נשמות אפלות IIIהזכיינית Dark Souls היא סדרת משחקים חדשה יותר שצומחה בפופולריות רבה. כעת מפתחים היזמים עם Dark Souls III. כמו ברוב המשחקים זה יהיה משחק לחימה אינטנסיבי. זה זמין עבור Windows, PS4 ו- Xbox One. החלק המיוחד בגירסה זו של Dark Souls הוא שיש לו מצב מרובה משתתפים מקוון. כשאתה משחק Dark Souls 3 ברשת אתה עשוי להבחין בפיגור ובקשרים איטיים. כדי לתקן בעיות אלה הייתי ממליץ על VPN. VPN ישנה את כתובת ה- IP שלך לכל מיקום אחר שתבחר. אם תבחר בשרת VPN הממוקם קרוב לשרת עליו אתה משחק, יהיה לך פחות פיגור וחיבורים מהירים יותר. השחקנים המנוסים יותר יהנו גם מההגנה הנוספת מפני התקפות DDoS.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

Dark Souls III כמו כל משחק אחר של Dark Souls גורם לך לערוך את המראה של הדמות שלך. אתה גם יכול לבחור את הכיתה שלך. לכל כיתה יכולות וסגנונות לחימה שונים.

השיעורים העיקריים ב- Dark Souls 3 כוללים:

 • אביר: מתחיל עם מגן, חותלות, כפפות, צלחת חזה, קסדה וחרב ברזל אחת.
 • שכיר חרב: מתחיל עם שתי חרבות, מגן מעץ וקסדת Sellsword, שריון ומכנסיים.
 • לוחם: מתחיל עם גרזן, מגן וקסדה צפונית, שריון, כפפות ומכנסיים.
 • הראלד: מתחיל עם חנית, עזרה לרפא, מגן, זנב, וקסדת הראלד, שריון, כפפות ומכנסיים.
 • גנב: מתחיל עם סכין, מגן, קשת, מסיכת גנב, ושריון ומכנסיים עריקים.
 • מתנקש: מתחיל עם אסטוק, מגן, צוות הכישוף, המגן והמכסה המנוע של המתנקש, שריון, כפפות ומכנסיים.
 • מכשף: מתחיל עם מפסק דואר, צוות מכשף, מגן, טבעת דרקון צעירה, חץ נשמה, חץ נשמה כבד ומכסה המנוע, גלימה, כפפות ומכנסיים.
 • פירמנסר: מתחיל עם גרזן, מגן, להבת פירומנסי, טבעת ביצות נהדרת, כדור אש, וכתר פירומאנסר, לבוש, לעטוף ומכנסיים.
 • איש דת: התחל עם מייס, פעמון הקודש של קלריק, מגן, ריפוי, כוח והגלימה הכפולה של הכמורה, הכפפות והמכנסיים..
 • מקופחים: מתחיל עם מועדון, מגן קרש ומלתנית.

Dark Souls III הוא משחק לחימה אסטרטגי קשה. המשמעות היא שכשאתה מפלס אתה צריך לחשוב על איזה ציוד אתה זקוק בזמן שאתה מתקדם. תצטרך להתקין גם מתי להשתמש בכישוריך ובקסמיך בהתאם למצב.

במשחק יש בוסים קשים וכמה המונים קשים יותר. ניתן להשתמש בפריטים שנושרים מבוסים ומוני המון אחרים כדי להגיע למצבים המקוונים. ניתן לגשת למצבים המקוונים רק בדרכים מסוימות.

המצבים המקוונים כוללים:

 • קו-אופ: תצטרך להשתמש בפריט סימן לבן סימן לבן ואז תוכל לשחק עם עד שניים אחרים בכל פעם.
 • PvP: תשתמש בכדור העין האדומה או בכדור העין האדום הסדוק. ואז תישלח לעולם של שחקן אחר ותוכל להילחם בהם בעולם ההוא. אתה תהיה פולש בזמן שהם יהיו מארחים. עד שני אנשים בכל פעם יכולים לפלוש לשחקן אחד, אך אתה יכול להשתמש בסימנים שונים כדי לשנות את המספר הזה.

שוב אני ממליץ להשתמש ב- VPN כדי לשחק Dark Souls 3. VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה גם ישפר את הביצועים על ידי הפחתת הפינג שלך ולהגן עליך מפני התקפות DDoS. זה יעזור לך לעבור מגבלות גיאוגרפיות בעבר ואת חומת האש בבית הספר או בעבודה.

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת Dark Souls 3 (PC)

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת Dark Souls 3 באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

כיצד להשתמש ב- VPN כדי לשחק Dark Souls 3 (Xbox One ו- PS4)

שוב אשתמש ב- ExpressVPN כדוגמה כיצד להשתמש בשירות VPN כדי לשחק Dark Souls 3 במסוף המשחק שלך. הם ה- VPN האהוב עלי למשחקים מכיוון ש ExpressVPN מנהלת רשת גדולה מאוד מה שהופך את השירות לבחירה נהדרת עבור גיימרים.

הצעד הראשון בהגדרת ExpressVPN הוא בדרך כלל להוריד את תוכנת הלקוח עבור המערכת שלך. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android. ברור שזה לא עובד עבור PS4, Xbox One או Nintendo מכיוון שקונסולות המשחק חסרות את התמיכה המקורית ב- VPN. למזלנו, עדיין יש דרך להצפין את תנועת המשחקים שלכם ולשלוח אותה דרך VPN. התשובה היא הפעלת ה- VPN דרך הנתב שלך. הערה: אם אינך זקוק להצפנה אתה יכול להשתמש בתכונה ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) ללא צורך להגדיר את הנתב שלך. זה תומך במגוון רחב של קונסולות משחק.

אפליקציית הנתב ExpressVPN

תלוי באיזה מותג ודגם הנתב אתה משתמש, הוא עשוי לתמוך בשירותי VPN של צד שלישי. אם כן אתה יכול לקבל את המידע הדרוש מספק ה- VPN שלך כדי ליצור חיבור דרך הנתב שלך. אחרת אני ממליצה בחום FlashRouters. צוות FlashRouters לוקח נתבים פופולריים עם שמות מותג ומבהב אותם באמצעות קושחת DD-WRT או Tomato. זה מאפשר למכשירים להיות בעלי תכונות רבות בהרבה מכפי שהיו מתקיימים עם הקושחה המפעלית המותקנת. כל ה- FlashRouters מוגדרים מראש עם תמיכה ב- VPN.

תהנה מכל ההתרגשות כשאתה משחק באינטרנט Dark Souls III. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות ממשחקים מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me