אתה יכול להוריד את אפליקציית Android על ידי כניסה לדף חשבון ExpressVPN שלך והקשה על כפתור “הגדרת ExpressVPN”. זה יפתח את הקישור לדף שלו בחנות Google Play. הקש על זה. ברגע שיש, הקש כדי להתקין אותו ואז פתח אותו במכשיר ה- Android שלך.

התקנת אפליקציית אנדרואיד ExpressVPN

הגדרת אפליקציית אנדרואיד ExpressVPN

לאחר שהאפליקציה תיפתח, תצטרך להגדיר מספר אפשרויות לפני שתוכל לפתוח אותה. מסך הכניסה יאפשר לך להזין את אישורי חשבונך (כתובת דוא”ל וסיסמא). אחרת תוכלו להתחיל את תקופת הניסיון ללא תשלום של 7 ימים (לאפליקציות לנייד בלבד) על ידי מתן כתובת דוא”ל.

הגדרת אפליקציית אנדרואיד ExpressVPN

לאחר מכן תצטרך לקבוע את התצורה של שירות ה- VPN בכך שהיא מאפשרת לו את ההרשאות הדרושות לו כדי להקים את שירות ExpressVPN בטאבלט אנדרואיד. לבסוף תוכלו להחליט לסירוגין לשלוח דוחות ריסוק, בדיקות מהירות, מצב חיבור (הצלחה או כישלון), נתונים מצטברים אחרים לצוות התמיכה כדי לעזור בשיפור הרשת שלהם.

חיבור ראשון ליישום ExpressVPN

לאחר שתאמת את האפליקציה ותגדיר את אפשרויות התצורה הראשוניות שלה, היא תיפתח לראשונה. לוח המחוונים של החיבור נפתח ברמזים להכרתך כמה קל להתחבר לשירות. כברירת מחדל ייבחר המיקום החכם. זה המיקום שלדעת האפליקציה הוא הטוב ביותר לגלישה כללית מהמקום בו אתם נמצאים. זה נקבע באמצעות מדדים אנונימיים כמו מהירות הורדה, חביון ומרחק בין המחשב לשרת הרשת שלהם.

חיבור אפליקציות אנדרואיד ExpressVPN ראשון

כדי ליצור את החיבור הראשון, הקש על מקש החיבור “כבוי”. לאחר סיום החיבור, מגן ירוק יקיף את המתח “מופעל”. מכיוון שזו הפעם הראשונה שאתה מתחבר, האפליקציה מבקשת ממך להיות מאובטחת כעת.

תפריט אפליקציות אנדרואיד ExpressVPN

לפני שאנחנו מסתכלים על האפליקציה בפעולה, הבה נבחן את תפריט הפיצ’רים והאפשרויות העומדים לרשותנו לחיבור ושירות לשימוש. תפריט זה ניגש באמצעות הקשה על סמל ההמבורגר (שלושה קווים אופקיים) בפינה השמאלית העליונה של לוח המחוונים..

תפריט ההגדרות של אפליקציית Android ל- ExpressVPN

הראשון מבין הפריטים הללו הוא תפריט “הגדרות”. זה מורכב משלוש הגדרות VPN וחלקן על מידע. ההגדרות הן כדלקמן:

  • פרוטוקול VPN – ברירת המחדל היא אוטומטית וכדאי להשאיר אותה כאן אלא אם כן אתה נתקל בבעיות חיבור.
    • UDP – הוא ה- OpenVPN שאליו ברירת המחדל של האפליקציה מכיוון שהיא המהירה ביותר
    • TCP – היא שגיאה בבדיקת פרוטוקול OpenVPN שעובד טוב יותר לאורך מרחקים ארוכים או רשתות חלשות.
  • הפעלה אוטומטית – מפעיל את האפליקציה כשאתה מדליק את הטלפון שלך לאנדרואיד.
  • שלח נתוני ExpressVPN – לסייע בשיפור השירות. מדובר בנתונים מצטברים שאינם אישיים.

תפריט ההגדרות של אפליקציית Android ל- ExpressVPNפריטי תפריט אחרים של אפליקציות אנדרואיד ExpressVPN

הם גם מסכים למידע על חשבונך וכדי לקבל עזרה. למסך החשבון יש קישור להפניית חברים. אם הם נרשמים, גם אתה וגם הם יקבלו 30 יום חינם של גישה ל- VPN.

למסך העזרה יש קישור לדף התמיכה באתר שלהם. אתה יכול גם לפתוח טופס ליצירת כרטיס תמיכה ממסך זה. הכרטיס יאפשר לך להזין מידע על הבעיה או השאלה שלך ויכלול אבחון אם מדובר בבעיית חיבור. לאחר מכן תוכל לשלוח אותו לצוות התמיכה של ExpressVPN. קיבלנו תשובה לשאלתנו תוך כשעה.

תפריט אפליקציות האנדרואיד ExpressVPNבאמצעות אפליקציית אנדרואיד ExpressVPN

חיבור ל”מיקום החכם “הוא בחירה טובה לגלישה כללית שכן היא מספקת מהירות ויציבות טובה. עם זאת, יש מקרים בהם תרצה להתחבר למדינה מסוימת כדי לנצל משאב או שירות ספציפיים.

בחירת מיקום חיבור חדש

אתה יכול לבחור מדינות או ערים ספציפיות להתחברות אליהן על ידי הקשה על כפתור “בחר מיקום”. פעולה זו תפתח את רשימת המיקומים. למסך זה יש שלוש כרטיסיות:

בחירת מיקום חיבור חדש

  • מומלץ – זה מכיל את המיקום החכם וכשתי מדינות נוספות שהמומלצות עבורך על ידי האפליקציה על סמך המיקום שלך. הקשה על החץ מימין למדינה תרחיב אותה לרמת העיר. הקשה על הכוכב מימין למיקום תוסיף אותו לרשימת המועדפים שלך. כוכב אדום מעיד שהוא מועדף. עליך למקם מועדפים שבהם אתה משתמש באופן קבוע.
  • את כל – היא רשימה מלאה של כל מיקומי הרשת ExpressVPN. זה מאורגן על ידי האזורים הבאים: אמריקה, אירופה, אסיה הפסיפיק, ואפריקה, המזרח התיכון והודו.
  • לאחרונה – היא רשימה של חיבורים אחרונים ואחריה רשימת המיקומים המועדפים. כדי להתחבר למיקום, פשוט הקש עליו כפי שעשינו עבור בריטניה-מזרח לונדון.

חיפוש מיקום ופינג

שתי תכונות נוספות שיכולות להקל עליך בבחירת מיקום עם ביצועים טובים הן חיפוש ופינג. כדי להשתמש בהם, עליך להיות מנותק מרשת ExpressVPN. הקש על המקש כדי להתנתק במידת הצורך. תדע שאתה מנותק מכיוון שתראה גם את הכפתורים “מיקום חכם” וגם “בחר מיקום”.

דרך קלה יותר לבחור מיקום אם אתה מכיר את המדינה שאליה תרצה להתחבר היא להשתמש בחיפוש המגיב. בחר בסמל החיפוש והתחל להקליד את המיקום. תוך כדי הקלדה הרשימה תסנן את המיקום למעלה. זה עובד עם מדינות וערים כאחד.

שימוש בחיפוש מיקום ובפינג

התכונה האחרונה שאנו רוצים להסתכל עליה היא מבחן הפינג. בדיקה זו מודדת את הזמן באלפיות השנייה שאותה לוקח לאות לעבור מהמחשב לשרת שאליו אתה מחובר. כדי להריץ את הבדיקה, הקש על סמל מד המהירות בפינה השמאלית העליונה של מסך המיקום. המספרים הנמוכים יותר בדרך כלל מציינים מיקומים מהירים יותר. בדרך כלל אלה מיקומים הקרובים יותר אליך. ארצות הברית וקנדה יהיו בחירות טובות לקשרים במקרה זה.

ניתן לראות כי קל להתקנה ולהשתמש באפליקציית ExpressVPN. ברז בודד הוא כל מה שצריך לצורכי גלישה כלליים הודות לתכונה “מיקום חכם”. הוא משתמש בפרוטוקול OpenVPN לחיבורים מאובטחים. אין צורך בידע טכני כדי להשתמש בו כדי להתחבר לרשת ExpressVPN. כדי לבחור מיקומים חדשים נדרשים רק כמה ברזים. השימוש בתכונות הפינג והחיפוש מקל על תהליך זה. ברז בודד ינתק אותך. שום דבר לא יכול להיות פשוט יותר.

בקר ב- ExpressVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me