמצעות כבל אתרנט.
 2. התחל הפעלה של התקשרות USB.
 3. פתח את הגדרות מתאם הרשת שלך (מלוח הבקרה).
 4. אתר את חיבור ה- Ethernet והקישור שלך והדגש את שניהם.
 5. הגדר שיתוף חיבור על ידי לחיצה ימנית ובחירה ב “חיבורי גשר”. זה עשוי לקחת כמה דקות. אתה יודע שהצלחת אם תציג חיבור חדש בשם “גשר הרשת”.
 6. ודא שהחיבור שלך פועל על ידי לחיצה ימנית על המתאם הקשור. בחר סטטוס וודא שקישוריות IPv4 אומרת אינטרנט. חזור על מתאם ה- Ethernet.
 7. בדוק את חיבור הנתב. אם אתה יכול להגיע לאינטרנט, אתה מוכן.

מחשבות אחרונות על שיתוף נתוני 4G בלתי מוגבלים דרך הנתב שלך

ועכשיו יש לך את השיטות הטובות ביותר לשיתוף תוכנית הנתונים הבלתי מוגבלת שלך 4G דרך הנתב. שימוש בטכניקות אלה יכול להיות יקר אם אתה נמצא במיקום ללא גישה ל- WiFi, אינך רוצה לשלם עבורו, או חושב שה- WiFi עלול להיות איטי מדי. אנו מקווים שלמדת כמה קל לשתף את הנתונים שלך. מכיוון שאנשים רבים אינם מודעים לכך שזה אפשרי, הקפידו לשתף את הפוסט הזה עם חבריך כדי שגם הם יוכלו לשתף.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map