השלב הראשון הוא להירשם לשירות. צוות CyberGhost מציע בחביבות האורחים שלנו גישה ללא הגבלה ל- VPN עבור סתם 2.75 דולר לחודש. לאחר שתוריד את קובץ ההתקנה למחשב מאתר CyberGhost, עליך להפעיל אותו כמנהל כדי להתחיל בתהליך ההתקנה. פעולה זו תפתח אזהרה כי תוכנית רוצה לבצע שינויים במחשב שלך. אפשר זאת ותראה את מסך הרישיון של CyberGhost. קבל את הסכם TOS ותוכנת לקוח Windows של CyberGhost VPN 7 תמשיך להוריד.

התקנת VPN של CyberGhost VPN Windows 1לאחר מכן הוא יעתיק את כל קבצי ההתקנה הנדרשים לתיקיית ברירת המחדל שלו ויתקין את מנהל התקן הרשת TAP ואז יתחבר למערכת ההתחברות.

CyberGhost VPN Windows Client Install2

רישום חשבון / כניסה

לאחר תקופה קצרה ייפתח מסך יצירת / התחברות החשבון. אם עדיין אין לך חשבון VPN של CyberGhost:

 1. ראשית צור חשבון VPN CyberGhost באתר שלהם.
 2. לאחר מכן תישלח אליך דוא”ל אישור מ- CyberGhost. בדוק בתיבת הדואר הנכנס שלך דוא”ל זה ולחץ על קישור האישור הכלול. בשלב הבא חזור ליישום CyberGhost.
 3. ברגע שתחזור ללקוח, לחץ על “חזור להתחברות” והזן את החשבון החדש שלך “שם משתמש” ו”סיסמה “..
 4. לבסוף, בחר “התחבר” כדי להתחיל להשתמש בשירות שלהם.

ניסיון לניסיון חינם ליום אחד של CyberGhost VPN ל- Windowsאחרת אם כבר יש לך מנוי פרמיום, פשוט לחץ על “חזור להתחברות”. לאחר שתזין את “שם המשתמש” ו”סיסמה “, כפתור” כניסה “יופעל. לחץ עליו כדי להשלים את תהליך האימות ולפתוח את לוח המחוונים של לקוח ה- VPN של CyberGhost.

לוח מחוונים של אפליקציות של Windows CyberGhost

לפני שאנו משתמשים באפליקציה כדי להתחבר לשירות CyberGhost, הבה נבחן את לוח המחוונים הראשי שלה ביתר פירוט. תייגנו את הפרטים האלה בין 1-7:

 • בקרות לקוח (1) משמשות כדי לשלוט על אופן הצגת התוכנה. אתה יכול לכווץ אותו לשורת המשימות של Windows, להציג אותו בעמוד מלא או לשלוח אותו למגש המערכת.

תמיכה ב- VPN של CyberGhost

 • סמל תמיכה (2) – מאפשר לך לשלוח משוב או לקבל תשובות לבעיות שיש לך. הטופס מוצג למעלה.
  • בחר שפה ונושא נתמך (משוב כללי; דו”ח באגים או הצעת תכונות)
  • הזן את “שם”, “דוא”ל” ו”נושא “.
  • תאר בקצרה את ההצעה או הבעיה שלך ושלח קבצים מועילים.
  • לבסוף, לחץ על כפתור “שלח משוב”.

לוח מחוונים לקוח של Windows CyberGhost

 • החיבור ל”מיקום הטוב ביותר לנתק “ממחיש כמה פרטים אחרים: (4) הודעת חיבור, (5) מתג הפעלה ובחירת השרת הטובה ביותר (6). כדי ליצור חיבור מהיר, בחר בשרת שלך על ידי לחיצה על חץ למטה. זה מציג את השרת הכי טוב או אחרון אחרון ואחריו מועדפים שונים. בשלב הבא, הפעילו את מתג ההפעלה. זה משלים את חיבור שרת ה- VPN שלך.
 • לחיצה על הכרטיסייה בתחתית התיבה מחוברת ל- “תאפשר לך לראות נתונים סטטיסטיים עבור החיבור. אלה כוללים “מהירות נוכחית (kbps)”, “מקסימום הגיע (kbps)”, “כמות שהורדת (ג’יגה-בתים)” וזמן מחובר (שעות: דקות).
 • לבסוף, תפריט הלקוח (3) יאפשר לך לשלוח משוב, לשנות הגדרות, להציג מידע על חשבון, להתנתק מהחשבון הנוכחי ולצאת מתוכנת ה- VPN של CyberGhost..

חיבור השרת הטוב ביותר של CyberGhost VPNהתמונות לעיל הן של לוח המחוונים הלא מורחב. אנו יכולים לראות את לוח המחוונים המורחב על ידי לחיצה על הלשונית שבצד ימין התחתון.

לוח מחוונים מורחב של CyberGhost VPN Windows Clientלפני שנבחן בדרכים הרבות שבהן תוכלו לבחור שרת להתחבר אליו, הבה נבחן תחילה כמה מהתכונות, הכללים וההגדרות של התוכנה..

תכונות, כללים והגדרות של אפליקציות VPN של CyberGhost

תכונות חיבור

הפעלת תכונות אלה תספק שכבות פרטיות ואבטחה נוספות לשירות ה- VPN CyberGhost שלך. תכונות אלה כוללות את הדברים הבאים:

 • חסימת מודעות – תאפשר לדפי האינטרנט שלך לטעון מהר יותר, להיות עמוס פחות וקל יותר לקריאה.
 • חסום אתרים זדוניים – יסייע לך להגן עליך בזמן הגלישה באינטרנט על ידי איתור וחסימה של אתרים שעלולים להיות מסוכנים.
 • חסום מעקב מקוון – מונע מעוקבים לצפות במנהגי האינטרנט שלך ולפתח פרופיל מקוון עבורך. זה יגדיל את פרטיות האינטרנט שלך.
 • הפניה מחדש אוטומטית של HTTPS – זה יכול לספק לך פרטיות וביטחון טובים יותר על ידי אילוץ כתובות אתרים להשתמש בחיבורי HTTPS אם יש. זה מאפשר לך הצפנה מקצה לקצה תוך כדי שימוש בשירות VPN של CyberGhost.
 • דחיסת נתונים – יש להפסיק, אלא אם כן אתה משתמש בחיבור סלולרי שמחייב עבור נתונים כמו רשת סלולרית.

CyberGhost VPN תכונות חיבור לקוח Windowsכברירת מחדל, כל תכונות החיבור כבויות. עליך להפעיל את כל פרט לדחיסת נתונים להגנה מקסימאלית על פרטיות ואבטחת CyberGhost.

חוקים חכמים

כללים חכמים מאפשרים לך להגדיר טריגרים כדי להשתלט על פרטיותך המקוונת תוך כדי שימוש ברשת VPN CyberGhost. אלה מחולקים לשלושה סוגים עיקריים של כללים: הפעלה, הגנת Wi-Fi וחריגים.

כללים חכמים: הפעלה

כללי ההפעלה מאפשרים לך לבחור כיצד ומתי נפתחת התוכנה. אלה כוללים את הדברים הבאים

 • התחלה אוטומטית – מפעיל את לקוח CyberGhost כאשר Windows מתחיל להבטיח שאתה תמיד מאובטח בעת השימוש במחשב או בטאבלט.
 • התחברות אוטומטית – תחבר אותך אוטומטית למיקום האחרון הידוע שלך עם פתיחת תוכנת הלקוח.
 • אפליקציית השקה אוטומטית – כאשר אתה מתחבר לשרת VPN של CyberGhost. בדרך כלל זהו דפדפן ברירת המחדל שלך במצב גלישה בסתר למען פרטיות מיטבית.

כללים חכמים של VPN CyberGhost: הפעלהכברירת מחדל מוגדרת הפעלה אוטומטית בלבד. הגדרת כל אלה יכולה לעזור להבטיח שאתה מוגן תמיד בזמן גלישה באינטרנט. הם יעבדו בשילוב עם “מתג להרוג” האוטומטי שמאפשר כברירת מחדל לספק לך הגנה כמעט רציפה.

חוקים חכמים: הגנת Wi-Fi עבור נקודות חמות

ברגע ש- CyberGhost פועל, הוא יכול לאתר כל שינוי ברשתות ה- WiFi סביבך. כללים אלה מאפשרים לך לציין את הדרך בה יגיב CyberGhost לשינויים אלה. ניתן להגדיר פעולות עבור הקטגוריות הבאות של רשתות WiFi:

 • Wi-Fi מוצפן חדש – מתייחס לרשתות חדשות המוגנות באמצעות סיסמה.
 • Wi-Fi פתוח חדש – מתייחס לרשתות חדשות ללא הגנה.
 • רשתות Wi-Fi ידועות – כלול רשתות שאליהן התחברת בעבר.

כללים חכמים של VPN CyberGhost: הגנת Wi-Fiהאפשרויות לכל סוג רשת Wi-Fi זהות: לעולם אל תגן, תשאל אותי מה לעשות, תמיד התחבר ונתק VPN. אנחנו תמיד מעדיפים שזה ישאל אותנו מה לעשות כדי לעשות זאת. זה מספק לנו התראה כאשר רשת Wi-Fi משתנה ואיזה סוג רשת היא. זוהי ברירת המחדל עבור כל נקודות ה- Wi-Fi החמות. תמיד תוכל להגדיר אותם להתחבר תמיד כדי להיות בטוחים ואז להתנתק אחר כך אם תרצה. אסור שתגדיר כברירת מחדל אף פעם לא להגן לדעתנו.

חוקים חכמים: חריגים באתר

הכלל החכם האחרון מאפשר להחריג אתרים ממנהרת VPN. כברירת מחדל, חריגים מושבתים. אתה יוצר אי הכללה על ידי הזנת כתובת אתר אינטרנט והוספת אותה לרשימת אי הכללה. לאחר שהוספת אתר לרשימה, באפשרותך להחליף את מצבו הפעיל (בהכללה, בטל אל תכלול). אתה יכול גם למחוק אותו מרשימת ההכללות. חריגים פועלים רק עם פרוטוקול OpenVPN כך שהאפליקציה תפעל כברירת מחדל אם חריגים מופעלים.

כללים חכמים של CyberGhost: חריגים של כתובות אתריםהגדרות

אלה הם שני סוגים של הגדרות בלקוח Windows CyberGhost: כללי וחיבור.

הגדרות: כללי

שתי העדפות כלליות שתוכלו להגדיר לשלוט בתוכנת CyberGhost. הם הבאים:

 • שפה – מאפשר לך לבחור את השפה שבה משתמשת תוכנת Windows. אתה יכול לבחור בין אנגלית, גרמנית, צרפתית, איטלקית, ספרדית, רומנית, פולנית, רוסית ופורטוגזית. מכיוון שעליך להפעיל מחדש את הלקוח כדי לשנות שפות, לחיצה על “החל” מפעילה מחדש את התוכנה.
 • אפס הגדרות – משנה את כל ההגדרות באפליקציית CyberGhost חזרה לברירות המחדל של ההתקנה שלהן. זה כולל את אלה בתכונות חיבור, כללים חכמים והגדרות.

הגדרות VPN של CyberGhost: כללי

הגדרות: חיבור

הגדרות החיבור עוסקות בעיקר בפרוטוקול VPN המשמש או בשמירה מפני דליפות DNS. הגדרות החיבור המשויכות לאבטחת הנתונים כוללות את הדברים הבאים:

 • פרוטוקול VPN – מאפשר לך לבחור את פרוטוקול ה- VPN שאיתו ברצונך להתחבר לשירות CyberGhost. אתה יכול לבחור בין הפרוטוקולים המאובטחים הבאים עבור Windows: OpenVPN, IKEv2 ו- L2TP L2TP ו- IKEv2 הם תוכנות מקוריות של Windows ומסופקות על ידי מיקרוסופט, בעוד OpenVPN היא תוכנה חינמית (תחת GNU GPL) ומסופקת על ידי OpenVPN Technologies, Inc. ברירת המחדל היא ‘בחירה אוטומטית’ והלקוח כברירת מחדל הוא ל- IKEv2 (החל מ- Windows 7). במקרה ולא ניתן ליצור חיבור מוצלח הלקוח יעבור ל- OpenVPN. L2TP מספק אפשרות מאובטחת נוספת אם אתה נתקל בבעיות חיבור. PPTP כבר לא נכלל כבחירה מכיוון שהוא כבר לא יכול להיחשב כבטוח.
 • השתמש ב- TCP במקום ב- UDP – לחיבורים (OpenVPN בלבד). כברירת מחדל CyberGhost משתמש ב- UDP לחיבורים שלה. UDP מהיר יותר בגלל בדיקת שגיאות נתונים מוגבלת. החיסרון הוא שאפשר להפריע או להיפגע פתאום בהורדות וחבילות יכולות ללכת לאיבוד, למשל. כשאתה משחק במשחקים מקוונים. TCP מספק חיבורים יציבים יותר בגלל בדיקת שגיאות מוגברת. עם זאת, יציבות זו באה על חשבון המהירות.
 • השתמש ביציאה אקראית – להתחבר (OpenVPN בלבד): אפשרות זו מאפשרת ל- CyberGhost ליצור חיבורים באמצעות יציאה שנבחרה באופן אקראי. יציאה זו משתנה עם כל חיבור חדש. זה מקשה במקום יציאה קבועה שמקלה על ספקי תוכן להאט או לחסום חיבורי CyberGhost. ניתן לשנות את טווח היציאה בכל עת במידת הצורך וכל היציאות מאובטחות באופן פנימי על פי כללי חומת האש.

הגדרות VPN של CyberGhost: חיבור

 • הגנת דליפות DNS – מפעיל הגנת דליפות IPv4 באמצעות שרתי DNS פנימיים של CyberGhost במקום אלה של ספק האינטרנט שלך. זה גם עוזר להגן מפני צנזורה או מניפולציה אחרת באינטרנט.
 • השבת חיבורי IPv6 – כאשר אתה מחובר לשירות VPN. זה שומר מפני דליפות נתונים מתעבורת IPv6 הפועלת מחוץ למנהרת ה- VPN של CyberGhost. הפעל אפשרות זו בעת שימוש בדפדפן הפגיע לדליפות WebRTC. זה חוסם את כל התעבורה של ה- IPv6 ומאפשרת רק תנועת IPv4.
 • תיקון כרטיס רשת וירטואלית – מאפשר לך לתקן את מנהלי ההתקן המקוריים של CyberGhost אם אתה נתקל בבעיות.

מסך פרטי החשבון שלי

פריט התפריט האחרון בו אנו רוצים להסתכל לפני שנתחיל להשתמש בלקוח Windows כדי להתחבר לרשת CyberGhost הוא מסך החשבון שלי. במסך זה, “שם המשתמש”, “כתובת הדוא”ל” ו”מידע התוכנית “.

VPN CyberGhost פרטי החשבון שליאתה יכול גם ללחוץ על הקישור “נהל את חשבוני” כדי להתחבר ולבצע שינויים בחשבונך באתר CyberGhost. לבסוף, תוכל לצאת מהחשבון שלך מכאן, אך תצטרך להזין מחדש את אישורי האימות שלך (“שם משתמש” ו”סיסמה “) אם תעשה זאת.

התחברות לרשת CyberGhost

דרכים רבות ושונות בהן אתה יכול לבחור שרת VPN כדי להתחבר לשירות VPN של CyberGhost. המהיר והקל ביותר מבין אלה הוא על ידי בחירת מועדף והתחברות אליו. אתה יכול גם להתחבר לפי מדינה או שרת מקומי. לבסוף, אתה יכול לבחור שרת המותאם למטרה VPN מסוימת.

התחברות למיקום VPN מועדף

כרטיסיית המועדפים מספקת דרך מהירה וקלה להתעדכן בחיבורים ניתנים לניתוק VPN. המועדפים מוצגים על ידי כוכב צהוב לצד מיקום המדינה או שם השרת. המועדפים המוצגים הם ברירת המחדל שהותקנו על ידי האפליקציה.

דרך אחת שתוכלו להתחבר למיקום מועדף היא להתנתק תחילה מהשרת הנוכחי. לאחר מכן בחר מיקום מועדף חדש על ידי לחיצה עליו. לבסוף, עבור למתג “On” להשלמת החיבור החדש.

מיקומי שרת מועדפים על CyberGhost VPNעם זאת, Cyberghost הקל אפילו יותר על בחירת שרת VPN או שינוי לשרת חדש. פשוט לחץ לחיצה כפולה על המיקום האהוב עליו תרצה להשתמש. אם תבחר מיקום מדינה כמו ארצות הברית, התוכנה תחבר אותך למיקום הטוב ביותר באותה מדינה מהמיקום שלך כפי שנעשה כאן. שימו לב, השרת שנבחר אינו מועדף עצמו כפי שמציין הכוכב הלבן לצד שמו בתיבה “מחובר ל”.

חיבור או חיבור שרת מועדף ל- CyberGhost VPNהדרך הגנרית ביותר שאתה יכול להתחבר לשרת VPN של CyberGhost היא באמצעות הכרטיסייה “כל השרתים”.

התחברות באמצעות כל שרתי ה- VPN

כשאתה מתחבר באמצעות הכרטיסייה “כל השרתים”, אתה יכול לבחור להתחבר לארץ מסוימת או לשרת מקומי במיקום ספציפי. הבה נראה כיצד לעשות זאת כעת. ראשית אתה מזמין את רשימת המדינות לפי: (1) “שם”, (2) “מרחק”, (3) “עומס (%)”, או (4) “מועדף”. המיקומים רשומים לפי אלפבית לפי שם מדינה כברירת מחדל. מספר המשתמשים הנוכחי מוצג גם עבור כל מיקום.

כרטיסיית CyberGhost VPN לכל השרתיםהמועדפים נבחרים על ידי לחיצה על הכוכב הלבן שממול. זה יהפוך את הכוכב לצהוב. בחירת “>”מימין מדינה תרחיב אותה לרשימה של השרתים המקומיים שלה. בחירת “>”ב (5) מרחיבה את אלבניה לרשימת השרתים המקומיים של אלבניה.

ניתן להזמין רשימה זו על ידי: (1) “שם”, (2) “פינג, (3)” מרחק “, (4)” עומס (%) “, או (5)” מועדף “. לחיצה על עמודת הפינג תחשב מחדש את ערכי הפינג (ms). השם מכיל כעת רשימה של שרתים אלבנים מקומיים בטירנה. בחירת שרת עם שילוב נמוך של ערכי פינג ועומס אמורה לספק שרת מהיר באותו מיקום.

VPN CyberGhost כל השרתים הרחיבו את כרטיסיית אלבניהכעת, אהבנו את מועדף הניתוח “Tirana-S02-i09” ואז לחץ פעמיים על שמו כדי להתחבר אליו. זה כל מה שצריך כדי להתחבר לשרת מקומי.

חיבור VPN של CyberGhost לשרת אבניאן מקומי בטירנההתוכנה מעתיקה אוטומטית את השרת המקומי במיקום ויוזמת את החיבור. לאחר זמן קצר החיבור מסתיים. שימו לב גם שהשרת המקומי הפך לחביב עליו מצוין הכוכב הצהוב לצד שמו בתיבה “מחוברים”..

כעת נתחבר לשרת האוסטרלי הטוב ביותר ממיקומנו. בחר את כל השרתים או בחץ האחורי כדי לדחוס את השרתים המקומיים. הפעם, בחר בבלארוס כפייבוריט. לחץ לחיצה כפולה על המיקום האוסטרלי. התוכנה תבחר שם באופן אוטומטי בשרת מהיר ותשלים את החיבור שלנו.

מתחבר לשרת מהיר CyberGhost VPN אוסטרליאתה יכול לראות כי השימוש ברשימה “כל השרת” מאפשר לך לבחור את הפירוק של חיבור שרת ה- VPN שלך. אתה יכול לבחור שרת ברמת המדינה או שרת מקומי ספציפי באותה מדינה. לבסוף, אתה יכול לבחור שרת שמותאם למטרה VPN.

התחברות לשרת מותאם על ידי מטרת VPN

לקוח CyberGhost מאפשר לך להתחבר לשרתים ממוטבים לשתי מטרות שונות. אתה יכול לבחור מדינה לסיבוב קבצים או מדינה להזרמת מדיה מספק תוכן כמו US-Netflix, UK-BBC iPlayer, Germany-Zattoo ואחרים..

בחירת שרת VPN של CyberGhost לטורנט

כל מה שצריך כדי להתחבר לשרת שמותאם במיוחד לטורנטים הוא לבחור את הרשימה “לקבלת טורינג”. ואז בחר מיקום לביקורת. לבסוף, לחץ פעמיים על שמו כפי שעשינו עבור הולנד במקרה זה. תוך זמן קצר, אתה תחובר לשרת מהיר במיקום שבחרת המאפשר סיקור. קדימה בחרו בהולנד כמיקום מועדף לסיקור גם כן.

התחברות לשרת VPN CyberGhost בנתרלנדס

בחירת שרת VPN CyberGhost לזרמת מדיה

בחירת השרת המתאים למיטוב ספריית תוכן למדיה זורמת כרוכה בבחירת מיקום לספריה וספק תוכן. דוגמה לכך היא ארה”ב-נטפליקס או גרמנית-נטפליקס.

חיבור CyberGhost לשרת VPN מותאם עבור ארהראשית, בחר ברשימת השרתים ‘להזרימה’. לאחר מכן בחר ספק תוכן מיקום. לחץ פעמיים על הבחירה שלך כדי להשלים את החיבור לשרת שעבר אופטימיזציה לתוכן שבחרת. בדוגמה זו בחרנו בשרת המותאם במיוחד לארה”ב-נטפליקס.

לפני שנבדוק את הפעלת הלקוח ממגש המערכת, הבה נבחן אחרון ב”המועדפים “שלנו כדי לראות כיצד מוצגים המועדפים שהוספנו. בנוסף לברירת המחדל “כל השרתים”, יש לנו כעת בלארוס וטירנה-S02-i09 מועדפים. זה ממחיש שמועדפים יכולים להיות גם מיקומי מדינה וגם שרתים מקומיים. כמו כן, קיימת כעת קטגוריה חדשה להורדה ובה מועדף סיקור הולנד שלנו. לבסוף, המועדפים המהבילים שלנו נשארים ללא שינוי.

המועדפים המעודכנים של CyberGhost VPNהוספת מועדפים לאתרים בהם אתה משתמש הרבה יכולה להקל על השימוש באפליקציה ממגש המערכת. ניצול החיבורים המהירים שמאפשרים להקל על החיבורים ממגש המערכת תוך פנוי שטח בשולחן העבודה.

הפעלת לקוח Windows CyberGhost ממגש המערכת

אם ברצונך למזער את שטח שולחן העבודה בו משתמשת היישום CyberGhost, אתה יכול להריץ אותו ממגש המערכת. כווץ את הלקוח למגש המערכת על ידי לחיצה על ה- “x” באזור בקרת הלקוח בראש לוח המחוונים. הלקוח יוצג על ידי הסמל הבא שציין כי ה- VPN אינו מחובר.

אייקון מגש המערכת של CyberGhost: מנותקלחיצה על זה פותחת את לוח המחוונים באופן זמני. זה מאפשר לך לפתוח את מיקומי החיבור המהיר על ידי לחיצה על החץ למטה. בחר בשרת הטוב ביותר או במועדף בו אתה משתמש באופן קבוע כמו בלארוס בדוגמה זו. לבסוף, החלף את החיבור “פועל”.

שימוש במועדפים לחיבור מהיר ממגש המערכתלאחר סיום החיבור ולקוח CyberGhost מאבד מיקוד, הוא יתכווץ למגש המערכת. תוכלו לבדוק זאת על ידי בחינת הסמל “מחובר” שלו.
אייקון מגש המערכת של CyberGhost: מחוברלחיצה באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל מגש המערכת תאפשר לך לצאת מלקוח Windows CyberGhost VPN Windows.

בקר ב- CyberGhost

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me