תחושת שליחותCall of Duty פופולרי כל כך עד שהאוהדים תפסו למעלה מ 25 מיליארד שעות במשחק. המשחק מכיל למעלה מ -20 תארים והם עדיין מרוויחים יותר. עם הפופולריות של המשחק הזה חייבים להיות הרבה התקפות DDoS, פיגור שרתים וקשרים איטיים. כדי לתקן בעיות אלה הייתי ממליץ על VPN. VPN יאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP שלך לכל IP אחר שתבחר. אתה רוצה לבחור את המיקום הקרוב ביותר לשרת שאתה משחק עליו מכיוון שזה יעזור להקטין את הפיגור ולתת לך חיבורים מהירים יותר. VPN מצפין גם את אשר יגן עליך מפני התקפות DDoS.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת Call of Duty Online (PC)

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת Call of Duty באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

  • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
  • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
  • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
  • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת Call of Duty (Xbox One ו- PS4)

שוב אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת Call of Duty במסוף המשחק שלך. הם ה- VPN האהוב עלי למשחקים מכיוון ש ExpressVPN מנהלת רשת גדולה מאוד מה שהופך את השירות לבחירה נהדרת עבור גיימרים.

הצעד הראשון בהגדרת ExpressVPN הוא בדרך כלל להוריד את תוכנת הלקוח עבור המערכת שלך. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android. ברור שזה לא עובד עבור PS4, Xbox One או Nintendo מכיוון שקונסולות המשחק חסרות את התמיכה המקורית ב- VPN. למזלנו, עדיין יש דרך להצפין את תנועת המשחקים שלכם ולשלוח אותה דרך VPN. התשובה היא הפעלת ה- VPN דרך הנתב שלך. הערה: אם אינך זקוק להצפנה אתה יכול להשתמש בתכונה ExpressVPN MediaStramer (DNS DNS) ללא צורך להגדיר את הנתב שלך. זה תומך במגוון רחב של קונסולות משחק.

אפליקציית הנתב ExpressVPN

תלוי באיזה מותג ודגם הנתב אתה משתמש, הוא עשוי לתמוך בשירותי VPN של צד שלישי. אם כן אתה יכול לקבל את המידע הדרוש מספק ה- VPN שלך כדי ליצור חיבור דרך הנתב שלך. אחרת אני ממליצה בחום FlashRouters. צוות FlashRouters לוקח נתבים פופולריים עם שמות מותג ומבהב אותם באמצעות קושחת DD-WRT או Tomato. זה מאפשר למכשירים להיות בעלי תכונות רבות בהרבה מכפי שהיו מתקיימים עם הקושחה המפעלית המותקנת. כל ה- FlashRouters מוגדרים מראש עם תמיכה ב- VPN.

שיחות השיחה של Call of Duty

Call of Duty הוא יורה מקוון. עם כל כותר חדש המכשירים נתמכים משתנים. זה נאמר בסך הכל המכשירים העיקריים עליהם נמצא היורה הם PS3, Ps4, Xbox 360, Xbox One ו- Windows. המשחק זמין ב- Steam או באינטרנט מאתרים כמו אמזון ו- GameStop.

  • ל- Call of Duty ישנם שני מצבי משחק, תלוי באיזו גרסה יש לך ויכול להיות שיהיה בו יותר.
  • מצב סיפור: זהו מצב לא מקוון שתשחק כדמות אחת בזמן שתעבור את החוויה שלהם במלחמה.
  • מצב סולו להרוג זומבי: מצב זה יהיה זמין באחד ממשחקי ה- Call of Duty. אתה תקוע בחדר אחד עם תחמושת מוגבלת שנלחמת בזומבים ותטפח את חורי הבית עד שהזומבים בסופו של דבר יהרגו אותך.
  • מצב Co-op במצב לא מקוון: מצב לא מקוון הוא מסך מפוצל בו אתה והאדם האחר שמשחקים באותו מכשיר בו תתחרו זה בזה. המנצח הוא האדם עם כמות ההרג הגדולה ביותר. פעלו גם יחד כדי להרוג זומבים אם יש לכם את אחד ממשחקי הזומבים של Call of Duty.
  • מצב Co-op באופן מקוון: כאן אתה ושחקנים אחרים מכל מקום בעולם נלחמים בצוות שחקנים אחר מרחבי העולם. הקבוצה עם הכי הרבה הרוגים מנצחת.
  • מצב תחרותי: כאן אתה נלחם במאבק על קרב אחד עם מישהו דרך האינטרנט. כמו כל האחרים האדם האחד שיש לו הכי הרבה הורג זוכה.

עם כל מצבי המשחק הללו הם כל מיני סוגים שונים לבחירה. לכל כיתה רובים שונים לגרסאות שונות. גם שמות הכיתות ישתנו, אבל לרוב תמיד יהיה לכם, צלפים (התקפה ארוכת טווח), איש ההריסות (פצצות), תותחן כבד (תקיפה ישירה), Spec Ops (תקיפה כירורגית), ותקיפה (הכל סביב השיעור). כל השיעורים האלה נלחמים על מפות. המפות הללו כבר נמצאות במשחק, אבל אם תרצו שיותר Call of duty מציע DLCs.

Call of Duty הוא קלע פופולרי מאוד. יש בו מספר מצבי משחק ושיעורים מהנים. זה זמין Steam או מקומות כמו אמזון Gamestop. Call of Duty הוא משחק שאני מאוד נהנה ממנו ואני מקווה שגם אתם נהנים ממנו.

שוב אני ממליץ להשתמש בשירות VPN להפעלת Call of Duty. VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה גם ישפר את הביצועים על ידי שיפור הפינג שלך ויגן עליך מפני התקפות DDoS.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

תהנה מכל ההתרגשות כשאתה משחק ב- CoD באופן מקוון. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות מ- Call of Duty מכל מקום בעולם עם VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me