מדריך להתקנת אנדרואיד CyberGhost

תזדקק להתחברות CyberGhost בכדי להשתמש באפליקציית Android. אם אינך כבר לקוח, תוכל להירשם לגישה בלתי מוגבלת ל- VPN עבור סתם 2.75 דולר לחודש. התקנת אפליקציית Android CyberGhost VPN ל- Android היא קלה. כל שעליך לעשות הוא לפתוח את אתר ה- VPN של CyberGhost במכשיר שלך. הקש על הכפתור שיועבר לחנות Google Play. כשאתה שם, אתה יכול לבחור “התקן” כדי להעביר את האפליקציה למכשיר ה- Android שלך. לאחר סיום ההתקנה, הקש על כפתור “פתח” כדי להפעיל את האפליקציה.


התקנת אפליקציות אנדרואיד ל- CyberGhost VPNאימות אפליקציות אנדרואיד של CyberGhost

אם כבר יש לך חשבון פרמיום, פשוט הקש על הקישור “חזור להתחברות”. זה פותח את מסך ההתחברות שבו אתה יכול להזין את האישורים שלך כדי לאמת את חשבונך. ייתכן שתראה מסך שיאפשר ל- CyberGhost את ההרשאות הדרושות לו כדי להקים את רשת ה- VPN שלו במכשיר שלך. קדימה תן לו את ההרשאות הדרושות לו.

CyberGhost VPN כניסה לאפליקציות אנדרואידהזן את אישורי האימות שלך: “כתובת דוא”ל” ו”סיסמה “. לאחר שתעשה זאת, הקש על כפתור “התחברות” כדי לסיים את אימות חשבונך. לאחר מכן נפתח לוח המחוונים הראשי של האפליקציה. לפני שנבהר כיצד להתחבר לרשת ה- VPN של CyberGhost, הבה נבחן תחילה את הגדרות האפליקציה.

הגדרות אפליקציית ה- Android של CyberGhost VPN

ניתן לגשת להגדרות האפליקציה על ידי הקשה על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית העליונה של לוח המחוונים. הם מחולקים לכמה קטגוריות שונות. חלקם הם מידעיים ואילו אחרים יכולים לסייע בהגברת האבטחה הכוללת שלך תוך שימוש בשירות VPN CyberGhost.

הקטגוריה הראשונה היא “חשבון”. זה מאפשר לך לבדוק את פרטי החשבון שלך כך שתוכל לפקח עליהם בקלות מטלפון אנדרואיד שלך. הוא מציג את שם המשתמש שלך, פרטי התוכנית, את מספר ההתקנים בו זמנית שהתקנת ותאריך תפוגה. יש גם קישור לחשבון האתר שלך שמאפשר לך לשנות אותו עם מספר הברזים בלבד. לבסוף, תוכלו לצאת מכאן. שימו לב אם כן, תצטרכו לשכור את האישורים שלכם בכדי להשתמש בשירות בעתיד.

הקטגוריה השנייה מאפשרת לך לנצל את התכונה המסופקת על ידי שירות CyberGhost כדי לשפר את החוויה המקוונת שלך בזמן השימוש בשירות שלהם. הפעלת תכונות אלה תעזור לך לשמור על פרטיותך ואבטחתך באינטרנט. הם כוללים את הדברים הבאים:

 • חוסם פרסומות – יסייע בחסימת מודעות פולשניות ומעצבנות רבות. זה יכול להקטין את זמני הטעינה של האתר ולעזור בהסרת עומס המסך הלא רצוי.
 • הגנה מפני אתרים זדוניים – שומר מפני תוכנה מרושעת על ידי הגנה על משתמשים בצד השרת כך שהיא לעולם לא תגיע למכשירים שלהם.
 • דחיסת מידע – דוחס תמונות וכמה נתונים אחרים שיכולים לחסוך למשתמשים נתונים מתוכננים בתשלום כסף תוך שימוש בשירות ה- VPN של CyberGhost.
 • למנוע מעקב מקוון – יכול למנוע מעקבים מקוונים לפקח על ההתנהגות המקוונת שלך ולפתח פרופילים של המגמות המקוונות שלך.

הגדרות אפליקציות אנדרואיד ל- CyberGhost VPNהקטגוריה הבאה מיועדת לספק הגנה מקוונת טובה יותר כשאתה מתחבר לאינטרנט בנקודות חמות שונות. אם תפעיל הגנה מ- Wi-Fi, האפליקציה תפקח כאשר טלפון אנדרואיד שלך ינסה לחבר אחת מהרשתות האלחוטיות הללו. באפשרותך להגדיר פעולות לסוגים הבאים של רשתות אלחוטיות.

 • Wi-Fi מאובטח – מתייחס לרשתות המוגנות באמצעות סיסמה.
 • WiFi לא מאובטח – רשתות הן רשתות פתוחות או רשתות עם אבטחת סיסמא לקויה.
 • יותר – מאפשר לך לשמור רשתות יודעות וההגדרות שלהן.

האפשרויות שתוכלו לבחור לכל אחת מהן כוללות שאל, הגנה, השבת הגנה והתעלמות. אנו ממליצים להשתמש באפשרות Ask או Protect עבור אלה. אתה יכול להשבית את זה מאוחר יותר אם תצטרך לעשות זאת. לעולם אל תתעלם מחיבור נקודה חמה מכיוון שהדבר עלול להשאיר אתכם פגיעים לשחקנים זדוניים ולחשוף לכם מידע. אנו אוהבים שהאפליקציה תבקש מאיתנו שנדע את הרשתות שאיתן אנו באים במגע במהלך חיי היומיום שלנו.

הגדרות ה- VPN כוללות רק החלפת יחיד אך זו הגדרה חשובה. זה מאפשר לתוכנה להשתמש ביציאה אקראית עבור כל חיבור מאובטח. זה מקשה על ספק שירותי האינטרנט או על אחרים לחסום או לצנזר אותך בזמן הגלישה באינטרנט. ניתן לשנות בקלות את טווחי היציאה במידת הצורך. זה גם עוזר לשירותם להקדים ספקי תוכן כמו Netflix, Hulu ואחרים.

הגדרות אפליקציות אנדרואיד ל- CyberGhost VPN Android (המשך)הקטגוריה About היא דוגמה של תמיכה וקישורי מידע שונים אודות האפליקציה. פנה לתמיכה פותח הנחיה כיצד לכוון את השאילתה שלך. תלוי בתגובתך, זה פותח “דווח על בעיה” או “הצעה לשיפורים”, שם תוכל למסור את המקרה שלך וליצור כרטיס דוא”ל לפיתרון.

עזרה פותחת רשימה קטנה של מדריכים בהם תוכלו להשתמש בתוך האפליקציה כדי להקל עליכם לנצל את מלוא השירות של CyberGhost VPN. About מכיל גם מידע על גרסאות אפליקציה וקישורים לתנאים והגבלות, מדיניות פרטיות ושאלות נפוצות נוספות בנושא אתרים.

אבטחת התעבורה המקוונת שלך באמצעות VPN CyberGhost

דרכים שונות בהן תוכלו להשתמש באפליקציית Android כדי לאבטח את התעבורה המקוונת שלכם בהתאם למטרתכם לשימוש באינטרנט. אם אתה רק רוצה חיבור אנונימי לגלישה כללית, אתה פשוט יכול לאפשר לאפליקציה לבחור שרת מהיר עבורך. אם אתה זקוק לשרת במדינת מיקום ספציפית, האפשרות ‘כל המדינות’ עשויה להיות בחירה טובה יותר. אם הגישה לתוכן המדיה הגלובלי היא המטרה שלך, סביר להניח שתרצה להשתמש ברשימת האש הזורמת. לבסוף, אם ברצונך ליצור פרופיל חיבור משלך לאתרים שונים שאתה מבקר בהם, יצירת רשימת מועדפים עשויה לעזור לפשט את כל החיבורים שלך.

שימוש באפליקציית VPN של CyberGhost כדי להתחבר לשרת הטוב ביותר

כעת, לאחר שראינו את ההגדרות שמאחורי הקלעים עבור האפליקציה, בואו נראה אותה בפעולה. הדרך הקלה ביותר ליצור חיבור אנונימי מהיר לרשת ה- VPN של CyberGhost היא לאפשר לו לחבר אותך למיקום הטוב ביותר. כברירת מחדל הגדרה זו תנסה לחבר אותך לשרת המהיר ביותר מהמיקום הנוכחי שלך. זה לוקח בחשבון מרחק, פינג ועומס שרת בעת קביעה זו.

התחברות לשרת הטוב ביותר עם אפליקציית אנדרואיד CyberGhostביצוע חיבור זה קח רק ברז אחד ממערכת החיבור. אם התחברת בעבר לשרת אחר, יהיה כפתור לאיפוס החיבור הנוכחי שלך למיקום הטוב ביותר. אם זה המקרה, תצטרך להקיש פעמיים על מנת להבטיח את פרטיותך המקוונת.

התחברות לרשימת כל הארצות

אם אתה רוצה שליטה רבה יותר על מיקום שרת ה- VPN שלך. אתה יכול להקיש על חץ למטה משמאל למיקום החיבור הנוכחי בלוח המחוונים. זה יפתח סדרה של רשימות מיקום. הראשון שבהם הוא רשימת כל המדינות. בחירת מדינה מרשימה זו תחבר אותך לשרת VPN CyberGhost באותה מדינה. זה ממחיש על ידי החיבור שלנו לשרת בקנדה. חיבור בדרך זו יאפשר לאפליקציה לקבוע את השרת המהיר ביותר עבורך, בדומה לדוגמת המיקום הטוב ביותר הקודם.

משתתף בקנדה עם רשימת כל השרתיםלניתוק, כבה את החיבור או בחר מיקום שרת אחר. שימו לב שקנדה החליפה כעת את המיקום הטוב ביותר ולכן היא כעת חיבור ברירת המחדל שלנו. אתה יכול לשחזר את המיקום הטוב ביותר לברירת המחדל על ידי לחיצה על לחצן שלו. פתיחת רשימת כל המדינות שוב תאפשר לנו לבדוק דרכים אחרות בהן אנו יכולים לשלוט בפירוק המיקום של שרת ה- VPN שלנו. הקשה על שלוש הנקודות האופקיות לצד מדינה פותחת מסך מידע לשרתים באותה מדינה. זה כולל את מספר השרתים, מספר המשתמש הנוכחי, ואת העומס הכולל של השרתים באותה מדינה. אתה יכול גם לחבב את המדינה ולהתחבר אליה מכאן.

שימוש ברשימת כל השרתים כדי להתחבר לשרת מקומי בטורונטולבסוף, הקשה על הקישור “הצג שרתים” תרחיב את מיקום המדינה לבנקים השרתים האישיים שלו. זה יאפשר לך לבחור שרת מקומי במיקום שאליו ברצונך להתחבר. בדומה למדינה, הקשה על שלוש הנקודות האופקיות לצד שרת בודד תפתח עבורה מסך מידע. מסך זה יאפשר לך גם מועדף על שרת בודד כדי להקל על התחברות אליו בעתיד. בדוגמה זו התחברנו לשרת Toronto-S01-i10 על ידי הקשה על הקישור “התחבר לשרת”. אם לאחר מכן נתנתק מהשרת, אנו אכן יכולים לראות שהאפליקציה מחוברת לשרת שנבחר.

התחברות לשרת CyberGhost מותאם עבור ארה”ב-נטפליקס

דבר נוסף שאפליקציית ה- Android CyberGhost VPN מאפשרת לך הוא לגשת לתוכן מדיה זורם מאזורים גיאוגרפיים שונים. אתה יכול לעשות זאת על ידי פתיחת מסך המיקום והקשה ברשימה הידידותית ‘סטרימינג’. תצוגה זו מציגה רשימה של שרתי VPN המותאמים לך בכדי לגשת לתוכן שבחרת.

התחברות לשרת VPN CyberGhost מותאם עבור ארהבדוגמה זו בחרנו בארצות הברית – מיקום נטפליקס להתחבר אליו חיבר אותנו לשרת באטלנטה, ארה”ב. בהתנתקות משרת ה- VPN, אנו יכולים לראות שמדובר במיקום מדינה ולא בשרת בודד. הדבר מבוצע על ידי חיבור מחדש שחיבר אותנו לשרת VPN אחר.

שימוש במועדפים לחיבורים לרשת ה- VPN של CyberGhost

בסופו של דבר לאחר שביצעת מועדפים לאתרים שבהם אתה מבקר ביותר, השימוש באלו לחיבור עשוי להיות הדרך היעילה ביותר שלך להתחבר לרשת VPN של CyberGhost. ניתן לקבוע מועדפים עבור מדינות ושרתים בודדים, כמו גם לאתרי המדיה הזורמים שבהם אתה הכי משתמש. משמעות הדבר היא שאתה יכול לשמור את כל אלה ברשימה קטנה אחת כדי להקל על המעבר ביניהם כשאתה צריך. לדוגמה, הוספנו את שרת אטלנטה-S01-i04 לרשימה שלנו מכיוון שגילינו שהוא מספק לנו את המהירות הטובה ביותר לגלישה. כעת אנו יכולים להתחבר אליו עם כמה ברזים.

התחברות לרשת CyberGhost באמצעות מיקומים מועדפיםלדוגמה, הוספנו את שרת אטלנטה-S01-i04 לרשימה שלנו מכיוון שגילינו שהוא מספק לנו את המהירות הטובה ביותר לגלישה. כעת נוכל לעבור אליו משרתי VPN אחרים עם מספר הברזים בלבד.

בקר ב- CyberGhost

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map